Life Balance Congress - 3 DNI do równowagi życiowej! | worldmaster.pl
#

Jak odzyskać równowagę życiową w trzy dni? Czy to w ogóle możliwe? Z tym wyzwaniem zmierzy się już niebawem Life Balance Congress. Wydarzenie, stworzone przez niezastąpiony zespół WeCreate, rzuci wyzwanie przejęcia kontroli nad własnym życiem.

WeCreate – pasjonaci, którzy wyzwań się nie boją.

wecreate

Źródło: WeCreate

WeCreate to załoga, która z ciekawością, głęboką pasją i ogromnym zaangażowaniem kreuje, i tworzy  intrygujące wydarzenia motywacyjne, edukacyjne i biznesowe. O sobie mówią:

Praca jest naszą pasją. A naszą misją jest zmienianie rzeczywistości poprzez wydarzenia z najlepszymi speakerami na świecie. Dla nas najważniejszy jesteś Ty.

Tak powstało wydarzenie, które zmieni oblicze Twojego życia.

Czym jest Life Balance Congress?

Life Balance Congress jest odpowiedzią na pytania, które pozbawiają nas spokoju.

Pracujemy długie godziny. Martwimy się bólami pleców, pogarszającym się wzrokiem oraz rosnącym zniechęceniem i zwątpieniem. Po powrocie do domu patrzymy z żalem na śpiące już dzieci. Znowu nie zdążyliśmy…

Czy jesteśmy dobrymi rodzicami? Czy podejmujemy dobre decyzje? Dokąd prowadzi nas życie? Jak być efektywniejszym i lepszym człowiekiem?

Life Balance Congress to innowatorskie wydarzenie, które odbędzie się w dniach 29 listopada – 1 grudnia, w wyjątkowym PTAK Warsaw Expo.

Life Balance Congress

Źródło: Life Balance Congress

Jest połączeniem trzech, wiodących filarów naszego życia: zdrowia, rozwoju i biznesu. Przez trzy dni pełne inspiracji znani na całym świecie prelegenci będą dzielić się z zainteresowanymi słuchaczami wiedzą merytoryczną i praktyczną.

To może być jedyna taka okazja, aby wreszcie odnaleźć swój cel, zadbać o zdrowie, odbudować relacje z bliskimi, a także… Przypomnieć sobie, że nasza misja ma ograniczony czas, który nieustannie się kurczy.

Prelegenci Life Balance Congress.

Podczas wydarzenia Life Balance Congress spotkamy znane osobistości z całego świata. Prelegenci podzielą się swoją filozofią, nauką oraz wiedzą opartą na wieloletnim doświadczeniu.

 • Posłuchamy światowej sławy mówcę Blair Singera, który przeszkolił setki tysięcy ludzi na całym świecie w zakresie umiejętności biznesowych i rozwoju osobistego.
 • Neale Donald Walsch przedstawi, czym jest i jak wygląda współczesna duchowość w rozpędzonym świecie bogactwa i sławy…
 • Poznamy Nicka Littlehalesa – pierwszego światowego Trenera Snu.
 • Zobaczymy, jak Peng Joon stał się ekspertem w sprzedaży online.
 • Benita Cantieni podzieli się swoim doświadczeniem terapeuty oraz innowatorską metodą kształtowania ciała i postawy CANTIENICA®.

Załoga z WeCreate na tym nie poprzestaje!

 • Staniemy twarzą w twarz z najpopularniejszych polskim trenerem: doktorem Mateuszem Grzesiakiem.
 • Life Balance Congress to także okazja, aby wysłuchać farmakobiolog doktor Ilonę Ramirez.
 • Dzięki Barbarze Piasek zobaczymy, jak to jest być menadżerem takich marek, jak: BMW Polska, Empik, czy Procter&Gamble.
 • Ekspert żywienia i fitnessu Witold Szmańda podzieli się wrażeniami z bycia trenerem personalnym m.in. Heidi Klum, czy Keanu Reevesa.
 • Zyskujemy niepowtarzalną szansę poznania nauczyciela duchowego Pawła Jana Mroza.
 • A na deser… Sprawdzimy, czy uśmiech Tomasza Kammela jest tak samo uroczy w rzeczywistości, jak na ekranie telewizora.

Life Balance Congress to prawdziwe zatrzęsienie bogactwa wiedzy i doświadczenia na jeden metr kwadratowy.

Nie wszyscy prelegenci zostali wymienieni, ale wszyscy zadbają, abyśmy już nigdy więcej nie popełniali tych samych błędów. Ich prelekcje pozwolą nam zajrzeć w głąb siebie i uzyskać odpowiedź, na gryzące sumienie, pytania.

Life Balance Congress

Źródło: Life Balance Congress

Jak zadbać o zdrowie?

Wszyscy wiemy, jakie jest ważne, ale równocześnie powtarzamy: Dam radę. Zbadam się następnym razem. Wytrzymam.

Problem w tym, że nie wytrzymujemy…

jak dbać o zdrowie?

Zdrowie doceniamy w chwili, gdy je tracimy. Wtedy zaczynamy rozumieć, że bez niego… Nic nie jest możliwe: ani rozwój osobisty, ani prowadzenie biznesu, podróżowanie, a nawet troska o bliskich.

Prelegenci Life Balance Congress pomogą zrozumieć, dlaczego warto dbać o zdrowie i dadzą konkretne techniki,  które pomogą nam się o nie zatroszczyć!

Zostaniemy wdrożeni w tajemniczo brzmiącą, ale piorunująco skuteczną technikę Wim Hof Method. Poznamy specjalną metodę snu, która brzmi niczym tajny plan wojskowy: R90! Prelegenci nauczą nas prawidłowego oddychania, pozbywania się depresji bez łykana ton leków oraz pozbywania się toksyn z organizmu.

jak się zdrowo odżywiać?

I pomyślcie sobie, że nauczcie się resetować (zupełnie jak szwankujący komputer!) nerw błędny odpowiedzialny za stany zapalne organizmu. Mamy dreszcze na całym ciele!

Czym jest rozwój osobisty na Life Balance Congress?

WeCreate stworzyło wydarzenie, które zmieni rozwój osobisty. Do tej pory kojarzony wyłącznie z biernym pozyskiwaniem wiedzy od pseudomotywatorów, wreszcie wchodzi na wyższy poziom.

czym jest rozwój osobisty?

Podczas trwania Life Balance Congress zostaną poruszone takie tematy, jak:

 • Ułatwianie sobie życia, czyli Life-Hacking.
 • Skupianie się na priorytetach.
 • Odkrywanie indywidualnej życiowej misji.
 • Wykorzystywanie potencjału, który w nas drzemie.
 • Budowanie tak bardzo potrzebnego, wewnętrznego spokoju.
 • Obudzenie w sobie duchowości, będącej nie więzieniem, ale życiowym przewodnikiem.

Nie może zabraknąć nauki konkretnych umiejętności.

 • Jak budować PRAWDZIWE relacje? W czasach Internetu nie jest to wcale takie oczywiste…
 • Jak stworzyć sprzyjające i wspierające nas środowisko?
 • Jak walczyć z ograniczającymi przekonaniami, które pozbawiają marzeń?
 • My nie możemy się natomiast doczekać nauki techniki koherencji umysłu i serca, będącej wyznacznikiem harmonii fizycznej i emocjonalnej.

Rozwój osobisty wykracza poza wyświechtane: Będzie dobrze. Life Balance Congress jest miejscem, gdzie nastąpi kres pustych frazesów bez dowodów. Tutaj rzetelna nauka spotyka ludzkie, życiowe doświadczenie. To miejsce, gdzie możesz uwierzyć, nie przestając służyć wiedzy.

jak się rozwijać?

Jak stworzyć dochodowy i przyjazny biznes?

Być przedsiębiorcą brzmi bardzo dumnie… Dziwne, że wszyscy pytają, jak nim zostać, ale nikt nie pyta, jak dobrze sprawować swoją funkcję. Prelegenci obecni na Life Balance Congress rozwieją wszelkie wątpliwości. Warto uważnie przysłuchiwać się ich lekcjom.  Stojące za nimi wyniki oraz zadowolone zespoły, są dowodem, że mamy styczność z ekspertami.

Jak zbudować dobry biznes?

Filar biznesu na Life Balance Congress będzie prawdziwą, wybuchową mieszankę. Przejdziemy drogę od wiedzy na temat tworzenia zwycięskich zespołów, przez prowadzenie biznesu online i zarabianie w Internecie, a skończymy na budowaniu zaufania klientów i szczerych relacji.

Ponadto zyskamy praktyczne umiejętności, jak budować lejki sprzedażowe, dochód pasywny, czy skuteczne biznesowe dźwignie.

Nie ma idealnych ludzi. Zawsze możesz być lepszym przedsiębiorcą i budować biznes nie tylko bardziej dochodowy, ale także bardziej przyjazny dla Twojego zespołu. Warto o tym pamiętać. Uświadamianie sobie własnych braków to pierwszy krok do zmiany, niosącej wiele dobroci.

jak zbudować zgrany zespół?

Life Balance Congress – znajdź życiową równowagę.

WeCreate zadbało, aby każdy odbiorca znalazł to, czego szuka. Stąd wzięły się trzy, wiodące filary: zdrowie, rozwój osobisty oraz biznes. Tylko ich harmonijne połączenie pozwala na osiągnięcie życiowej równowagi.

Różnorodność zagadnień w każdym z tych obszarów jest zadziwiająca! Polecamy otwierać się na nowe doświadczenia. Nawet jeśli nie interesuje Was duchowość lub jesteście pewni, że Wasze zdrowie jest rewelacyjne to…

Kto powiedział, że zawsze tak będzie?

Life Balance Congress daje możliwość poszerzanie horyzontów. Jesteśmy bardzo podekscytowani na zbliżające się wydarzenie, gdyż wiemy, jak wielkie korzyści może ono wnieść do życia każdego człowieka. Czasami wystarczy wyłącznie chwila, maleńki impuls. Jedno słowo, jedno spojrzenie w oczy człowieka, który widział świat, zasłonięty grubą kurtyną, aby nagle zrozumieć…

I przestać pytać.

Bo oto wreszcie znaleźliśmy odpowiedź.


↓ Zapamiętajcie! ↓

Life Balance Congress

Źródło: Life Balance Congress

Będziemy tam na Ciebie czekać! ♥ 

Kub bilet na Life Balance Congress:  http://bit.ly/lifebalancecongress

Daniel Kuczaj w rozmowie z worldmaster podczas See Bloggers 2019

Kolejny gościem Pawła na See Bloggers 2019 był Daniel Kuczaj (Qczaj). W tej pełnej energii i humoru rozmowie dowiemy się o nabywaniu doświadczeń oraz ciężkiej pracy, która pozwoliła Danielowi osiągnąć spełnienie.

Doskonała lekcja pokory, cierpliwości, a także tego jak wiara w siebie może wpłynąć na nasz sukces.

Filip Chajzer w rozmowie z worldmaster podczas See Bloggers 2019

Przed wami kolejny wywiad z czerwcowego See Bloggers 2019. Tym razem gościem Pawła był publicysta, prezenter radiowy, a także jak się dowiedzieliśmy wielki fan rolnictwa Filip Chajzer. Duża dawka pozytywnej energii oraz cennych informacji, od człowieka dla którego media to nie pierwszyzna. Zapraszamy do oglądania.

Filip Chajzer, See Bloggers 2019

Siostry ADiHD See Bloggers 2019

Zapraszamy do kolejnego emocjonującego wywiadu, który przeprowadziliśmy na See Bloggers 2019. Tym razem Paweł do rozmowy poprosił Milenę i Ilonę Krawczyńskie znane jako siostry ADiHD. Sport, biznes, podróże, macierzyństwo, a także wiele innych – to wszystko znajdziecie na profilach naszych gwiazd. Z kolei u nas, przygotujcie się na dynamiczną i pełną energii dyskusję z “gospodyniami” drugiej edycji Łódzkiego See Bloggers. Rozmawialiśmy o tajnikach prowadzenia wspólnego bloga, planowaniu obowiązków i rozwiązywaniu konfliktów, ale przede wszystkim o tym jak być sobą i dobrze się bawić tworząc w internecie.

Mateusz Grzesiak See Bloggers

Zapraszamy do obejrzenia niesamowicie inspirującego wywiadu, który przeprowadził dla portalu worldmaster.pl  Paweł Obolewicz. W trakcie See Bloggers 2019 jednym z gości Pawła był Dr. Mateusz Grzesiak, mąż, ojciec, trener, szkoleniowiec, psycholog, jak również wykładowca akademicki. Co za tym idzie kopalnia wiedzy na temat social media, zawodu Influencer, a także psychologii w sieci. Poniżej cały wywiad: Dr. Mateusz Grzesiak See Bloggers 2019 – Łódź.

Zdjęcia See Bloggers 2019

#kolejne artykuły