Budowanie marki własnej - Jarosław Rogowski | worldmaster.pl
#

Rozmowa o biznesie – Jarosław … „kontra” Radosław

Treningi sztuk walk kierowane do partnerów biznesowych cieszą się ostatnio coraz większym zainteresowaniem i popularnością.

Jarek jest trenerem, który wyszedł z sal sportowych na przeciw odbiorcom indywidualnym i grupowym a co najważniejsze ciągle rozwija swoją pasję, dzięki czemu może pochwalić się projektami organizowanymi dla służb specjalnych. Coś dobrego dla ciała i ducha a przede wszystkim dla bezpieczeństwa.

Jarosław Rogowski – dziękuję za świetną rozmowę.

Kolejny odcinek naszego kanału, a w nim Krystian Wojewoda – najlepszy fryzjer w Łodzi.

Fryzjerstwo to trudny zawód, który cechuje ciężka praca i konieczność kontaktu z drugim człowiekiem. Co trzeba zrobić by klienci wracali do Twoich usług? Jaki błąd popełniają fryzjerzy?

Jaki wpływ na własny biznes ma Twoja osoba? O tym właśnie opowie nam Krystian.

Zapraszamy do oglądania!

Pakos sam o sobie pisze tak: “Jestem połączeniem wynalazcy, ekonomisty i stratega”.

Skąd czerpie wenę i jakie korzyści przynosi mu praca w miejscu takim jak Co:Spot?  Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie w tej rozmowie.

 

Software House i SoDa

W dzisiejszym odcinku z cyklu “Biznes po Łódzku”, moim gościem jest Krzysztof Rychlicki-Kicior, przedstawiciel branży IT.

CEO Makimo sp. z o.o. oraz członek SoDA – Software Development Association Poland.

Z dnia na dzień technologia rozwija się coraz szybciej. W dzisiejszych czasach informatyzacja to nieodłączny element działalności firm.

Co dzieje się w świecie IT? Dlaczego warto iść w kierunku tej branży? Jak wygląda droga, którą trzeba pokonać by w niej pracować, a także czy każdy może zostać programistą?

Tego dowiecie się z dzisiejszego odcinka, w którym gościliśmy Mateusza Smoczyńskiego z Team Up Recruitment.

Dowiecie się również co nieco o targach pracy dla branży IT ,,Find IT”, które odbędą się już 18 września w naszym biurze.

https://www.cospot.pl/blog/branza-it-jak-za-nia-nadazyc-mateusz-smoczynski

#kolejne artykuły