Barbara Pasek na See Bloggers: wywiad dla Worldmaster! | worldmaster.pl
#

Barbara Pasek na See Bloggers: dziennikarz, czy Influencer?

Podczas wydarzenia See Bloggers w 2019 roku przeprowadziliśmy długą i interesującą rozmowę z Barbarą Pasek: znaną dziennikarką, blogerką, life coachem, a przede wszystkim… Szczęśliwym człowiekiem. W konwersacji z Pawłem Obolewiczem, Barbara podzieliła się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat poszukiwania pasji.  Poznaliśmy zalety w byciu internetowym twórcą i autentyczności w mediach społecznościowych. Dowiedzieliśmy się, na czym polega niezależność w pracy dziennikarza. Co więcej, Barbara Pasek powiedziała, co uważa za najlepsze w wydarzeniu See Bloggers 2019.

Ponadto wnikliwe pytania Pawła pozwoliły nam poznać zdanie znanej dziennikarki na temat przyszłości świata influencerów oraz naszego portalu! Czy Worldmaster jest godny uwagi? Dlaczego jeden z artykułów o rozwoju osobistym zwrócił uwagę dziennikarki i wymaga zmiany tytułu?

Barbara Pasek to osoba, której nie sposób opisać w kilku zdaniach.  Dziennikarz, czy Influencer? Blogerka, czy Life Coach? Sami poznajcie Barbarę, która specjalnie dla Worldmaster, dzieli się sobą, swoim powołaniem do dziennikarstwa oraz cennymi poradami na temat życia. Zapraszamy!

 

Pełne trzy dni niezwykłej wiedzy, przeżyć i niezapomnianych wrażeń, mogło dostarczyć jedynie Life Balance Congress! Ależ to było cudowne doświadczenie! Zespół WeCreate stanął na wysokości zadania i zafundował nam moc niesamowitych doznań! Zanim jednak przeżyjemy je raz jeszcze, przypomnijmy słowa prowadzącego Łukasza Jakóbiaka:

Wcale nie trzeba we wszystko wierzyć, ale warto być otwartym na nowe doświadczenia.

WeCreate wie, jak zorganizować wielki event!

Organizatorzy wydarzenia – WeCreate, spisali się wyśmienicie.

Ogromna hala PTAK Warsaw Expo z łatwością pomieściła dwa tysiące uczestników, pozostawiając mnóstwo przestrzeni dla wystawców i swobodnych spacerów. Na ogromne słowa uznania zasługują również wolontariusze, którzy stanowili nieocenioną pomoc na każdym etapie Life Balance Congress. Gratulujemy im odwagi, cierpliwości i zaangażowania!

Liczni wystawcy zadbali o pełne żołądki uczestników, a kiedy zostały już one odżywione, można było skusić się na najnowszą książkę światowych ekspertów lub podziwiać prezentowane produkty i technologie.

książki o rozwoju osobistym

Źródło: WeCreate

Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik: organizacja, oprawa muzyczna, a także…

Przebojowe i podbijające serca uczestników rozgrzewki, które były świetną odskocznią od intelektualnej pracy! Rewelacyjnie integrowały wszystkich słuchaczy i wprawiały w doskonały nastrój. Niezwykłym doświadczeniem było móc wraz z tysiącami, tańczyć do najpopularniejszych muzycznych hitów.

Energia przebijała sufit!

WeCreate

Źródło: WeCreate

Holistyczne podejście do życia.

Life Balance Congress zasłynął z holistycznego spojrzenia na istotę ludzką. W tym celu zaangażowano dziesiątki ekspertów, którzy ze sceny podjęli się wyzwania połączenia: zdrowia, rozwoju, biznesu i duchowości.

Bez ruszania się z miejsca, chłonęliśmy tajniki biznesu internetowego! Czerpaliśmy wiedzę o tajemnicy ludzkiej energii i wykonywaliśmy relaksacyjne ćwiczenia oddechowe. A między tym wszystkim uśmiechaliśmy się, cieszyliśmy, a nawet wzruszaliśmy!

Artur Wikiera podzielił się z nami historią swojego życia. Był człowiekiem, który gonił za sukcesem i marzeniami. Realizował cele krok po kroku, stawał się coraz bogatszy, sławniejszy, spełniony… Stać było go zasadniczo na wszystko!

Wszystko, prócz zdrowia.

Nowotwór zwalił go z nóg. Wciąż zmaga się z nim zmaga, ale znajduje się obecnie w uprzywilejowanej pozycji. Wierzymy, że jego siła oraz wsparcie bliskich i Boga, pomoże mu przezwyciężyć te trudne chwile.

Takie historie skłaniają do myślenia. Przypominają nam się słowa nieocenionej Danuty Szaflarskiej:

 „Zaraz, dokąd ja się tak śpieszę? Przecież na końcu czeka mnie trumna”.

Trzy dni Life Balance Congress zlały się w jedną, zadziwiającą chwilę, która minęła w oka mgnieniu. Wraz z WeCreate ani na moment nie zaznaliśmy nudy! Kiedy emocje po jednym wystąpieniu nie zdażył jeszcze osiąść, na scenę wskakiwał energiczny Łukasz Jakóbiak i już przedstawiał kolejnego gościa!

Różnorodność była niezwykła. Nauka mieszała się z duchowością, biznes ze zdrowiem, umysł z sercem, a wiedza z uczuciami… Dzięki temu każdy znalazł coś dla siebie i każdy mógł dowiedzieć się czegoś zupełnie nowego.

WeCreate Global

Źródło: WeCreate

Life Balance Congress = Profesjonalizm.

„Większość ludzi nie tworzy przyszłości, tylko odtwarza przeszłość!”

Mamy nadzieję, że dr Mateusz Grzesiak wybaczy nam tym razem odtwarzanie przeszłości, bo powód jest szczególny. Life Balance Congress charakteryzowało się nie tylko niespotykaną różnorodnością oraz holistycznym ujęciem człowieka, ale również ogromnym profesjonalizmem.

To właśnie dr Mateusz Grzesiak  udowodnił swoim wystąpieniem wszystkim niedowiarkom, że jest nie tylko znakomitym trenerem, psychologiem i coachem, ale również mówcą. Jego ponad godzinna prelekcja nie zawierała najmniejszego zająknięcia, pauzy ani chrząknięcia. Podzielił się mnóstwem praktycznej i intrygującej wiedzy o zależnościach w naszym życiu. I oczywiście w swoim stylu – dał nam nutkę rozrywki…

Wiecie, kim jest „Wewnętrzny Polaczek” w każdym z nas?

Jesteście w sklepie, podchodzicie do lady i płacicie za produkty, które kupiliście, a potem wychodzicie ze sklepu przez bramki i wciąż obawiacie się, że zapikają ;).

Profesjonalizm wydarzenia był widoczny nie tylko u występujących prelegentów, ale również u uczestników, którzy z szacunkiem traktowali uznanych ekspertów, wystawców, wolontariuszy oraz organizatorów.

Kamil Sikora i jego zespół WeCreate stworzyli coś, co zostanie zapamiętane przez bardzo długi czas.

Serce, czy rozum?

Life Balance Congress udowodniło, że można w doskonałym stylu połączyć różnorodność i profesjonalizm z ciepłem i serdecznością.

emocje

Źródło: WeCreate

Fryderyk Karzełek, jako pierwszy przełamał barierą „czwartej ściany”, czli granicy oddzielającej widownię od sceny. Zszedł do słuchaczy i opowiadając uroczą przypowieść o obdarowywaniu innych „kłębuszkami”, przytulał uczestników wydarzenia.

A na końcu to my mogliśmy spełnić marzenie Fryderyka i dzień jego 59 urodzin, świętować wraz z nim…

Takie sytuacje kruszyły nawet najbardziej zatwardziałe serca i przywracały wiarę, że nawet w postępującej globalizacji i technologii świata, wciąż znajduje się miejsce dla drugiego człowieka. Fascynującym zjawiskiem było również obserwowanie samych uczestników, dyskutujących i śmiejących się między kolejnymi prelekcjami. Widok ich szczerych emocji na twarzach i płonących uczyć, był potwierdzeniem, że obok umysłu i chłodnej logiki, jest miejsce na serce i intuicję.

W pamięci pozostaje seria pytań kierowana do niezastąpionego Donalda Neila Walscha. Jedno z nich zadane przez młodego mężczyznę, brzmiało:

Co zrobić, kiedy nie zna się sensy swojego życia? Kiedy nie wie się, co jest naszym przeznaczeniem pomimo poszukiwań?

W odpowiedzi, padło pytanie:

Ile masz lat?

Po usłyszeniu liczby mniejszej niż trzydzieści, Walsch uśmiechnął się serdecznie i odparł, że On w tym wieku także nie miał o tym najmniejszego pojęcia.

Jest to doskonały przykład na normalność tych, których podziwiamy – często zza ekranu komputera. Oni nie są nadludźmi. Są tacy sami, jak my. Zamiast więc stresować się i żyć presją, rodzącą się z powinności ku bycia „kimś”, po prostu żyjmy i w swoim tempie odkrywajmy tajniki, czekającego nas życia.

Neil Donald Walsch na Life Balance Congress

Źródło: WeCreate

Na Life Balance Congress, jak w domu!

Niecodziennie spotyka się wydarzenia tej rangi, na których panuje tak zaskakująca naturalność i swoboda.

Prelegenci bez przeszkód wymieniali się z uczestnikami poglądami i doświadczeniami. Przechadzali się między wystawcami, będąc na wyciągnięcie ręki. Wprowadzało to mnóstwo serdeczności i naturalności do całego wydarzenia.

Choćby widok Laurenta de Bremaekra osobiście sprzedającego własne, popisowe dania ze swojej „Żywej Kuchni” był orzeźwiający i dający do myślenia. Bo wobec tego, kiedy wspaniały szef kuchni „staje za kasą”, to czy obserwowane „gwiazdy Instagrama” naprawdę muszą tak wysoko zadzierać nosy, aby utrzymać swój „status”?

 „Możesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale jeśli nie zaczniesz od siebie i swoich emocji, to wciąż będziesz wracał do punktu wyjścia”. – Laurent de Bremaeker

Bez trudu można było porozmawiać z doktor farmakologii Ilianą Ramirez! Witold Szmańda – trener gwiazd Hollywood – poświęcił mnóstwo czasu na niezobowiązującą rozmowę z Pawłem Obolewiczem i innymi uczestnikami, a Marcin Osman chętnie udzielał odpowiedzi na swoim stoisku.

Ktoś sławny i znany wcale nie oznacza niedostępny! Warto o tym pamiętać, nie tylko podczas wydarzeń, jak Life Balance Congress, ale w całym życiu. Niech sława drugiego człowieka nas nie paraliżuje, ale intryguje!

W końcu wszyscy jesteśmy ludźmi!

Life Balance Congress

Źródło: WeCreate

Praktyka czyni mistrza.

„Chcemy być dla Ciebie wsparciem, żebyś mógł w całym wachlarzu wiedzy, którą podzielą się z Tobą nasi prelegenci, znaleźć wartościowy przekaz dla siebie”. – Kamil Sikora

Podczas Life Balance Congress nauczyliśmy się technik medytacji i oddychania od Jaireka Robbinsa oraz Iliany Ramirez. Benita Cantieni zaprezentowała jak wygląda prawidłowa postawa ciała, a Nick Littlehales zdradził nam wszelkie tajniki snu. Niezwykłą i wysoce zaawansowaną technikę Wim Hoffa przekazywali Martin Petrus i Artur Paulins – założyciele N.ICE COLLECTIVE, dla których przerażające zimno stanowi jedynie ograniczenie ducha.

Life Balance Congress obfitował także w cenne wskazówki biznesowe od międzynarodowych ekspertów. Dzielili się oni swoimi sposobami na zarobienie dużych pieniędzy. Sandy Jadeja – uznany specjalista, związany z rynkiem finansowym od 24 lat – był tak bardzo zaangażowany, że został dzień dłużej, zmieniając swoje plany! Natomiast Peng Joon – autorytet w zarabianiu na sprzedaży produktów cyfrowych online – dzielił się sprawdzonymi metodami na pokaźny zastrzyk gotówki i wyzwolenie się spod jarzma życia „od wypłaty do wypłaty”.

Każdy z prelegentów dzielił się wiedzą, którą natychmiast mogliśmy wprowadzić do swojego życia.

wystawcy life balance congress

Źródło: WeCreate

Laurent de Bremaekera w piętnaście minut uczynił z uczestników najlepszych dietetyków na świecie. Barbaria Piasek i Aleksander Sienkiewicz rzeczowym, fachowym i przystępnym językiem, odkrywali przed nami zagadki biznesowego świata. Andy Harrington – jeden z najlepszych mówców na świecie – przekazywał lata swoich doświadczeń i zebranych materiałów, na temat wystąpień publicznych. Z kolei Donald Neil Walsch oraz Paweł Jan Mróz swoimi niesamowitymi prelekcjami, przenosili uczestników w głąb siebie i wywoływali głębokie uczucie refleksji.

Właśnie dlatego Life Balance Congress zasługuje na wielką uwagę. Wydarzenie połączyło  najważniejsze dziedziny ludzkiego istnienia w sposób tak przystępny, praktyczny, lekki i swobodny, że aż zatrważający!

Life Balance Congress

Innowacyjny event od WeCreate.

WeCreate nadąża za duchem czasu. Life Balance Congress było wydarzeniem innowacyjnym i przełomowym.

Na stołach królowały pełnowartościowe posiłki, pakowane w ekologiczne materiały, przyjazne dla środowiska. Liczni wystawcy prezentowali technologie, zaczerpnięte prosto z filmów Science Fiction. Dobór prelegentów doskonale wpisywał się w trendy dzisiejszego świata. Wiele czasu poświęcono marketingowi – także internetowemu. Prym w tej dziedzinie wiedli: Dawid Bagiński, Marcin Osman, Łukasz Cybulski, czy Paweł Danielewski. Wszyscy posiadali ogromne doświadczenie oraz zasób wiedzy, którym chętnie dzielili się ze słuchaczami. Każdy z nich kierował naszą uwagę na inne perspektywy, co owocowało możliwością nieograniczonego poszerzania horyzontów!

Life Balance Congress trwa nadal…

To już historia.

Life Balance Congress zostanie z nami na długo. Wspaniałe trzy dni intensywnego pobierania energii i wiedzy od ekspertów, dobiegły końca. Cieszymy się, że byliśmy patronem medialnym tego wydarzenia. To zaszczyt móc towarzyszyć całemu zespołowi WeCreate w tak ważnych dniach.

Mamy nadzieję, że Life Balance Congress zapoczątkuje erę propagowania holizmu w życiu człowieka.

Teraz jest czas na wdrożenie wyniesionych lekcji.

Teraz jest czas na działanie.

Anna Zając w rozmowie z worldmaster podczas See Bloggers 2019

Kolejnym gościem Pawła na See Bloggers 2019 była Anna Zając (fashionable.com.pl), niewątpliwie jedna z najważniejszych osobowości polskiego internetu. Wspaniały wywiad ze współorganizatorką Festiwalu See Bloggers Łódź 2019 oraz Festiwalu Kobiet Internetu Gdańsk 2019 ! Anna opowiada o tym, jak wygląda przygotowanie do wydarzenia oraz jakie są plany, na następne lata.

Jak odzyskać równowagę życiową w trzy dni? Czy to w ogóle możliwe? Z tym wyzwaniem zmierzy się już niebawem Life Balance Congress. Wydarzenie, stworzone przez niezastąpiony zespół WeCreate, rzuci wyzwanie przejęcia kontroli nad własnym życiem.

WeCreate – pasjonaci, którzy wyzwań się nie boją.

wecreate

Źródło: WeCreate

WeCreate to załoga, która z ciekawością, głęboką pasją i ogromnym zaangażowaniem kreuje, i tworzy  intrygujące wydarzenia motywacyjne, edukacyjne i biznesowe. O sobie mówią:

Praca jest naszą pasją. A naszą misją jest zmienianie rzeczywistości poprzez wydarzenia z najlepszymi speakerami na świecie. Dla nas najważniejszy jesteś Ty.

Tak powstało wydarzenie, które zmieni oblicze Twojego życia.

Czym jest Life Balance Congress?

Life Balance Congress jest odpowiedzią na pytania, które pozbawiają nas spokoju.

Pracujemy długie godziny. Martwimy się bólami pleców, pogarszającym się wzrokiem oraz rosnącym zniechęceniem i zwątpieniem. Po powrocie do domu patrzymy z żalem na śpiące już dzieci. Znowu nie zdążyliśmy…

Czy jesteśmy dobrymi rodzicami? Czy podejmujemy dobre decyzje? Dokąd prowadzi nas życie? Jak być efektywniejszym i lepszym człowiekiem?

Life Balance Congress to innowatorskie wydarzenie, które odbędzie się w dniach 29 listopada – 1 grudnia, w wyjątkowym PTAK Warsaw Expo.

Life Balance Congress

Źródło: Life Balance Congress

Jest połączeniem trzech, wiodących filarów naszego życia: zdrowia, rozwoju i biznesu. Przez trzy dni pełne inspiracji znani na całym świecie prelegenci będą dzielić się z zainteresowanymi słuchaczami wiedzą merytoryczną i praktyczną.

To może być jedyna taka okazja, aby wreszcie odnaleźć swój cel, zadbać o zdrowie, odbudować relacje z bliskimi, a także… Przypomnieć sobie, że nasza misja ma ograniczony czas, który nieustannie się kurczy.

Prelegenci Life Balance Congress.

Podczas wydarzenia Life Balance Congress spotkamy znane osobistości z całego świata. Prelegenci podzielą się swoją filozofią, nauką oraz wiedzą opartą na wieloletnim doświadczeniu.

 • Posłuchamy światowej sławy mówcę Blair Singera, który przeszkolił setki tysięcy ludzi na całym świecie w zakresie umiejętności biznesowych i rozwoju osobistego.
 • Neale Donald Walsch przedstawi, czym jest i jak wygląda współczesna duchowość w rozpędzonym świecie bogactwa i sławy…
 • Poznamy Nicka Littlehalesa – pierwszego światowego Trenera Snu.
 • Zobaczymy, jak Peng Joon stał się ekspertem w sprzedaży online.
 • Benita Cantieni podzieli się swoim doświadczeniem terapeuty oraz innowatorską metodą kształtowania ciała i postawy CANTIENICA®.

Załoga z WeCreate na tym nie poprzestaje!

 • Staniemy twarzą w twarz z najpopularniejszych polskim trenerem: doktorem Mateuszem Grzesiakiem.
 • Life Balance Congress to także okazja, aby wysłuchać farmakobiolog doktor Ilonę Ramirez.
 • Dzięki Barbarze Piasek zobaczymy, jak to jest być menadżerem takich marek, jak: BMW Polska, Empik, czy Procter&Gamble.
 • Ekspert żywienia i fitnessu Witold Szmańda podzieli się wrażeniami z bycia trenerem personalnym m.in. Heidi Klum, czy Keanu Reevesa.
 • Zyskujemy niepowtarzalną szansę poznania nauczyciela duchowego Pawła Jana Mroza.
 • A na deser… Sprawdzimy, czy uśmiech Tomasza Kammela jest tak samo uroczy w rzeczywistości, jak na ekranie telewizora.

Life Balance Congress to prawdziwe zatrzęsienie bogactwa wiedzy i doświadczenia na jeden metr kwadratowy.

Nie wszyscy prelegenci zostali wymienieni, ale wszyscy zadbają, abyśmy już nigdy więcej nie popełniali tych samych błędów. Ich prelekcje pozwolą nam zajrzeć w głąb siebie i uzyskać odpowiedź, na gryzące sumienie, pytania.

Life Balance Congress

Źródło: Life Balance Congress

Jak zadbać o zdrowie?

Wszyscy wiemy, jakie jest ważne, ale równocześnie powtarzamy: Dam radę. Zbadam się następnym razem. Wytrzymam.

Problem w tym, że nie wytrzymujemy…

jak dbać o zdrowie?

Zdrowie doceniamy w chwili, gdy je tracimy. Wtedy zaczynamy rozumieć, że bez niego… Nic nie jest możliwe: ani rozwój osobisty, ani prowadzenie biznesu, podróżowanie, a nawet troska o bliskich.

Prelegenci Life Balance Congress pomogą zrozumieć, dlaczego warto dbać o zdrowie i dadzą konkretne techniki,  które pomogą nam się o nie zatroszczyć!

Zostaniemy wdrożeni w tajemniczo brzmiącą, ale piorunująco skuteczną technikę Wim Hof Method. Poznamy specjalną metodę snu, która brzmi niczym tajny plan wojskowy: R90! Prelegenci nauczą nas prawidłowego oddychania, pozbywania się depresji bez łykana ton leków oraz pozbywania się toksyn z organizmu.

jak się zdrowo odżywiać?

I pomyślcie sobie, że nauczcie się resetować (zupełnie jak szwankujący komputer!) nerw błędny odpowiedzialny za stany zapalne organizmu. Mamy dreszcze na całym ciele!

Czym jest rozwój osobisty na Life Balance Congress?

WeCreate stworzyło wydarzenie, które zmieni rozwój osobisty. Do tej pory kojarzony wyłącznie z biernym pozyskiwaniem wiedzy od pseudomotywatorów, wreszcie wchodzi na wyższy poziom.

czym jest rozwój osobisty?

Podczas trwania Life Balance Congress zostaną poruszone takie tematy, jak:

 • Ułatwianie sobie życia, czyli Life-Hacking.
 • Skupianie się na priorytetach.
 • Odkrywanie indywidualnej życiowej misji.
 • Wykorzystywanie potencjału, który w nas drzemie.
 • Budowanie tak bardzo potrzebnego, wewnętrznego spokoju.
 • Obudzenie w sobie duchowości, będącej nie więzieniem, ale życiowym przewodnikiem.

Nie może zabraknąć nauki konkretnych umiejętności.

 • Jak budować PRAWDZIWE relacje? W czasach Internetu nie jest to wcale takie oczywiste…
 • Jak stworzyć sprzyjające i wspierające nas środowisko?
 • Jak walczyć z ograniczającymi przekonaniami, które pozbawiają marzeń?
 • My nie możemy się natomiast doczekać nauki techniki koherencji umysłu i serca, będącej wyznacznikiem harmonii fizycznej i emocjonalnej.

Rozwój osobisty wykracza poza wyświechtane: Będzie dobrze. Life Balance Congress jest miejscem, gdzie nastąpi kres pustych frazesów bez dowodów. Tutaj rzetelna nauka spotyka ludzkie, życiowe doświadczenie. To miejsce, gdzie możesz uwierzyć, nie przestając służyć wiedzy.

jak się rozwijać?

Jak stworzyć dochodowy i przyjazny biznes?

Być przedsiębiorcą brzmi bardzo dumnie… Dziwne, że wszyscy pytają, jak nim zostać, ale nikt nie pyta, jak dobrze sprawować swoją funkcję. Prelegenci obecni na Life Balance Congress rozwieją wszelkie wątpliwości. Warto uważnie przysłuchiwać się ich lekcjom.  Stojące za nimi wyniki oraz zadowolone zespoły, są dowodem, że mamy styczność z ekspertami.

Jak zbudować dobry biznes?

Filar biznesu na Life Balance Congress będzie prawdziwą, wybuchową mieszankę. Przejdziemy drogę od wiedzy na temat tworzenia zwycięskich zespołów, przez prowadzenie biznesu online i zarabianie w Internecie, a skończymy na budowaniu zaufania klientów i szczerych relacji.

Ponadto zyskamy praktyczne umiejętności, jak budować lejki sprzedażowe, dochód pasywny, czy skuteczne biznesowe dźwignie.

Nie ma idealnych ludzi. Zawsze możesz być lepszym przedsiębiorcą i budować biznes nie tylko bardziej dochodowy, ale także bardziej przyjazny dla Twojego zespołu. Warto o tym pamiętać. Uświadamianie sobie własnych braków to pierwszy krok do zmiany, niosącej wiele dobroci.

jak zbudować zgrany zespół?

Life Balance Congress – znajdź życiową równowagę.

WeCreate zadbało, aby każdy odbiorca znalazł to, czego szuka. Stąd wzięły się trzy, wiodące filary: zdrowie, rozwój osobisty oraz biznes. Tylko ich harmonijne połączenie pozwala na osiągnięcie życiowej równowagi.

Różnorodność zagadnień w każdym z tych obszarów jest zadziwiająca! Polecamy otwierać się na nowe doświadczenia. Nawet jeśli nie interesuje Was duchowość lub jesteście pewni, że Wasze zdrowie jest rewelacyjne to…

Kto powiedział, że zawsze tak będzie?

Life Balance Congress daje możliwość poszerzanie horyzontów. Jesteśmy bardzo podekscytowani na zbliżające się wydarzenie, gdyż wiemy, jak wielkie korzyści może ono wnieść do życia każdego człowieka. Czasami wystarczy wyłącznie chwila, maleńki impuls. Jedno słowo, jedno spojrzenie w oczy człowieka, który widział świat, zasłonięty grubą kurtyną, aby nagle zrozumieć…

I przestać pytać.

Bo oto wreszcie znaleźliśmy odpowiedź.


↓ Zapamiętajcie! ↓

Life Balance Congress

Źródło: Life Balance Congress

Będziemy tam na Ciebie czekać! ♥ 

Kub bilet na Life Balance Congress:  http://bit.ly/lifebalancecongress

Daniel Kuczaj w rozmowie z worldmaster podczas See Bloggers 2019

Kolejny gościem Pawła na See Bloggers 2019 był Daniel Kuczaj (Qczaj). W tej pełnej energii i humoru rozmowie dowiemy się o nabywaniu doświadczeń oraz ciężkiej pracy, która pozwoliła Danielowi osiągnąć spełnienie.

Doskonała lekcja pokory, cierpliwości, a także tego jak wiara w siebie może wpłynąć na nasz sukces.

#kolejne artykuły