Tanie wakacje na Filipinach - poradnik | worldmaster.pl
#

W dzisiejszym odcinku mam dla was poradnik jak tanio zorganizować wakacje na Filipinach. W związku z tym krok po kroku pokażę jak możesz zaoszczędzić ogromną ilość pieniędzy stosując kilka prostych zasad 🙂

Jeżeli interesuje Cię życie na Filipinach z punktu widzenia mieszkańca a nie turysty to zapraszam do subskrypcji mojego kanału. Jeżeli jesteś głodny informacji zobacz też inne moje kanały gdzie publikuję zdjęcia oraz relacje z Filipin.

Instagram : https://www.instagram.com/szukajacprz…

Fan Page : https://www.facebook.com/SzukamPrzygody/

I oczywiście blog : https://szukajacprzygody.pl

W dzisiejszym odcinku chciałem poruszyć bardzo ważny temat wakacji na Filipinach, a mianowicie bezpieczeństwo. Czy bez żadnych przeszkód możesz lecieć na Filipiny? Czego można się obawiać, a także jak się zabezpieczyć? Tego właśnie dowiesz się z filmiku powyżej. Dla wszystkich zainteresowanych tematem życia na Filipinach zapraszam na kanał : Życie na Filipinach – Szukając Przygody

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek jak wygląda praca zdalna z małej wyspy na Filipinach? Jeżeli interesuje Cię ten temat i chcesz dowiedzieć się ile pieniędzy potrzebujesz, a także jakie masz możliwości pracy to zapraszam do oglądnięcia tego filmiku.

Wyjaśniam w nim również  jak i gdzie pracować oraz gdzie będzie najlepsze miejsce dla Ciebie. Jeżeli interesuje Ciebie temat życia na Filipinach to musisz zobaczyć mój kanał “szukajacprzygody“. Opowiadam o życiu tutaj na miejscu 🙂 Pozdrawiam z Filipin.

Życie na Filipinach

Pewnie nie jeden z was myślał żeby przeprowadzić się na Filipiny. W tym filmiku podaję minimalne koszty, jakie moim zdaniem pozwolą spokojnie cieszyć się życiem na tropikalnej wyspie. Zawarłem w nich mieszkanie, opłaty wizowe, a także wyżywienie. Dodatkowo środek transportu.

Jeżeli ktoś z wasz szuka jeszcze więcej informacji na temat życia na Filipinach to zapraszam na mój kanał szukajacprzygody

Fan Page : https://www.facebook.com/SzukamPrzygody/
Instagram : https://www.instagram.com/szukajacprzygodypl/

Hej! Wszystkie osoby zainteresowane pracą na Filipinach zapraszam do obejrzenia mojego filmiku. Opowiem w nim o problemach, a także możliwościach pracy na małej wyspie na Filipinach. 🙂 Jeżeli zainteresował Cię temat, zapraszam na mój kanał na YT : link .

#kolejne artykuły