BITCOIN UMARŁ 329 RAZY? - Manipulacje rynkowe | worldmaster.pl
#

Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie🖐️

W tej grupie: LINK udostępniam i będę udostępniał analizy , materiały edukacyjne i wiele więcej…

Początkowo Będą to PROSTE analizy z określeniem konkretnych miejsc , od których ma nastąpić reakcja cenowa. Analizy będą z pełnym opisem oraz określeniem warunków na wzrosty czy spadki 🤗.

Z biegiem czasu przejdziemy do bardziej zaawansowanej analizy rynków z zakresu:

  • Zaawansowanej analizy Wolumenu Transakcyjnego 💰🖐️
  • Tendencji cenowych ruchów dużych graczy 💰🖐️
  • Określenie ruchów korekcyjnych 💰🖐️
  • Schematy Statystyczne oraz Cykle 💰🖐️ (90% tych materiałów nie ma w internecie , będzie to świeży temat w sieci, specjalnie dla was😎)

JESTEM RADEK RYGIELSKI

Aktualnie zajmuje się Tradingiem oraz dodatkowo jako dywersyfikacja mentoringiem osób nowych w tym temacie. Jednak nie zawsze tak to wyglądało , początkowo interesowałem się motoryzacją i nie miałem większych planów na siebie. Po prostu żyłem z dnia na dzień, po drodze próbując swoich sił w bankowości. Po 1 konferencji dużo się zmieniło i postanowiłem, że chcę zająć się tradingiem i temu poświęcić swój wolny czas . Osobiście interesuję się mocno rozwojem osobistym , mam tu na myśli umiejętność panowania nad swoimi emocjami / rozumienie siebie czy sensu swojego istnienia co jest ogromnie ważne , często czytam książki związane z tematyką rozwoju , takie jak ” jak przestać się martwić i zacząć żyć ” , ” Metoda Czarnej Skrzynki ” czy ” Potęga podświadomości ” , Dodatkowo sport , aktualnie często biegam , ale również siłownia i typowy trening siłowy działa na mnie jak najlepsza forma relaxu.

Jak to się zaczęło

Początkowo było to szukanie internetowych video/szkoleń , które miały mi dać umiejętności. Wychodziło jednak różnie. Niestety poziom wiedzy dostępnej w sieci bardzo często jest zbyt niski (chcę to również zmienić ). Szukałem szkoleń/spotkań stacjonarnych. Dużo czasu samodzielnie obserwowałem rynki i szukałem wzorców, które funkcjonują na wykresach. Próbowałem stworzyć strategie ”pod siebie ” czyli taką która będzie dla mnie logiczna , prosta przejrzysta i zrozumiała oraz efektywna .

Faktem jest to, że dopiero samodzielne testowanie metodą prób i błędów + zapisywanie statystyk swoich wyników i analiz dało mi najwięcej efektów. Stało się tak ponieważ im bardziej szedłem w tym kierunku samodzielnie (nauka i trading), tym bardziej pewny byłem swojej strategii. Przełożyło się to na aktualny stan wyników, które oscylują w okolicach 70 % skuteczności.

Rynki kapitałowe

Na Rynkach kapitałowych jestem od 4 lat. Pierwsze półtora roku było okresem gromadzenia wiedzy i testowania wszystkiego, co uważałem za możliwie skutecznie. Doszły do tego również nieszczęsne szkolenia, z których połowa była prowadzona przez totalnych teoretyków i osoby żyjące jedynie ze szkoleń. Następnie stworzyłem własną strategię oraz rozpocząłem udostępnianie analiz publicznie. Pragnąłem pokazać w jaki sposób ja patrzę na rynek oraz  usłyszeć sensowne wskazówki/krytykę , ale o to trudno dziś w sieci.

Testowałem około 10 strategii dostępnych na spotkaniach/szkoleniach z tradingu. Wykorzystałem to co było dla mnie najskuteczniejsze. Wiem, że wiele układów działa dobrze w synergii , tak samo jest z tradingiem , jeżeli z kilku sprawdzonych strategii mamy sygnał w tym samym miejscu na wykresie, może to zwiększyć naszą skuteczność i tak jest i w moim przypadku.

Wiele przesiedzianych godzin przy monitorach, testowań strategii i budowanie swojej własnej, daje efekty jakie pokazuję na dobrą sprawę prawie od dwóch lat w sieci. Jeżeli chodzi o określenie kierunku ruchu cenowego , początkowo udostępniałem to na fanpage’u ” warsztat analizy technicznej ” następnie stworzyłem grupę, klub tradera ” a teraz wszystko jest udostępniane w grupie, którą wspólnie tworzymy KlubTradera-InstytutKryptografii.

Zapraszam i Pozdrawiam Serdecznie

Słowem wstępu

Witajcie, jako, że jest to nasz pierwszy post chcielibyśmy Was bardzo gorąco przywitać. Cieszymy się, że będziemy wspólnie z wami mieli przyjemność przemierzać świat jakim jest blockchain oraz kryptowaluty.
Pierwszy nasz wpis będzie dość luźny, ale z drugiej strony bardzo ciekawy. Zapraszamy do lektury.

W pierwszym miesiącu nowego roku, doświadczymy kilka hard forków Ethereum.

Trzy najważniejsze z nich:
✅Classic Vision Hard Fork – 11 Styczeń 2019:
Każdy posiadacz Ethereum otrzyma 3 ETCV za każdy jeden ETH w portfelu.
✅Ethereum Nowa Fork – 12 Styczeń 2019:
Każdy posiadacz ETH otrzyma ETN w stosunku 1:1.
✅Constantinople Fork – 16 Styczeń 2019 (lub wcześniej): Constantinople Mainnet hard fork zaplanowany jest na #7080000 blok. Jest to najważniejszy fork ze względu na to, że zachodzi zmiana protokołu proof of work na proof of stake.

Ethereum ma teraz bardziej konkretną niż kiedykolwiek konkurencję, którą jest EOS, Cardano, Zilliqa i inne. Podczas gdy wszyscy zauważyli, że ich kryptowaluty straciły prawie 90% wartości w zeszłym roku. Nie zmienia to faktu, że hard forki osłabiają ogólne wsparcie. Zwłaszcza gdy deweloperzy zaczynają wybierać strony i migrować do pracy w nowszych łańcuchach. Możemy dokonać takich samych porównań do Bitcoin i Bitcoin Cash (teraz BCHABC i BCHSV po BCH). W świecie kryptowalut było kilka osób, które wierzyły, że BCH może konkurować i któregoś dnia przewyższyć Bitcoina. Jednak po ostatnim forku wydaje się to być znacznie mniej prawdopodobne.

Jeśli konkurenci Ethereum będą dalej się rozwijać, podczas gdy Ethereum dalej będzie się rozdzielać pod wpływem różnych forków. Mogą stać się zbyt rozcieńczeni, aby kiedykolwiek działać w tej samej skali, co EOS lub Cardano.

Jeśli chodzi o cenę ETH, długoterminowe prognozy dotyczące Hard forków są generalnie trudne. Jednak w krótkim okresie możemy spodziewać się znacznej zmienności. Rynek z pewnością będzie gotowy do skakania po każdej nowej kryptowalucie, która powstanie z trzech różnych forków.

Hard fork

Hard forki bitcoinów historycznie doprowadziły do ​​niewielkich spadków cen BTC, ponieważ odrobina wartości należącej do sieci Bitcoin została podzielona na nowo podzielony łańcuch. Gdy Bitcoin Cash rozwidlał się z sieci Bitcoin, cena Bitcoin spadła z 2800 $ do 2700 $ w lipcu 2017 roku.

To dobra wiadomość dla nowych kryptowalut, które pojawią się po hard forku ethereum. Patrząc na samo Ethereum, z pewnością nie pomoże to w odzyskaniu stabilnego miejsca nr 2, które zostało podjęte przez XRP w drugiej połowie 2018 roku. Z drugiej strony, fork pomagający Ethereum przejść do POS jest wystarczająco ważnym kamieniem milowym.

Ostatecznie trudno jest dokładnie określić, w jaki sposób seria hard forków ethereum wpłynie na sieć lub cenę w krótkim i długim okresie. Ważne jest, aby pamiętać, że Ethereum znajduje się obecnie w fazie krytycznej fazy przejściowej. Faza ta może określić, czy pozostanie najbardziej dominującym Blockchainem dla Dapps w nadchodzących miesiącach.

Pozdrawiamy
Zespół IK

Blockchain, czyli innowacyjna technologia, która na całym świecie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Od jakiegoś czasu realnie zmienia świat. Według prognoz wielu ekspertów blockchain wpłynie w najbliższej przyszłości nie tylko na świat technologii, ale również na inne dziedziny, takie jak finanse, politykę czy nieruchomości. Warto więc poznać blockchain bliżej, dowiedzieć się o jego szerokim wachlarzu zastosowań i możliwościach, jakie za sobą niesie.

Dlatego właśnie w Elblągu po raz drugi zostanie zorganizowane wydarzenie poświęcone tematyce technologii blockchain. Drugie spotkanie Blockchain Strefa Elbląg #2 odbędzie się już 28.02.2019 (godz. 18:00 w siedzibie Elbląskiego Parku Technologicznego). Inauguracyjne spotkanie odbyło się 31.01.2019 i zgromadziło wielu fanatyków nowych technologii.  Wstęp jest otwarty dla wszystkich. W spotkaniu wziąć udział mogą zarówno miłośnicy świata krypto, którzy świat technologii blockchain znają bardzo dobrze. Zapraszamy również tych, którzy dopiero teraz chcą dowiedzieć się więcej na ten temat.

Organizatorem serii wydarzeń jest  Chainers Group (Centrum Biznesowo- Technologiczne z siedzibą w Elbląg). Centrum Chainers Group na co dzień zajmuje się między innymi wdrażaniem autorskiego systemu ESC w przedsiębiorstwach oraz gospodarstwach domowych (ESC to system oparty na technologii blockchain; umożliwia on optymalizację kosztów- do 50% niższe rachunki za prąd, do 100% za ciepło). Dodatkowo na spotkaniu zostaną poruszone zagadnienia związane z możliwością pozyskania finansowania dla Twojego innowacyjnego biznesu.

strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2329973080558762/

strona organizatora: https://chainers.net/

Zainteresowanych zachęcamy do udziału w wydarzeniu #BlockchainStrefaElbląg. To doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o innowacyjnej technologii, jaką jest blockchain.

Koparka kryptowalut

znaczenia tych słów nie trzeba chyba nikomu wyjaśniać. W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć osobę, która choć raz nie zetknęła się z powyższą definicją. Koparki już od dawna cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a ich rynek nieustannie się rozwija. Producenci prześcigają się z kolejnymi rozwiązaniami pozwalającymi na zwiększenie zysków klienta.

W marcu 2018 roku na rynku pojawiła się nowość- OBELISK SC1- najbardziej dochodowa maszyna na świecie! Początkowo była to jedyna koparka umożliwiająca, potocznie mówiąc, kopanie SiaCoina. Uległo to zmianie i wydobycie wspomnianej kryptowaluty stało się możliwie również na innych urządzeniach. Projekt Sia (rozwijający platformę chmury danych opartą o technologię blockchain) zdecydował się na przeprowadzenie hard forku.   Dzięki temu działaniu kurs SiaCoin w ciągu kilku godzin wzrósł o ponad 20%, z 90 do 109 satoshi. I tak oto OBELISK SC1 znowu jest jedyną maszyną do wydobycia SiaCoin na świecie, dedykowaną temu właśnie algorytmowi.

W Polsce jedynym dystrybutorem OBELISK’a SC1 jest UNLIMITED. Firma, która od kilku lat z powodzeniem zajmuje się dystrybucją urządzeń do automatycznego przetwarzania danych z Europy oraz Azji.W ich ofercie jest również konfiguracja i optymalizacja, hosting, serwis i naprawa urządzeń ma w swojej ofercie także OBELISK’a zarówno pierwszej jak i drugiej generacji. Warto w tym miejscu nadmienić, że UNLIMITED jest jedynym w Polsce sklepem zweryfikowanym przez asicminervalue.com (najpoularniejszą porównywarkę urządzeń do miningu na świecie).

Więcej o urządzeniu

– zysk dzienny: 39,39 USD;

– zużycie energii- zaledwie 800 watów!

– zawiera dwie płytki sprzętowe (wyposażone w 64 procesory, ich całkowita moc wynosi: 1100 – 1400 GH / s)

– przy obecnym kursie SC jest w stanie wydobyć ponad 500000 Siacoinów o wartości około 1300 USD w ciągu miesiąca.

Dystrybutor (UNLIMITED) daje gwarancję! Jeśli nie dotrzyma terminu dostawy, zwróci pieniądze! Dodatkowo oferuje dwuletnie wsparcie w postaci wstępnej konfiguracji, diagnostyki i zdalnych napraw w cenie zakupu.  Dodatkowo poza 180-dniową gwarancją na urządzenie od producenta, klient decydujący się na zakup u polskiego dystrybutora otrzymuje od niego usługę ewentualnej naprawy (tylko części zamienne są dodatkowym kosztem).

Dystrybutor zachęca także dodatkowymi rabatami. Przy każdym zakupie powyżej 5 sztuk oferuje atrakcyjne rabaty w wysokości 50 USD za każde dodatkowe urządzenie! Ponadto oferuje 10% zniżki na swoje usługi (optymalizacja wydajności, konfiguracja i szkolenie, naprawa urządzeń ASIC, okresowy przegląd urządzeń ASIC, projekty centrów danych górniczych).

Dla naszych czytelników mamy specjalny kod rabatowy o wysokości 300zł!

KOD: CHAINERS-GROUP

 

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z dystrybutorem.

OBELISK SC1 znajdziecie tutaj: https://unlimitedminers.com/product/pl-obelisk-sc1-1gen/

https://unlimitedminers.com/product/pl-obelisk-sc1-2gen/

Pełną ofertę UNLIMITED znajdziecie na stronie unlimited.net.pl

Kryptowaluty zawieszone w bezruchu

ubiegłym tygodniu większość kryptowalut pozostawała bez większych ruchów, w związku z tym mamy dobrą wiadomość dla spekulantów szerszym spektrum zainteresowań. Oprócz BTC i XLM przeanalizowaliśmy również pary walutowe i indeks.

Live Chat

Przy okazji zapraszamy do rozmowy z nami do nowo stworzonego live chata na portalu TradingView, gdzie będzie można z nami dyskutować na żywo o rynku kryptowalut, ale również o innych tematach.

Szablony MT5

Gotową analizę w formie szablonu na platformę MT5, do pobrania jak zawsze za darmo z naszej strony.

Zawarta treść w filmie nie jest sponsorowana. Informujemy również, że Analizy zamieszczane są na wyłącznosć dla worldmaster.pl. Stworzyliśmy  także punkt kompleksowej obsługi, który zaspokoi Twoje potrzeby związane z kryptowalutami oraz rynkiem forex. Tak więc: Jeżeli masz pytania dotyczące tego, jak wypadł ICO? Zapewniamy recenzje. Jeżeli chcesz poprawić swoją wiedzę o kryptowalutach? Zapewniamy treści edukacyjne. A jeśli chcesz być na bieżąco ze stanem sieci Bitcoina? Zapewniamy to. W takim razie zapraszamy serdecznie do rozmowy na  kontakt@jpktraders.pl. Pozdrawiamy!

Pierwsze wybicia Krypto zadyszka. Analiza Bitcoin oraz Ethereum. Zapraszamy do obejrzenia naszej analizy wideo w której pod lupę wzieliśmy krypto, ale również srebro i

#kolejne artykuły