OBELISK SC1 dostępny w Polsce! | worldmaster.pl
#

Koparka kryptowalut

znaczenia tych słów nie trzeba chyba nikomu wyjaśniać. W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć osobę, która choć raz nie zetknęła się z powyższą definicją. Koparki już od dawna cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a ich rynek nieustannie się rozwija. Producenci prześcigają się z kolejnymi rozwiązaniami pozwalającymi na zwiększenie zysków klienta.

W marcu 2018 roku na rynku pojawiła się nowość- OBELISK SC1- najbardziej dochodowa maszyna na świecie! Początkowo była to jedyna koparka umożliwiająca, potocznie mówiąc, kopanie SiaCoina. Uległo to zmianie i wydobycie wspomnianej kryptowaluty stało się możliwie również na innych urządzeniach. Projekt Sia (rozwijający platformę chmury danych opartą o technologię blockchain) zdecydował się na przeprowadzenie hard forku.   Dzięki temu działaniu kurs SiaCoin w ciągu kilku godzin wzrósł o ponad 20%, z 90 do 109 satoshi. I tak oto OBELISK SC1 znowu jest jedyną maszyną do wydobycia SiaCoin na świecie, dedykowaną temu właśnie algorytmowi.

W Polsce jedynym dystrybutorem OBELISK’a SC1 jest UNLIMITED. Firma, która od kilku lat z powodzeniem zajmuje się dystrybucją urządzeń do automatycznego przetwarzania danych z Europy oraz Azji.W ich ofercie jest również konfiguracja i optymalizacja, hosting, serwis i naprawa urządzeń ma w swojej ofercie także OBELISK’a zarówno pierwszej jak i drugiej generacji. Warto w tym miejscu nadmienić, że UNLIMITED jest jedynym w Polsce sklepem zweryfikowanym przez asicminervalue.com (najpoularniejszą porównywarkę urządzeń do miningu na świecie).

Więcej o urządzeniu

– zysk dzienny: 39,39 USD;

– zużycie energii- zaledwie 800 watów!

– zawiera dwie płytki sprzętowe (wyposażone w 64 procesory, ich całkowita moc wynosi: 1100 – 1400 GH / s)

– przy obecnym kursie SC jest w stanie wydobyć ponad 500000 Siacoinów o wartości około 1300 USD w ciągu miesiąca.

Dystrybutor (UNLIMITED) daje gwarancję! Jeśli nie dotrzyma terminu dostawy, zwróci pieniądze! Dodatkowo oferuje dwuletnie wsparcie w postaci wstępnej konfiguracji, diagnostyki i zdalnych napraw w cenie zakupu.  Dodatkowo poza 180-dniową gwarancją na urządzenie od producenta, klient decydujący się na zakup u polskiego dystrybutora otrzymuje od niego usługę ewentualnej naprawy (tylko części zamienne są dodatkowym kosztem).

Dystrybutor zachęca także dodatkowymi rabatami. Przy każdym zakupie powyżej 5 sztuk oferuje atrakcyjne rabaty w wysokości 50 USD za każde dodatkowe urządzenie! Ponadto oferuje 10% zniżki na swoje usługi (optymalizacja wydajności, konfiguracja i szkolenie, naprawa urządzeń ASIC, okresowy przegląd urządzeń ASIC, projekty centrów danych górniczych).

Dla naszych czytelników mamy specjalny kod rabatowy o wysokości 300zł!

KOD: CHAINERS-GROUP

 

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z dystrybutorem.

OBELISK SC1 znajdziecie tutaj: https://unlimitedminers.com/product/pl-obelisk-sc1-1gen/

https://unlimitedminers.com/product/pl-obelisk-sc1-2gen/

Pełną ofertę UNLIMITED znajdziecie na stronie unlimited.net.pl

Od 2006 roku ceny prądu w Europie wzrosły o ponad 40%! Nic więc dziwnego, że ludzie szukają sposobów na zminimalizowanie kosztów jakie ponoszą za zużycie energii. Nie jest to jednak takie proste.

Na szczęście w Elblągu nie brakuje kreatywnych, pomysłowych ludzi, którzy wyszli naprzeciw oczekiwaniom Polaków. Są oni na etapie opracowywania projektu mającego na celu obniżenie obecnych kosztów zużycia energii elektrycznej oraz cieplnej. Mowa tu o zespole Michała Stryjewskiego i Bartłomieja Sitek (Chainers Group), który jako pierwszy zamierza implementować technologię, powstałą we współpracy z firmą Unlimited Miners.

Celem elblążan, którzy wpadli na ten pomysł jest optymalizacja kosztów prowadzenia działalności gospodarczych oraz gospodarstw domowych poprzez wdrożenie rozwiązań zmniejszających zużycie energii elektrycznej i cieplnej oraz określenie poziomu potencjalnych korzyści i oszczędności. Jak dowiadujemy się od samych autorów projektu, prowadzą oni już w tej sprawie zaawansowane rozmowy z Centrum transferu technologii PWSZ w Elblągu oraz Elbląską Izbą Gospodarczą.

Kilka słów więcej o samym projekcie:

   Do kogo jest skierowany? Jak się dowiedzieliśmy, projekt, nad którym obecnie pracują Unlimited Miners oraz Chainers Group, skierowany jest zarówno do dużych przedsiębiorców jak i do każdej innej fizycznej osoby.

   Co gwarantuje? Innowacyjny system za pomocą instalacji urządzeń do automatycznego przetwarzania danych zapewnia maksymalne obniżenie kosztów zużycia energii elektrycznej oraz cieplnej.

   Pierwszym egzaminem dla tego projektu i jego autorów był Śląsk. Zdali go na 5. Ich badania polegały na zmierzeniu ilości wydalanego do atmosfery ciepłego powietrza z urządzeń do przetwarzania danych (czyt. koparek walut cyfrowych). Wyniki okazały się bardzo satysfakcjonujące, mianowicie maszyny uzyskały przyrost temp. z 11 do 36 stopni w ciągu 48 godzin, w pomieszczeniu o powierzchni 90m2. Ponadto autorom projektu udało się zmierzyć z jaką prędkością pracują wentylatory oraz jaką ilość ciepłego powietrza otrzymają w określonym czasie. Przed elblążanami kolejny audyt, tym razem w ich regionie.

  Ludzie szukają sposobów na zminimalizowanie kosztów jakie ponoszą za zużycie energii. Obniżenie kosztów wydobycia kryptowalut. Unlimited Miners Ludzie szukają sposobów na zminimalizowanie kosztów jakie ponoszą za zużycie energii. Obniżenie kosztów wydobycia kryptowalut. Unlimited Miners Ludzie szukają sposobów na zminimalizowanie kosztów jakie ponoszą za zużycie energii. Obniżenie kosztów wydobycia kryptowalut. Unlimited Miners

   Jeśli uważasz, że Twoja działalność mogłaby skorzystać na oszczędnościach związanych z energią cieplną i elektryczną zamów u nich bezpłatny audyt! Więcej szczegółów w biurze przy ulicy św. Ducha 16-18 (Stare Miasto) w Elblągu lub pod numerem tel. 501 932 917. 

 

Kryptowaluty zawieszone w bezruchu

ubiegłym tygodniu większość kryptowalut pozostawała bez większych ruchów, w związku z tym mamy dobrą wiadomość dla spekulantów szerszym spektrum zainteresowań. Oprócz BTC i XLM przeanalizowaliśmy również pary walutowe i indeks.

Live Chat

Przy okazji zapraszamy do rozmowy z nami do nowo stworzonego live chata na portalu TradingView, gdzie będzie można z nami dyskutować na żywo o rynku kryptowalut, ale również o innych tematach.

Szablony MT5

Gotową analizę w formie szablonu na platformę MT5, do pobrania jak zawsze za darmo z naszej strony.

Zawarta treść w filmie nie jest sponsorowana. Informujemy również, że Analizy zamieszczane są na wyłącznosć dla worldmaster.pl. Stworzyliśmy  także punkt kompleksowej obsługi, który zaspokoi Twoje potrzeby związane z kryptowalutami oraz rynkiem forex. Tak więc: Jeżeli masz pytania dotyczące tego, jak wypadł ICO? Zapewniamy recenzje. Jeżeli chcesz poprawić swoją wiedzę o kryptowalutach? Zapewniamy treści edukacyjne. A jeśli chcesz być na bieżąco ze stanem sieci Bitcoina? Zapewniamy to. W takim razie zapraszamy serdecznie do rozmowy na  kontakt@jpktraders.pl. Pozdrawiamy!

Pierwsze wybicia Krypto zadyszka. Analiza Bitcoin oraz Ethereum. Zapraszamy do obejrzenia naszej analizy wideo w której pod lupę wzieliśmy krypto, ale również srebro i

Słowem wstępu

Witajcie, jako, że jest to nasz pierwszy post chcielibyśmy Was bardzo gorąco przywitać. Cieszymy się, że będziemy wspólnie z wami mieli przyjemność przemierzać świat jakim jest blockchain oraz kryptowaluty.
Pierwszy nasz wpis będzie dość luźny, ale z drugiej strony bardzo ciekawy. Zapraszamy do lektury.

W pierwszym miesiącu nowego roku, doświadczymy kilka hard forków Ethereum.

Trzy najważniejsze z nich:
✅Classic Vision Hard Fork – 11 Styczeń 2019:
Każdy posiadacz Ethereum otrzyma 3 ETCV za każdy jeden ETH w portfelu.
✅Ethereum Nowa Fork – 12 Styczeń 2019:
Każdy posiadacz ETH otrzyma ETN w stosunku 1:1.
✅Constantinople Fork – 16 Styczeń 2019 (lub wcześniej): Constantinople Mainnet hard fork zaplanowany jest na #7080000 blok. Jest to najważniejszy fork ze względu na to, że zachodzi zmiana protokołu proof of work na proof of stake.

Ethereum ma teraz bardziej konkretną niż kiedykolwiek konkurencję, którą jest EOS, Cardano, Zilliqa i inne. Podczas gdy wszyscy zauważyli, że ich kryptowaluty straciły prawie 90% wartości w zeszłym roku. Nie zmienia to faktu, że hard forki osłabiają ogólne wsparcie. Zwłaszcza gdy deweloperzy zaczynają wybierać strony i migrować do pracy w nowszych łańcuchach. Możemy dokonać takich samych porównań do Bitcoin i Bitcoin Cash (teraz BCHABC i BCHSV po BCH). W świecie kryptowalut było kilka osób, które wierzyły, że BCH może konkurować i któregoś dnia przewyższyć Bitcoina. Jednak po ostatnim forku wydaje się to być znacznie mniej prawdopodobne.

Jeśli konkurenci Ethereum będą dalej się rozwijać, podczas gdy Ethereum dalej będzie się rozdzielać pod wpływem różnych forków. Mogą stać się zbyt rozcieńczeni, aby kiedykolwiek działać w tej samej skali, co EOS lub Cardano.

Jeśli chodzi o cenę ETH, długoterminowe prognozy dotyczące Hard forków są generalnie trudne. Jednak w krótkim okresie możemy spodziewać się znacznej zmienności. Rynek z pewnością będzie gotowy do skakania po każdej nowej kryptowalucie, która powstanie z trzech różnych forków.

Hard fork

Hard forki bitcoinów historycznie doprowadziły do ​​niewielkich spadków cen BTC, ponieważ odrobina wartości należącej do sieci Bitcoin została podzielona na nowo podzielony łańcuch. Gdy Bitcoin Cash rozwidlał się z sieci Bitcoin, cena Bitcoin spadła z 2800 $ do 2700 $ w lipcu 2017 roku.

To dobra wiadomość dla nowych kryptowalut, które pojawią się po hard forku ethereum. Patrząc na samo Ethereum, z pewnością nie pomoże to w odzyskaniu stabilnego miejsca nr 2, które zostało podjęte przez XRP w drugiej połowie 2018 roku. Z drugiej strony, fork pomagający Ethereum przejść do POS jest wystarczająco ważnym kamieniem milowym.

Ostatecznie trudno jest dokładnie określić, w jaki sposób seria hard forków ethereum wpłynie na sieć lub cenę w krótkim i długim okresie. Ważne jest, aby pamiętać, że Ethereum znajduje się obecnie w fazie krytycznej fazy przejściowej. Faza ta może określić, czy pozostanie najbardziej dominującym Blockchainem dla Dapps w nadchodzących miesiącach.

Pozdrawiamy
Zespół IK

Pierwsze wybicia, czyli pierwsze oznaki wiosny

Pierwsze wybicia w nowym roku już za nami. Co prawda potrzeba więcej do pierwszych oznak zmiany trendu ale już teraz można co nieco zarobić! W jakich miejscach i parach? Zobacz w analizie

Live Chat

Przy okazji zapraszamy do rozmowy z nami do nowo stworzonego live chata na portalu TradingView, gdzie będzie można z nami dyskutować na żywo o rynku kryptowalut, ale również o innych tematach.

Szablony MT5

Gotową analizę w formie szablonu na platformę MT5, do pobrania jak zawsze za darmo z naszej strony.

Zawarta treść w filmie nie jest sponsorowana. Informujemy również, że Analizy zamieszczane są na wyłącznosć dla worldmaster.pl. Stworzyliśmy  także punkt kompleksowej obsługi, który zaspokoi Twoje potrzeby związane z kryptowalutami oraz rynkiem forex. Tak więc: Jeżeli masz pytania dotyczące tego, jak wypadł ICO? Zapewniamy recenzje. Jeżeli chcesz poprawić swoją wiedzę o kryptowalutach? Zapewniamy treści edukacyjne. A jeśli chcesz być na bieżąco ze stanem sieci Bitcoina? Zapewniamy to. W takim razie zapraszamy serdecznie do rozmowy na  kontakt@jpktraders.pl. Pozdrawiamy!

Pierwsze wybicia Krypto zadyszka. Analiza Bitcoin oraz Ethereum. Zapraszamy do obejrzenia naszej analizy wideo w której pod lupę wzieliśmy krypto, ale również srebro i

#kolejne artykuły