Daniel Kuczaj - wywiad See Bloggers 2019 | worldmaster.pl
#

Daniel Kuczaj w rozmowie z worldmaster podczas See Bloggers 2019

Kolejny gościem Pawła na See Bloggers 2019 był Daniel Kuczaj (Qczaj). W tej pełnej energii i humoru rozmowie dowiemy się o nabywaniu doświadczeń oraz ciężkiej pracy, która pozwoliła Danielowi osiągnąć spełnienie.

Doskonała lekcja pokory, cierpliwości, a także tego jak wiara w siebie może wpłynąć na nasz sukces.

Filip Chajzer w rozmowie z worldmaster podczas See Bloggers 2019

Przed wami kolejny wywiad z czerwcowego See Bloggers 2019. Tym razem gościem Pawła był publicysta, prezenter radiowy, a także jak się dowiedzieliśmy wielki fan rolnictwa Filip Chajzer. Duża dawka pozytywnej energii oraz cennych informacji, od człowieka dla którego media to nie pierwszyzna. Zapraszamy do oglądania.

Filip Chajzer, See Bloggers 2019

Siostry ADiHD See Bloggers 2019

Zapraszamy do kolejnego emocjonującego wywiadu, który przeprowadziliśmy na See Bloggers 2019. Tym razem Paweł do rozmowy poprosił Milenę i Ilonę Krawczyńskie znane jako siostry ADiHD. Sport, biznes, podróże, macierzyństwo, a także wiele innych – to wszystko znajdziecie na profilach naszych gwiazd. Z kolei u nas, przygotujcie się na dynamiczną i pełną energii dyskusję z “gospodyniami” drugiej edycji Łódzkiego See Bloggers. Rozmawialiśmy o tajnikach prowadzenia wspólnego bloga, planowaniu obowiązków i rozwiązywaniu konfliktów, ale przede wszystkim o tym jak być sobą i dobrze się bawić tworząc w internecie.

Mateusz Grzesiak See Bloggers

Zapraszamy do obejrzenia niesamowicie inspirującego wywiadu, który przeprowadził dla portalu worldmaster.pl  Paweł Obolewicz. W trakcie See Bloggers 2019 jednym z gości Pawła był Dr. Mateusz Grzesiak, mąż, ojciec, trener, szkoleniowiec, psycholog, jak również wykładowca akademicki. Co za tym idzie kopalnia wiedzy na temat social media, zawodu Influencer, a także psychologii w sieci. Poniżej cały wywiad: Dr. Mateusz Grzesiak See Bloggers 2019 – Łódź.

Zdjęcia See Bloggers 2019

Ferrari Challenge Brno 2018

Jadąc na to wydarzenie, które odbyło się w dniach 20-22 lipca czuliśmy, że zmierzamy do innego świata. Udajemy się na planetę bogactwa, włoskich super samochodów, kierowców, jedzenia, standardów, emocji. Tak na prawdę wszystkiego, co tylko człowiek może sobie wyobrazić, gdy słyszy dźwięczne słowo – Ferrari.

Nie ma chyba osoby na świecie, której nie ujęłoby piękno tego samochodu. Nie ma najmniejszego sensu, aby rozpisywać się nad estetyką, przepychem, stylem i gracją auta z logiem czarnego rumaka, ale jedno trzeba powiedzieć… Jeśli kiedykolwiek będziesz miał lub miała szansę, aby zobaczyć z bliska ten cud włoskiej motoryzacji, to nie zastanawiaj się ani chwili, bo żadne słowa nie opiszą stanu emocjonalnego, jaki czuje człowiek siadając na fotel tego marzenia na 4 kołach.

La Ferrari Challenge Brno 2018 odbyło się w dniach 20-22 lipca czuliśmy, że zmierzamy do innego świata. Zapraszamy Was serdecznie na ten krótki seans.

La Ferrari

Dzięki możliwości wejścia w każdy zakątek toru, boksów, a nawet do środka samochodów, mogliśmy nagrać dla Was dość obszerny materiał video. Mamy nadzieję, że przybliży Wam on choć trochę wizję tego wszystkiego, co mogliśmy ujrzeć tam na miejscu. Dzięki firmom Pirelli Polska oraz Centrum Ogumienia Jacek Wągiel (polecamy gorąco sprawdzenie sklepu online, gdyż oferta cenowa jest na prawdę bardzo konurencyjna, a sezon za pasem!) dostaliśmy szansę nie tylko zobaczyć to wszystko, ale i poczuć się przez chwilę jako pasażer nieziemskiego wręcz Ferrari 488, który do tego jest oficjalnym Safety Car całych zawodów. W filmie ujrzycie także pokaz możliwości bolidu F1 Ferrari, wiele zabytkowych rumaków, a także słynne La Ferrari, które kupić mogą jedynie wybrani, a grubość portfela ma wtedy drugorzędne znaczenie.

Nie chcąc zbytnio przedłużać… Zapraszamy Was serdecznie na ten krótki 6 minutowy seans, przedstawiający dwudniowe wydarzenie Ferrari Challenge w czeskim Brnie.

Zapnijcie pasy i kliknijcie Play. 🙂

Dla tych, dla których video to za mało, przedstawiamy również galerię zdjęć z tego wydarzenia. Każdy kto w dzieciństwie miał przynajmniej jeden model tej wspaniałej marki na swoim biurku, byłby tego dnia w Brnie zaspokojony. Ostrzegamy, że ilość czarnych rumaków na ekranie może przysporzyć o zawrót głowy.

#kolejne artykuły