Quanstamp (QSP) zakończył swoje ICO (sprzedaż tokenów)
#

ICO Quanstamp zakończone!

Quantstamp (QSP) zakończył swoje ICO (sprzedaż tokenów), a w dniu dzisiejszym (tj.22.11.2017) waluta znalazła się na dwóch giełdach – Huobi oraz Binance. Średnia cena w ICO wyniosła $0,066, w tej chwili oscyluje w granicach $0.0879 i nadal rośnie. CEO Quanta podał dzisiaj do publicznej informacji, iż w przeciągu 48 godzin zostanie ogłoszony kolejny announcement. Mamy nadzieję, że uda się powtórzyć sukces PowerLedger, jednak to już zależy od tego jak zespół deweloperski poprowadzi swój projekt.

Quantstamp QSP ICO

Źródło: Cryptovest.com

Co dalej z QSP?

Nasza grupa przygląda się kolejnym tego typu projektom, będziemy Was informować o przyszłych inwestycjach oraz o ich ewentualnym przebiegu. Dowiecie się, czy były one trafne, czy tez nie, a także w jakim stopniu.

W chwili obecnej zaplanowaliśmy również recenzję kolejnych powstających grup i urządzeń do zarabiania w sieci. Postanowiliśmy, iż będziemy je dla Was testować na własne ryzyko. Zanim się na coś konkretnego zdecydujecie, możecie zajrzeć do wyników naszych testów. Dostajemy sporo zapytań o grupy, które polecamy, lecz musicie nam wybaczyć. Podamy Wam coś dopiero jak będziemy pewni, że możemy to zrobić i będzie to przez nas jak najlepiej sprawdzone i godne polecenia.

Naszemu zespołowi nie zależy na prowadzeniu ślepego marketingu lub sprzedaży jakiś bezwartościowych produktów. Uważamy, że takie podejście jest bardzo krótkowzroczne. Nie chcemy nikogo zawieźć, ale czasem będziecie musieli poczekać trochę na wyniki naszych badań, aby były one rzetelne i godne uwagi.

Jeśli macie ochotę, abyśmy przyjrzeli się jakiemuś projektowi lub systemowi zarobku w sieci, prosimy o kontakt. Postaramy się to dla Was zrobić lub jeśli będzie taka potrzeba poprosimy o to naszych partnerów, którzy w niektórych aspektach mają większa wiedzę.

Chcemy, abyście jako członkowie naszego konsorcjum mieli dostęp do sprawdzonych informacji i nie musieli błądzić w sieci po omacku.

Crowdsale Quanstamp

Od godziny 15.00 trwa Crowdsale(podsumowanie) ciekawego ICO – Quantstamp. Ma to być firma zajmująca się audytami Smart Contractów i określać ich bezpieczeństwo – info.
Jest to ciekawy temat, gdyż obecnie powstaje wiele kryptow

alut, jednak nie ma organów sprawdzających i certyfikujących ich wiarygodność oraz transparentność. Quantstamp ma być tego typu projektem.

Crowdsale, czyli sprzedaż tokenów trwa od 55 minut i na adresie pojawiło się już ponad 3 miliony dolarów. Firma ma zamiar zebrać 100 000 Ethereum, licznik pokazuje już 73 000, więc prawdopodobnie dzisiaj osiągnie limit. Aby przystąpić do ICO należało wcześniej przejść dokładną weryfikację osobową ze skanem dokumentu tożsamości np. front prawa jazdy oraz aktualne zdjęcie tzw. selfie, na którym w ręku trzymany jest przez nas właśnie ten dokument.

quantstamp qsp

Źródło: www.quantstamp.com

Limity w ICO Quantstamp

Nałożono również limity zakupowe na pierwsze 8 godzin, a więc jedna osoba może kupić maksymalnie QSP o wartości 50 Ethereum w tym czasie. Później ograniczenie będzie zdjęte. Ma to przeciwdziałać ogromnym jednorazowym wykupom wszystkich tokenów przez inwestorów z bardzo dużym kapitałem i wspierać decentralizację waluty. Takich limitów nie było na przykład przy ICO BAT’a i parę osób wykupiło wszystko w dosłownie kilka sekund nie dając szans mniejszym inwestorom.

W kilka dni po zakończeniu ICO, Quantstamp ma się pojawić na pierwszej giełdzie. Wtedy dowiemy się jak kształtuje się jego wartość rynkowa. W tej chwili za każdy 1 ETH otrzymaliśmy 5000 QSP. Grupa Zarobek w Sieci uczestniczyła w tym ICO i udało nam się zakupić trochę Quantów. Jest to nasza druga, po Power Ledger, inwestycja w nowości w tym miesiącu. Power Ledger od momentu wejścia na rynek zwiększył swoją wartość o około 300-400% i kosztuje 25 centów, jak będzie z Quantem? Oczywiście dowiemy się już niebawem.

American Express nawiązało oficjalną współpracę z Ripple Tech

W dniu dzisiejszym (tj. 16.11.2017 o godz. 14.00 GMT +1) cały świat obiegła informacja, iż American Express nawiązało oficjalną współpracę z Ripple Tech. Amex – przedsiębiorstwo finansowe założone w 1850 roku w Buffalo przez Henry’ego Wellsa, Williama Fargo i Johna Butterfielda. Firma znana dzięki swoim kartom płatniczym. Na całym świecie karty zaliczane są do prestiżowych i są szeroko akceptowane. Czarna karta American Express Centurion to jedna z najbardziej ekskluzywnych kart kredytowych na świecie. Jednym z głównych udziałowców American Express jest Warren Buffett. Siedziba firmy znajduje się w Nowym Jorku. Firma ta jest notowana na NYSE.

American Express poinformowało, że ich transakcje międzynarodowe (FXIP) pomiędzy USA a Wielką Brytanią, mają być prowadzone w czasie rzeczywistym, korzystając z sieci Ripple XRP. Będą to transfery nie wymagające posiadania karty płatniczej, działające w technologii blockchain.

ripple american express

Źródło: btcmanager.com

Ripple i Santander – ewolucja systemu przesyłów pieniężnych

Według AMEX, takie rozwiązanie pozwoli na zredukowanie kosztów przesyłów pieniężnych, a także zwiększy ich bezpieczeństwo. Współpraca z Ripple i Santander ma być pierwszym krokiem w ewolucji systemu przesyłów pieniądza na całym świecie. Wygrał on podobno walkę z innymi startup’ami walczącymi o ten kontrakt m.in. R3 Holdco LLC.

CEO Ripple Brad Garlinghouse w swoim oświadczeniu oznajmił, że “Transfery pieniężne, które zajmowały dotychczas kilka dni, już niebawem będą realizowane natychmiastowo, czego wymaga dzisiejszy schemat prowadzenia biznesu na całym świecie.”

Oczywiście kurs XRP na giełdach w mgnieniu oka poszybował w górę, a Twitter aż wrze od plotek. Aktualnie mamy korektę ceny po wybiciu i zajmowanie pozycji klasyfikujemy jako bardzo ryzykowne, gdyż wydarzyć się może dosłownie wszystko, szczególnie w czasie wzrastającego ciągle kursu Bitcoina.

Power Ledger na Bittrex! W dniu 14 listopada token bardzo interesującego ICO oficjalnie zawitał na nowej giełdzie.

Power Ledger jest to niezwykle obiecujący i ciekawy projekt pochodzący z Australii i związany z odnawialnymi źródłami energii. Jego cena od ICO (1 listopad 2017) wzrosła już praktycznie 5-krotnie.  Chwilę po wejściu na rynek już pojawił się na jednej z największych giełd na świcie, jaką jest Bittrex. W dniu wczorajszym odbył się oficjalny chat tzw. “Ask Me Anything”, na którym członkowie zespołu deweloperskiego odpowiadali na pytania zainteresowanych osób. Kilka minut temu pojawiła się transkrypcja całości.

power ledger bittrex

Źródło: medium.com

Transkrypcję możecie przeczytać w tym linku.

Opiszemy Wam dziś pokrótce, co się dzieje i dlaczego cena BCC osiągnęła pułap 0.25 BTC.

Otóż Bitcoin Cash powstał 1 sierpnia tego roku po Hard Forku BTC. Jego market cap po 3 miesiącach wynosi 16 miliardów dolarów. Czyni go to bardziej wartościowym niż np, Twitter wyceniany na $15 mld. Główna cecha, która odróżnia go od Bitcoina to wielkość bloku, która wynosi maksymalnie 8MB(BTC ma wielkość 1MB, a po S2X miało to być 2MB), czyli w praktyce mieści się w nim więcej transakcji, co czyni sieć mniej zakorkowaną.

Według nas cena BCC poszybowała tak gwałtownie w górę z kilku powodów. Z pewnością jednym z nich jest fakt, iż za około 2 doby przejdzie on forka(licznik czasu). Jednak głównym zapalnikiem prawdopodobnie były ostatnie wydarzenia dotyczące Bitcoina, czyli zawieszenie Segwit2x.

Roger Ver reprezentujący pool, który promuje BCC, był także jednym z prowodyrów pojawienia się informacji na temat przeprowadzenia S2X przez grupę Bitpico. Fakty te jak widać spowodowały gigantyczny wzrost zainteresowania walutą BCC i przepływem kapitału z Bitcoina (spadek ceny BTC na chwilę obecną wynosi około 1500 USD).

Bitcoin-Cash-hardfork

Źródło: KryptoMoney.com

Co będzie dalej z Bitcoin Cash?

Wiele osób uznało,że w wyniku tak dużego zamieszania w związku z S2X, to Bitcoin Cash wygląda stabilniej. Ma on także od początku zaimplementowany znacznie większy blok niż BTC. Czy obecne fomo na Casha będzie trwało dłużej? Niektórzy odważnie twierdza, że może on nawet stać się konkurentem i próbować wyprzeć obecnego króla. Jak na razie jeszcze trochę mu brakuje, choć zrobił bardzo duży krok w ostatnich dniach. Ciekawy jest również fakt, że przedstawiciele Bitcoin Classic, czyli waluty, która miała rozwijać się wedle pierwotnych zasad i torów ustalonych dla BTC przez Satoshiego Nakamoto podali do publicznej informacji, iż zawieszają działalność. Na swojej stronie napisali, że stało się tak ponieważ Bitcoin Cash w tej chwili reprezentuje te wartości, na których im zależało i przekazują mu swoje poparcie. – Link.

Ostatnie dni z pewnością przysporzyły wiele niespodzianek. Na rynku altcoinów odrodzenia póki co jeszcze nie ma. Jedynymi wyjątkiem jest spory skok Ethereum Classic, Monero i trochę mniejszy Dash’a. Bitcoin zalicza korektę, a Bitcoin Cash przebija kolejne opory jakby były z papieru.

#kolejne artykuły