Centrum Biznesowo-Szkoleniowe Chainers Group | worldmaster.pl
#

System, którego w żaden sposób nie da się złamać. Rewolucja na miarę internetu, która może zmienić oblicze wielu różnych branż wzbudza ogromne zainteresowanie w świecie finansów. Sprawdza się przede wszystkim przy realizacji dużej liczby bezpiecznych transakcji. Nazywana jest jedną z najbardziej innowacyjnych technologii – oto właśnie blockchain.

Centrum Biznesowo-Szkoleniowe Chainers Group zaprasza!

Sama idea technologii jaką jest blockchain nie jest trudna do zrozumienia, natomiast szczegóły tej technologii już tak. W związku z tym powstał cykl szkoleń poświęconych tematyce innowacyjnych technologii. Centrum Biznesowo-Szkoleniowe Chainers Group, na co dzień prowadzi swoją działalność w kilku różnych sektorach. Między innymi chodzi o: technologie blockchain, alternatywne inwestycje oraz marketing i promocja. Do swojej oferty dołączyło szkolenia sprzedażowe oraz przede wszystkim te, które obejmują szeroko pojęty zakres innowacyjnych technologii. Szkolimy m.in. z implementacji nowych technologii, wykorzystania aktywów opartych o technologię blockchain do optymalizacji kosztów w przedsiębiorstwie, wartościowych projektów opartych o blockchain, użyteczności kryptowalut jako form płatności w biznesie czy zastosowania urządzeń do automatycznego przetwarzania danych (koparek).

Usługi szkoleniowe Chainers Group można znaleźć w BUR (ogólnopolska Baza Usług Rozwojowych).  Prowadzimy je przede wszystkim dla osób, które chcą poznać technologię blockchain, zasady jej działania oraz jej potencjalne zastosowanie, np. w przedsiębiorstwie.

Wczoraj (tj. 27.09.2018) w Elblągu w siedzibie Centrum Biznesowo-Szkoleniowego Chainers Group odbyło się pierwsze szkolenie z cyklu, poświęcone właśnie tematyce blockchain oraz zastosowaniu urządzeń do automatycznego przetwarzania danych- ściśle związanych z tą technologią.

Centrum Biznesowo-Szkoleniowe Chainers Group

zdj. 1 urządzenia do automatycznego przetwarzania danych (koparki) oraz ich elementy składowe

zdj. 2 urządzenia do automatycznego przetwarzania danych (koparki)

Centrum Biznesowo-Szkoleniowe Chainers Group zaprasza

zdj. 3 prowadzący szkolenie, Michał Stryjewski

zdj. 4 elementy składowe urządzenia do automatycznego przetwarzania danych

Centrum Biznesowo-Szkoleniowe Chainers Group zaprasza

zdj. 5 elementy składowe urządzenia do automatycznego przetwarzania danych

 

Jeżeli również jesteś zainteresowany szkoleniami o tematyce innowacyjnych technologii- skontaktuj się z biurem Chainers Group. Tam udzielą Tobie niezbędnych informacji na temat cen, terminarza, harmonogramu szkoleń i innych, równie ważnych informacji. (572-202-182, the@chainers.net).

 

Centrum Biznesowo-Szkoleniowe Chainers Group Elbląg oraz EKS Start nawiązali współpracę. Jak poinformował na swojej oficjalnej stronie EKS Start: ,,na mocy porozumienia (…) będziemy współpracować w zakresie promocji Startu oraz organizować wspólnie m. in. spotkania biznesowe.’’

Partnerem EKS Start zostało Centrum Biznesowo-Szkoleniowe Chainers Group. Centrum swoją działalność dzieli na cztery główne sektory. Są to: szkolenia (organizacja własnych oraz wynajem przestrzeni szkoleniowych), alternatywne inwestycje, technologia blockchain oraz marketing i promocja. I to przede wszystkim dzięki dwóm z nich (przestrzeni szkoleniowej oraz promocji i marketingowi) udało się nawiązać tę współpracę.

Od dnia dzisiejszego Chainers Group wspierać będzie EKS Start w jego promocji, a także organizować wspólnie z Klubem m. in. spotkania biznesowe. Dzięki tej współpracy Start Elbląg będzie miał doskonałe miejsce do spotkań z kibicami. Co więcej będzie to przestrzeń specjalnie przygotowana do organizacji warsztatów, szkoleń co-workingowych oraz spotkań biznesowych. Start dzięki tej współpracy zyska również dodatkowe, skuteczne źródła promocji.

O Klubie START:

Jest to polski klub piłki ręcznej kobiet założony w 1953. Zespół seniorek to wielokrotny uczestnik najwyższej klasy rozgrywek ligowych, a także medalista Mistrzostw Polski. Piłkarki Startu brały również udział w rozgrywkach Pucharu Polski oraz europejskich pucharach. 

Centrum Biznesowo-Szkoleniowe Chainers Group Elbląg oraz EKS Start nawiązali współpracę. Jak poinformował na swojej oficjalnej stronie EKS Start

expresselblag.pl/

Gratulujemy obu stronom! Życzymy owocnej współpracy i wspólnych sukcesów!

Więcej informacji o Chainers Group znajdziecie tutaj: http://chainers.net/

Więcej informacji o Elbląskim Klubie Sportowych Start znajdziecie tutaj: http://eksstart.pl/

Rozgrywki Elbląskiej Ligi Cyfrowej Chainers. Fifa 2018! dobiegły końca. Wielkim zwycięzcą Turnieju okazał się Dominik Kozak, który nie miał sobie równych. Poziom jaki zaprezentował zdecydowanie zasługiwał na najwyższe miejsce na podium.
Sponsorami tego wydarzenia zostali:
➡️ Pizza Aduś, która dostarczała graczom najlepszą pizzę w mieście na cotygodniowe spotkania!
➡️ Restauracja Duchówka, PaintballElblag.pl, TETON Alpinistyka Przemysłowa, SKY Tattoo Elbląg, Sklep Gekon Elbląg, Sklep Gekon Elbląg, #HornRacingTeam #SuperEnduroMotocross #GotkowskiMotocrossRacingTeam, którzy zostali głównymi sponsorami świetnych nagród!
➡️ Express Elblag, CryptoGogle, Unlimited Miners, Serwis Komputerowy Gdańsk – serwiskomputerowygdansk.pl, którzy wspierali medialnie wydarzenie przez cały okres trwania Ligi!
fifa18 fifa chainers cup chainers turniej
A już teraz wystartowały zapisy na kolejny Turniej Ligi. Zainteresowani mogą to zrobić za pośrednictwem Facebook’a @Chainers Group, mailowo (the@chainers.net) lub osobiście w siedzibie Chainers Group (Elbląg, ul. Św. Ducha 16-18).
Zapraszamy!

Uwaga!

Już od września 2018 roku Inkubator Przedsiębiorczości Chainers Group rusza z cyklem szkoleń. Odpowiednio wykwalifikowana kadra szkoleniowa w swojej ofercie ma kilkanaście naprawdę ciekawych szkoleń.  Szczegóły poniżej:

Bartłomiej Sitek!

Doświadczony Menager z 12 letnim doświadczeniem w największych instytucjach finansowych na Świecie tj. Ing, Citi Group, Aviva. Praktyk biznesu, dla którego najważniejszą cechą przedsiębiorcy musi być skuteczność. Na sali szkoleniowej spędził blisko 10 000 godzin. Jego głównymi tematami szkoleń są:

– Innowacyjne Techniki Sprzedaży;

– Budowanie wizerunku w sprzedaży;

– Sprzedaż- kompetencja XXI wieku;

– Budowanie i zarządzanie zespołem;

– Wartościowe projekty oparte o technologię blockchain.

   Po wyżej wymienionych szkoleniach uczestnik nabywa wiedzę m.in. na temat budowania profesjonalnego wizerunku w pracy sprzedawcy, uzyskuje wiedzę i umiejętności, które przekładają się na lepsze wyniki w sprzedaży. Dowiaduje się jak prowadzić spotkanie biznesowe, żeby efektem była sprzedaż usługi lub produktu, dowiaduje się jakim typem osobowości jest, potrafi m.in. dobrać styl kierowania do różnych faz rozwoju zespołu, określić swój styl komunikacji, pracować nad rozwiązaniem konfliktów w zespole, skutecznie motywować współpracowników oraz zarządzać swoim czasem w pracy. 

Michał Stryjewski

Zaangażowany prekursor implementacji technologii blockchain w Polsce. Od 2016 roku współzałożyciel firmy Unlimited. Dystrybutor urządzeń z Azji opartych o blockchain. Wdraża firmy, budując infrastrukturę do zastosowania powyższych urządzeń. Przeprowadził blisko 200 godzin szkoleń. Swoją wiedzę nabył w praktyce i samokształceniu. Uczestnik wielu konferencji technologicznych, świetnie odnajdujący się w roli prelegenta. Buduje serwerownie oparte o technologię blockchain, kanały sprzedażowe, sieć dystrybucyjną oraz sieć serwisów naprawczych. Jego głównymi tematami szkoleń są:

– Implementacja technologii blockchain;

– Użyteczność kryptowalut jako form płatności w biznesie;

– Wykorzystanie aktywów opartych o technologię blockchain;

– Koparki kryptograficzne i ich zastosowanie;

– Wartościowe projekty oparte o technologię blockchain;

– Konfiguracja i optymalizacja urządzeń do automatycznego przetwarzania danych;

– Negocjacja w sprzedaży ,,koparek’’.

Podczas takich szkoleń uczestnik nabywa wiedzę m.in. o blockchainie, dowiaduje się w jaki sposób ta technologia może być implementowana w jego przedsiębiorstwie, jaki wpływ może mieć na oszczędności w firmie.

Dzięki posiadaniu specjalnie przystosowanej do tego przestrzeni wszystkie oferowane przez Chainers Group szkolenia odbywają się w ich siedzibie (Elbląg, ul. Św. Ducha 16-18, Stare Miasto).

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami zachęcamy do kontaktu z biurem Chainers Group. Tam znajdziecie wszystkie odpowiedzi na swoje pytania. Telefon kontaktowy: 501-932-217.

Fifa 2018 Chainers zaczynamy!

Już dzisiaj (09.08.) Inkubator Przedsiębiorczości Chainers Group startuje z Elbląską Ligą Cyfrową Chainers. Fifa 2018!

W Turnieju zmierzy się ze sobą 24 Zawodników. Czeka ich wiele emocjonujących rozgrywek. Na uczestników czekają wartościowe nagrody, których sponsorami są firmy z Elbląga i okolic oraz sam organizator:

fifa18 fifa chainers cup chainers turniej Inkubator Przedsiębiorczości Chainers Group

Zainteresowanych udziałem w kolejnych rozgrywkach Ligi Cyfrowej Chainers zachęcamy do kontaktu z organizatorem (poprzez facebook, mail, telefonicznie lub osobiście- Elbląg, ul. Św. Ducha 16-18).

Uczestnikom rozpoczynających się dzisiaj rozgrywek życzymy powodzenia, niech wygra najlepszy!

#kolejne artykuły