Wielkie otwarcie butiku Promees w Łodzi! | worldmaster.pl
#

Zmieniamy marzenia w rzeczywistość. Punkt stacjonarny Promees staje się faktem. Po wielu latach działalności w Internecie, postanowiliśmy uruchomić nasz pierwszy butik w dziejach marki! Wielkie otwarcie nastąpi 7 lutego na ulicy Nawrot 2a w Łodzi – miejscu, które odegrało w naszej historii niebagatelną rolę.

Nawrot 2a Łódź

Łódź – kolebka Promees.

Kto by się spodziewał, że pewnego dnia 2015 roku na Łódzkiej ziemi zrodzi się firma, która zrewolucjonizuje branżę bieliźniarską w Polsce? Czy ktoś przypuszczał, że Promees stanie się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek, produkujących zmysłowe dodatki do bielizny?

Łódź stała się domem dla Promees, więc nic dziwnego, że właśnie w tym mieście postanowiliśmy otworzyć nasz pierwszy butik, który odmieni branżę bieliźniarską. Tylko pomyśl… Koniec z oczekiwaniem na przesyłkę! Teraz osobiście możesz wybrać, interesujący Cię produkt i natychmiast cieszyć się jego delikatnym dotykiem na swojej skórze.

Najpierw zrewolucjonizowaliśmy branżę bieliźniarską w Internecie. Teraz powtórzymy nasz sukces w sprzedaży stacjonarnej!

Nawrot 2a Łódź

Pierwszy butik  w historii Promees od 7 lutego w Łodzi!

Nawrot 2a, Łódź. – ten adres warto na stałe wpisać w Google Maps!

Właśnie tam stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, w pełni oddające klimat Promees, który zdążyłyście poznać ze sklepu internetowego. Postawiliśmy na ponadczasową elegancję i zmysłowość, która wita klientki już od przekroczenia progu butiku. W środku znajduje się mnóstwo przestrzeni do swobodnych zakupów oraz przymierzania wybranych produktów. Przebieralnie zapewniają intymność, a przygotowane w tym celu specjalne miejsce, pozwala uwiecznić te wyjątkowe chwile na zdjęciu!

butik Promees

Wszędzie dominują sztandarowe barwy marki: biel i czerń, których tajemniczość dodaje intymności każdym zakupom. W połączeniu z zasadą: „Mniej, znaczy więcej” nasz butik staje się miejscem, w którym zapragniesz spędzić więcej czasu, delektując się najnowszymi kolekcjami bielizny Promees.

A tych nigdy nie zabraknie…

Nowe kolekcje Promees i specjalne rabaty.

Otwarcie butiku w Łodzi to nie wszystko… Promees nie zamierza zwalniać tempa!

harmonogram otwarcia butiku promees - łódź

Siódmego lutego – w dniu wielkiego otwarcia – wprowadzamy nową kolekcję, która zawróci w głowie nie tylko Paniom, ale również Panom. A skoro już o Panach mowa… Jeśli zdarzy Wam się zapomnieć o prezencie na Walentynki dla Waszej ukochanej, to już wiecie, gdzie otrzymacie od ręki najlepsze dodatki do bielizny, które podobają się każdej kobiecie.

Oprócz nowej kolekcji, dedykowanej kobietom w każdym wieku, Promees wprowadza również system, poświęcony najwierniejszym fankom marki – ambasadorkom. Dzięki innowacyjnej technologii zyskujecie specjalny panel logowania do sklepu internetowego Promees, na którym będą na Was czekać specjalne rabaty, skierowane tylko do Was!

Nawrot w Łodzi zyskał kolejną perełkę w koronie, którą warto odwiedzić. Nie tylko w dniu otwarcia!

Nawrot 2a, Łódź – tutaj tworzy się historia.

 „Kiedy koniec remontu ulicy Nawrot?!”, pytali Łodzianie, a cała Polska śledziła przedłużającą się o kilka miesięcy przebudowę ulicy i internetową dyskusję, które elektryzowała nie tylko Łódź.

Upragnione  otwarcie nastąpiło w październiku 2019 roku. Nawrot w Łodzi został oddany do użytku, stając się jedną z najpopularniejszych ulic w Polsce. Co ciekawe, znajduje się tuż obok ulicy Piotrkowskiej, która jest z kolei jedną z najdłuższych dróg handlowych w Europie.

Dziś Nawrot zaprasza do siebie mieszkańców, oferując niezwykłą atmosferę Łodzi oraz zrewitalizowaną przestrzeń, która sprzyja codziennym spacerom. Mijacie restauracje, sklepy, wąskie uliczki… Podziwiacie z uśmiechem na ustach niezwykłą zabudowę Łodzi, aż dochodzicie do pięknej drogi z zabytkowymi kamieniczkami. Spoglądacie na nią uważnie… To Nawrot!

A w niej Promees na wyciągniecie Waszej ręki.

dodatki do bielizny Promees

Promees bliżej ludzi.

Pierwszy w historii butik Promees to wielkie wydarzenie. Pragniemy być jeszcze bliżej Was! To dla Was tworzymy nowe kolekcje, liczne rabaty i rozwiązania, dzięki którym zyskujecie niezastąpione dodatki do bielizny. Zawsze stawialiśmy na oryginalność, zmysłowość i ponadczasową elegancję. Od 7 lutego wreszcie możemy Wam ją zaprezentować na żywo.

Odwiedźcie nasz butik na ulicy Nawrot 2a w Łodzi i poznajcie nowy wymiar Promees.

Pełne trzy dni niezwykłej wiedzy, przeżyć i niezapomnianych wrażeń, mogło dostarczyć jedynie Life Balance Congress! Ależ to było cudowne doświadczenie! Zespół WeCreate stanął na wysokości zadania i zafundował nam moc niesamowitych doznań! Zanim jednak przeżyjemy je raz jeszcze, przypomnijmy słowa prowadzącego Łukasza Jakóbiaka:

Wcale nie trzeba we wszystko wierzyć, ale warto być otwartym na nowe doświadczenia.

WeCreate wie, jak zorganizować wielki event!

Organizatorzy wydarzenia – WeCreate, spisali się wyśmienicie.

Ogromna hala PTAK Warsaw Expo z łatwością pomieściła dwa tysiące uczestników, pozostawiając mnóstwo przestrzeni dla wystawców i swobodnych spacerów. Na ogromne słowa uznania zasługują również wolontariusze, którzy stanowili nieocenioną pomoc na każdym etapie Life Balance Congress. Gratulujemy im odwagi, cierpliwości i zaangażowania!

Liczni wystawcy zadbali o pełne żołądki uczestników, a kiedy zostały już one odżywione, można było skusić się na najnowszą książkę światowych ekspertów lub podziwiać prezentowane produkty i technologie.

książki o rozwoju osobistym

Źródło: WeCreate

Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik: organizacja, oprawa muzyczna, a także…

Przebojowe i podbijające serca uczestników rozgrzewki, które były świetną odskocznią od intelektualnej pracy! Rewelacyjnie integrowały wszystkich słuchaczy i wprawiały w doskonały nastrój. Niezwykłym doświadczeniem było móc wraz z tysiącami, tańczyć do najpopularniejszych muzycznych hitów.

Energia przebijała sufit!

WeCreate

Źródło: WeCreate

Holistyczne podejście do życia.

Life Balance Congress zasłynął z holistycznego spojrzenia na istotę ludzką. W tym celu zaangażowano dziesiątki ekspertów, którzy ze sceny podjęli się wyzwania połączenia: zdrowia, rozwoju, biznesu i duchowości.

Bez ruszania się z miejsca, chłonęliśmy tajniki biznesu internetowego! Czerpaliśmy wiedzę o tajemnicy ludzkiej energii i wykonywaliśmy relaksacyjne ćwiczenia oddechowe. A między tym wszystkim uśmiechaliśmy się, cieszyliśmy, a nawet wzruszaliśmy!

Artur Wikiera podzielił się z nami historią swojego życia. Był człowiekiem, który gonił za sukcesem i marzeniami. Realizował cele krok po kroku, stawał się coraz bogatszy, sławniejszy, spełniony… Stać było go zasadniczo na wszystko!

Wszystko, prócz zdrowia.

Nowotwór zwalił go z nóg. Wciąż zmaga się z nim zmaga, ale znajduje się obecnie w uprzywilejowanej pozycji. Wierzymy, że jego siła oraz wsparcie bliskich i Boga, pomoże mu przezwyciężyć te trudne chwile.

Takie historie skłaniają do myślenia. Przypominają nam się słowa nieocenionej Danuty Szaflarskiej:

 „Zaraz, dokąd ja się tak śpieszę? Przecież na końcu czeka mnie trumna”.

Trzy dni Life Balance Congress zlały się w jedną, zadziwiającą chwilę, która minęła w oka mgnieniu. Wraz z WeCreate ani na moment nie zaznaliśmy nudy! Kiedy emocje po jednym wystąpieniu nie zdażył jeszcze osiąść, na scenę wskakiwał energiczny Łukasz Jakóbiak i już przedstawiał kolejnego gościa!

Różnorodność była niezwykła. Nauka mieszała się z duchowością, biznes ze zdrowiem, umysł z sercem, a wiedza z uczuciami… Dzięki temu każdy znalazł coś dla siebie i każdy mógł dowiedzieć się czegoś zupełnie nowego.

WeCreate Global

Źródło: WeCreate

Life Balance Congress = Profesjonalizm.

„Większość ludzi nie tworzy przyszłości, tylko odtwarza przeszłość!”

Mamy nadzieję, że dr Mateusz Grzesiak wybaczy nam tym razem odtwarzanie przeszłości, bo powód jest szczególny. Life Balance Congress charakteryzowało się nie tylko niespotykaną różnorodnością oraz holistycznym ujęciem człowieka, ale również ogromnym profesjonalizmem.

To właśnie dr Mateusz Grzesiak  udowodnił swoim wystąpieniem wszystkim niedowiarkom, że jest nie tylko znakomitym trenerem, psychologiem i coachem, ale również mówcą. Jego ponad godzinna prelekcja nie zawierała najmniejszego zająknięcia, pauzy ani chrząknięcia. Podzielił się mnóstwem praktycznej i intrygującej wiedzy o zależnościach w naszym życiu. I oczywiście w swoim stylu – dał nam nutkę rozrywki…

Wiecie, kim jest „Wewnętrzny Polaczek” w każdym z nas?

Jesteście w sklepie, podchodzicie do lady i płacicie za produkty, które kupiliście, a potem wychodzicie ze sklepu przez bramki i wciąż obawiacie się, że zapikają ;).

Profesjonalizm wydarzenia był widoczny nie tylko u występujących prelegentów, ale również u uczestników, którzy z szacunkiem traktowali uznanych ekspertów, wystawców, wolontariuszy oraz organizatorów.

Kamil Sikora i jego zespół WeCreate stworzyli coś, co zostanie zapamiętane przez bardzo długi czas.

Serce, czy rozum?

Life Balance Congress udowodniło, że można w doskonałym stylu połączyć różnorodność i profesjonalizm z ciepłem i serdecznością.

emocje

Źródło: WeCreate

Fryderyk Karzełek, jako pierwszy przełamał barierą „czwartej ściany”, czli granicy oddzielającej widownię od sceny. Zszedł do słuchaczy i opowiadając uroczą przypowieść o obdarowywaniu innych „kłębuszkami”, przytulał uczestników wydarzenia.

A na końcu to my mogliśmy spełnić marzenie Fryderyka i dzień jego 59 urodzin, świętować wraz z nim…

Takie sytuacje kruszyły nawet najbardziej zatwardziałe serca i przywracały wiarę, że nawet w postępującej globalizacji i technologii świata, wciąż znajduje się miejsce dla drugiego człowieka. Fascynującym zjawiskiem było również obserwowanie samych uczestników, dyskutujących i śmiejących się między kolejnymi prelekcjami. Widok ich szczerych emocji na twarzach i płonących uczyć, był potwierdzeniem, że obok umysłu i chłodnej logiki, jest miejsce na serce i intuicję.

W pamięci pozostaje seria pytań kierowana do niezastąpionego Donalda Neila Walscha. Jedno z nich zadane przez młodego mężczyznę, brzmiało:

Co zrobić, kiedy nie zna się sensy swojego życia? Kiedy nie wie się, co jest naszym przeznaczeniem pomimo poszukiwań?

W odpowiedzi, padło pytanie:

Ile masz lat?

Po usłyszeniu liczby mniejszej niż trzydzieści, Walsch uśmiechnął się serdecznie i odparł, że On w tym wieku także nie miał o tym najmniejszego pojęcia.

Jest to doskonały przykład na normalność tych, których podziwiamy – często zza ekranu komputera. Oni nie są nadludźmi. Są tacy sami, jak my. Zamiast więc stresować się i żyć presją, rodzącą się z powinności ku bycia „kimś”, po prostu żyjmy i w swoim tempie odkrywajmy tajniki, czekającego nas życia.

Neil Donald Walsch na Life Balance Congress

Źródło: WeCreate

Na Life Balance Congress, jak w domu!

Niecodziennie spotyka się wydarzenia tej rangi, na których panuje tak zaskakująca naturalność i swoboda.

Prelegenci bez przeszkód wymieniali się z uczestnikami poglądami i doświadczeniami. Przechadzali się między wystawcami, będąc na wyciągnięcie ręki. Wprowadzało to mnóstwo serdeczności i naturalności do całego wydarzenia.

Choćby widok Laurenta de Bremaekra osobiście sprzedającego własne, popisowe dania ze swojej „Żywej Kuchni” był orzeźwiający i dający do myślenia. Bo wobec tego, kiedy wspaniały szef kuchni „staje za kasą”, to czy obserwowane „gwiazdy Instagrama” naprawdę muszą tak wysoko zadzierać nosy, aby utrzymać swój „status”?

 „Możesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale jeśli nie zaczniesz od siebie i swoich emocji, to wciąż będziesz wracał do punktu wyjścia”. – Laurent de Bremaeker

Bez trudu można było porozmawiać z doktor farmakologii Ilianą Ramirez! Witold Szmańda – trener gwiazd Hollywood – poświęcił mnóstwo czasu na niezobowiązującą rozmowę z Pawłem Obolewiczem i innymi uczestnikami, a Marcin Osman chętnie udzielał odpowiedzi na swoim stoisku.

Ktoś sławny i znany wcale nie oznacza niedostępny! Warto o tym pamiętać, nie tylko podczas wydarzeń, jak Life Balance Congress, ale w całym życiu. Niech sława drugiego człowieka nas nie paraliżuje, ale intryguje!

W końcu wszyscy jesteśmy ludźmi!

Life Balance Congress

Źródło: WeCreate

Praktyka czyni mistrza.

„Chcemy być dla Ciebie wsparciem, żebyś mógł w całym wachlarzu wiedzy, którą podzielą się z Tobą nasi prelegenci, znaleźć wartościowy przekaz dla siebie”. – Kamil Sikora

Podczas Life Balance Congress nauczyliśmy się technik medytacji i oddychania od Jaireka Robbinsa oraz Iliany Ramirez. Benita Cantieni zaprezentowała jak wygląda prawidłowa postawa ciała, a Nick Littlehales zdradził nam wszelkie tajniki snu. Niezwykłą i wysoce zaawansowaną technikę Wim Hoffa przekazywali Martin Petrus i Artur Paulins – założyciele N.ICE COLLECTIVE, dla których przerażające zimno stanowi jedynie ograniczenie ducha.

Life Balance Congress obfitował także w cenne wskazówki biznesowe od międzynarodowych ekspertów. Dzielili się oni swoimi sposobami na zarobienie dużych pieniędzy. Sandy Jadeja – uznany specjalista, związany z rynkiem finansowym od 24 lat – był tak bardzo zaangażowany, że został dzień dłużej, zmieniając swoje plany! Natomiast Peng Joon – autorytet w zarabianiu na sprzedaży produktów cyfrowych online – dzielił się sprawdzonymi metodami na pokaźny zastrzyk gotówki i wyzwolenie się spod jarzma życia „od wypłaty do wypłaty”.

Każdy z prelegentów dzielił się wiedzą, którą natychmiast mogliśmy wprowadzić do swojego życia.

wystawcy life balance congress

Źródło: WeCreate

Laurent de Bremaekera w piętnaście minut uczynił z uczestników najlepszych dietetyków na świecie. Barbaria Piasek i Aleksander Sienkiewicz rzeczowym, fachowym i przystępnym językiem, odkrywali przed nami zagadki biznesowego świata. Andy Harrington – jeden z najlepszych mówców na świecie – przekazywał lata swoich doświadczeń i zebranych materiałów, na temat wystąpień publicznych. Z kolei Donald Neil Walsch oraz Paweł Jan Mróz swoimi niesamowitymi prelekcjami, przenosili uczestników w głąb siebie i wywoływali głębokie uczucie refleksji.

Właśnie dlatego Life Balance Congress zasługuje na wielką uwagę. Wydarzenie połączyło  najważniejsze dziedziny ludzkiego istnienia w sposób tak przystępny, praktyczny, lekki i swobodny, że aż zatrważający!

Life Balance Congress

Innowacyjny event od WeCreate.

WeCreate nadąża za duchem czasu. Life Balance Congress było wydarzeniem innowacyjnym i przełomowym.

Na stołach królowały pełnowartościowe posiłki, pakowane w ekologiczne materiały, przyjazne dla środowiska. Liczni wystawcy prezentowali technologie, zaczerpnięte prosto z filmów Science Fiction. Dobór prelegentów doskonale wpisywał się w trendy dzisiejszego świata. Wiele czasu poświęcono marketingowi – także internetowemu. Prym w tej dziedzinie wiedli: Dawid Bagiński, Marcin Osman, Łukasz Cybulski, czy Paweł Danielewski. Wszyscy posiadali ogromne doświadczenie oraz zasób wiedzy, którym chętnie dzielili się ze słuchaczami. Każdy z nich kierował naszą uwagę na inne perspektywy, co owocowało możliwością nieograniczonego poszerzania horyzontów!

Life Balance Congress trwa nadal…

To już historia.

Life Balance Congress zostanie z nami na długo. Wspaniałe trzy dni intensywnego pobierania energii i wiedzy od ekspertów, dobiegły końca. Cieszymy się, że byliśmy patronem medialnym tego wydarzenia. To zaszczyt móc towarzyszyć całemu zespołowi WeCreate w tak ważnych dniach.

Mamy nadzieję, że Life Balance Congress zapoczątkuje erę propagowania holizmu w życiu człowieka.

Teraz jest czas na wdrożenie wyniesionych lekcji.

Teraz jest czas na działanie.

Anna Zając w rozmowie z worldmaster podczas See Bloggers 2019

Kolejnym gościem Pawła na See Bloggers 2019 była Anna Zając (fashionable.com.pl), niewątpliwie jedna z najważniejszych osobowości polskiego internetu. Wspaniały wywiad ze współorganizatorką Festiwalu See Bloggers Łódź 2019 oraz Festiwalu Kobiet Internetu Gdańsk 2019 ! Anna opowiada o tym, jak wygląda przygotowanie do wydarzenia oraz jakie są plany, na następne lata.

PyData Warsaw 2019

Konferencja PyData to doskonała okazja, aby wejść w świat kodu. Nawet dla takiego laika, który nigdy w życiu nie otworzył VisualStudioCode lub podobnego software do pisania i czytania języków programowania. Gromadzi zarówno użytkowników, jak i programistów zainteresowanych zwłaszcza narzędziami do analizy danych. Organizowana jest w celu dzielenia się pomysłami i uczenia się od siebie nawzajem najlepszych praktyk w zakresie zarządzania, przetwarzania i wizualizacji danych (data visualization).

Społeczność PyData głównie zajmuje się tematem języka programowania jakim jest Python. Wykorzystujemy do tego biblioteki danych dostępne na różnych platformach z dostępem do ‘chmury’ takich jak Azure Microsoft. Staramy się być przystępną, prowadzoną przez społeczność konferencją zarówno z samouczkami dla nowicjuszy, jak i zaawansowanymi warsztatami tematycznymi dla doświadczonych programistów i użytkowników. Podczas konferencji pragniemy stworzyć przyjazną atmosferę dla naszych wspaniałych gości w tym keynot’ów i speake’ów konkretnych rozwiązań i pakietów, dając możliwość użytkownikom spotkać się z nimi osobiście.

Misją NumFOCUS na całym świecie jest promowanie zrównoważonych języków programowania wysokiego poziomu, rozwój otwartych danych (open source) dla kodu i przeprowadzanie badań naukowych. Realizujemy tę misję poprzez nasze programy edukacyjne i wydarzenia, a także poprzez sponsorowanie podatkowe projektów naukowych o otwartym kodzie źródłowym. Naszym celem jest zwiększenie współpracy i komunikacji w społeczności zajmującej się badaniami danych (data science) i naukowcami.

Od Netflix po NASA, naukowcy wykorzystują projekty sponsorowane przez NumFOCUS do rozwiązywania najtrudniejszych problemów. Poznaj nasze narzędzia ‘open source’ według języka, funkcji lub branży.

Dołącz do nas i naucz się w bezpieczny sposób korzystać z otwartych danych!

Buduj z nami przyjazną Warszawę i ZAPISZ się już dziś!

To hasło tegorocznego pierwszego Hackathonu ‘Hacking for Humanity’ organizowanego przez GIRLS IN TECH w Polsce.

Seria ‘Hacking for Humanity’ odbywa się na całym świecie w różnych regionach działalności Girls in Tech przez cały rok. Dziewczyny działają jako organizacja non-profit m.in. w celu rozwiązywania technologicznych lokalnych problemów społecznych. Ich celem jest zwiększenie zdolności technologicznych oraz przedsiębiorczości kobiet, aby inspirować je do innowacji, dzielenia się wiedzą oraz bycia aktywnym w branży.

Jaki jest cel wydarzenia?

Celem wydarzenia będzie stworzenie aplikacji będących odpowiedzią na wyzwania o charakterze społecznym, z jakimi boryka się stolica, a także  zaangażowanie lokalnej społeczności, wzmocnienie społecznej odpowiedzialności mieszkańców i dbanie o wspólne dobro, w tym rozwój Warszawy – przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii mobilnych.

Dodatkowo stawiamy również na podniesienie kompetencji cyfrowych zróżnicowanych grup społecznych. Mierzenie się z wyzwaniami najlepiej wychodzi w grupie, dlatego projektowanie będzie odbywało się w zespołach 3- 6 osobowych. Aplikacje, które powstaną w trakcie Hackathon’u, dzięki interdyscyplinarnej współpracy uczestników będą możliwe do implementacji w ciągu 12 miesięcy.

Do kogo skierowane jest wydarzenie?

Kodujemy nie tylko dla dziewczyn! Uczestnikami wydarzenia mogą być zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Z racji faktu, że kluczową wartością GIRLS IN TECH – Poland jest integracja wiedzy eksperckiej, osób o różnych profilach i rozwój innowacyjnych rozwiązań – do udziału w grupach warsztatowych zostaną zaproszeni: projektanci, programiści, studenci, naukowcy oraz przedstawiciele innowacyjnych firm Microsoft Polska, Microsoft Azure User Group Poland, Sage, organizacje pozarządowe w tym PyData 2019,  mentorzy technologiczni, ponadto przedstawiciele Urzędu Miasta St. Warszawy, Ministerstwa Cyfryzacji i CPPC.

Jaki jest przebieg wydarzenia?

‘Hacking for Humanity’ Hackathon jest to wydarzenie o charakterze CAŁONOCNYM, trwające przez dwa dni. Prototypownie zostanie poprzedzone przez interesujące bloki dyskusyjne w tym m.in. przedstawienie idei oraz jak przygotować się do prezentacji swojego pomysłu przed jury.

Kiedy i gdzie?

Pierwszy Hackathon GIRLS IN TECH odbędzie się 23/24 listopada 2019 w biurowcu Spark firmy Skanska. W rosnącym w siłę kompleksie nowoczesnego Smart City, nowe technologie staną na przeciw problemom z jakimi boryka się Warszawa!

Nie czekaj ! Stań się częścią małej społeczności, która wpłynie na jakość życia w dużej aglomeracji miejskiej!

Hacking for humanity

#kolejne artykuły