Krav Maga - Zakończenie Walki W Sekundę! | worldmaster.pl
#

ZAKOŃCZENIE WALKI W SEKUNDĘ

Rozwiązanie z zastosowaniem sztuki walki Krav Maga, które pokazujemy, stosujemy wyłącznie w ochronie zdrowia i życia naszego oraz naszych bliskich.

Zawsze staraj się użyć techniki odpowiedniej dla danej sytuacji.

Na filmie pomijam pierwsze dwa stopnie. Pamiętajcie o skalowaniu swojej reakcji oraz konsekwencjach wynikających z tak brutalnego użycia przedmiotu.

Jeżeli możesz uciekać-uciekaj. Jeżeli możesz negocjować i użyć mniej inwazyjnej techniki- zrób to!

Stosujemy:

  • Kiedy nie masz innego wyjścia, negocjowałeś , nie miałeś gdzie uciekać.
  • Nie potrafisz obalać a za tobą stoi rodzina.
  • Poziom wyszkolenia nie jest wystarczający.
  • Jedyna Twoja szansa to zrobienie krzywdy i ucieczka.
  • Jesteś kobietą która nie musi widzieć noża.
  • Jest przerażona i chcesz Walczyć o życie.

Film miał wzbudzić emocje i tak się stało!

Ten dokładnie film i ten kontent jest jednym z wielu na kanale, nie licząc szkoleń które przeprowadzam.

W drodze kolejne „brutalne” rozwiązania gdzie będziemy uczyć tzw. skalowania reakcji.

Jarosław Rogowski

Trener instruktorów, który posiada 25 lat doświadczenia w sportach i systemach walki. Dodatkowo założyciel centrum treningu firmowego i personalnego The Place w Łodzi.
Specjalista walki nożem. Reprezentant i szef szkolenia izraelskiego systemu walki bronią, czyli  ACT – Armed Combat and Tactics w Polsce.

szkolenia dla firm , szkolenia prsonalne

Jeden z pierwszych Polaków, którzy mieli zaszczyt trenować w słynnym klasztorze Shaolin. Pasjonat walki, trener Krav Maga, globtroter.

Jego pasją są przede wszystkim podróże i zdobywanie nowych umiejętności. W ciągu ostatnich lat miał okazję podróżować i szkolić m.in. w takich krajach jak: Chiny, Tajlandia, Kazachstan, Filipiny oraz większości krajów europejskich.

Od ponad 15 lat prowadzi i współtworzy programy treningowe dla firm, służb, instytucji, ale również dla osób prywatnych.

Dodatkowo jest uczestnikiem wielu programów tv m.in. współprowadzący program TVN razem z Kasią Olubińską.

Pomysłodawca projektu BAV – born against violence (urodzeni przeciwko przemocy).

Szkolenia firm oraz szkolenia personalne Jarosław Rogowski . Szkolenia dla firm oraz szkolenia personalne. Szkolenia dla firm . Jarosłąw Rogowski

Od lat zajmuje się optymalizacją reakcji, szkoli w zakresie negocjacji kryzysowej, jak również podejmowania racjonalnych decyzji w stresie.

Organizator eventów i zamkniętych szkoleń specjalistycznych.

Specjalista bezpieczeństwa osobistego.

Na co dzień współpracuje i prowadzi szkolenia m.in. z byłymi operatorami jednostek specjalnych.

Trener gwiazd i sportowców.

Ostatnia współpracował m.in. z takimi osobowościami jak: Dorota Wellman, Agnieszka Szulim, Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka, Maja Sablewska, Agnieszka Rylik, Piotr Rogucki, Hanna Konarowska, Katarzyna Olubińska, Anna Guzik, Piotr Kantor.

Szkolenia Firm

Jarosław Rogowski w ciągu ostatnich dziesięciu lat przeszkolił również setki prywatnych firm oraz instytucji. Prowadził treningi, a także współpracował z jednostkami specjalnymi wojska oraz policji.

Projekty oraz warsztaty na całym świecie, dały mu możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy jak również ogromnego doświadczenia.

Zapraszamy do współpracy przy organizacji szkoleń, eventów, wykładów. Współtworzymy i kompleksowo obsługujemy wydarzenia prywatne oraz firmowe.

Działamy w każdych warunkach! Nasi konsultanci to m.in. byli operatorzy jednostek specjalnych.

Szkolenia firm oraz szkolenia personalne Jarosław Rogowski . Szkolenia dla firm oraz szkolenia personalne. Szkolenia dla firm . Jarosłąw Rogowski

Szkolenia Personalne

Szkolenia personalne to zaawansowana formuła treningowa, której celem jest uzyskanie maksymalnych efektów dopasowując indywidualnie program do klienta.

Korzystamy z nowoczesnych metod treningowych wychodząc poza standardy.

Podczas treningów proponujemy naszym klientom:

  • Trening fizyczny – najlepsze sprawdzone metody zwiększające siłę, dynamikę, elastyczność, szybkość, a także poprawę sylwetki,
  • Trening walki i samoobrony – praca na bazie takich systemów jak krav maga, mma, boks, ACT. Posiadamy również własne profesjonalne studio treningowe wyposażone absolutnie we wszystko niezbędne do treningu,
  • Trening mentalny – zwiększamy pewność siebie naszych klientów, a więc uczymy skalowania reakcji, negocjacji kryzysowej oraz podejmowania racjonalnych decyzji w stresie.

Szkolenia firm oraz szkolenia personalne Jarosław Rogowski . Szkolenia dla firm oraz szkolenia personalne. Szkolenia dla firm . Jarosłąw Rogowski

Kontakt:

kom. 513 210 270

mail kontakt @gkma.pl

www: jaroslawrogowski.pl

www.gkma.pl

Facebook: Jarosław Rogowski – Szkolenia | Jaroslaw Rogowski

Instagram

Youtube

Bieganie w podróży to wspaniałe przeżycie. Wstajesz rano, zakładasz buty i poznajesz zupełnie nowe otoczenie. Zupełnie nie wiesz, gdzie cię nogi poniosą. Zupełnie inaczej sprawa wygląda w przypadku maratonu. Miesiące przygotowań, wyrzeczeń, wybieganych godzin. Właśnie z tej miłości do biegania wielu śmiałków marzy, by wystartować w nowojorskim maratonie! Jarosław Kuźniar dokonał tego pod koniec 2019 roku.

Są maratony i jest maraton NY

Wspólnie partnerem New Balance, udało się wziąć udział i spełnić marzenie. Wszyscy wokół powtarzali: ten maraton zmienia człowieka. Po nim żaden inny nie jest już wyzwaniem. Jarosław Kuźniar może potwierdzić, że w tych słowach kryje się może nawet więcej niż ziarno prawdy.

Trasa była wymagająca – prowadzi przez pięć mostów, które łączą pięć dzielnic. Liczne podbiegi potrafią wykończyć. Sam maraton to jedna, wielka impreza. Co kilkaset metrów biegacze spotykają koncerty zespołów i fanfary, a kibice nie pozwalają o sobie zapomnieć.

Dystans maratonu to 42,195 km. W 2019 roku imprezie wzięło ok. 50 000 osób. Wśród nich Jarosław Kuźniar, który przywiózł z tego wydarzenia wyjątkowy materiał, zrealizowany przez agencję Kuźniar Media.

Zobaczcie sami – oto wasze 5 minut w Nowym Jorku!

_

Goforworld

Nie jesteśmy zwyczajnym biurem podróży. Jesteśmy Zespołem pasjonatów, który szuka najbardziej doświadczonych przewodników, najlepszych kierunków, najciekawszych miejsc. Lubimy być poza szlakiem. Jeździmy w miejsca, które dają oddech, wiedzę, dystans, czasem zmieniają życie. Dla nas podróż to nie zawsze są wakacje.

Goforworld.com by Kuźniar – to miejsce, które inspiruje, uczy i poszerza horyzonty. Każdego dnia zgłaszają się do nas ludzie, którzy dają dowód, że podróż to nie tylko pasja: to sposób życia. Właśnie dla nich przygotowujemy artykuły o podróżach, wywiady spotkania LIVE. Przecieramy szlaki. Publikujemy reportaże, galerie fotograficzne i filmowe.

Podróż to nie zawsze wakacje

Organizujemy wyprawy po wiedzę, doświadczenie, emocje. Dla małych grup, firm, podróżników. Schodzimy poza szlak!

Sprawdź nasz harmonogram wypraw na nowy, 2020 rok!

Historia Wojownika – PIOTR PAJĄK !

W tym odcinku przypominam Moją niesamowitą rozmowę z Piotrem Pająkiem…Poznajcie historię Wojownika! 🙂

Poniżej przekazuję Ci również odnośniki do innych moich kanałów:

LINK DO KONKURSU – http://bit.ly/RajChallenge

WAKACJE BALI – wille/nurki/wycieczki/śluby – http://baliwakacje.pl/

SUBSKRYBUJ KANAŁ – https://goo.gl/V2oVik

INSTAGRAM – https://www.instagram.com/UcieczkaDoRaju

FANPAGE – https://www.facebook.com/UcieczkaDoRaju

WORLDMASTER – https://www.worldmaster.pl/tag/UcieczkaDoRaju/

ZNIŻKA 115PLN Na Nocleg AIRBNB https://abnb.me/e/aI7GkxWCEK

dlaczego zniknąłem z YouTube

Jeżeli także widzisz wartość w tym co robimy i chcesz wspierać rozwój naszego kanału i projektu UcieczkaDoRaju, to proszę przekaż darowiznę za pomocą poniższego linka. Dziękuję za uwagę, a także Twoje wsparcie 🙂 https://www.paypal.me/UcieczkaDoRaju https://patronite.pl/ucieczkadoraju

Ile lat potrzebujesz, żeby zdobyć mistrzostwo w określonej dziedzinie ?

Większość z nas lubi sport i związaną z nim rywalizację. Często śledzimy Olimpiady, Mistrzostwa Świata oraz turnieje w przeróżnych dyscyplinach. Zapraszamy na Mistrzostwa Świata FlyBoard 2019!

Mistrzostwa Świata Flyboard

Podobno żeby osiągnąć poziom eksperta w każdej dziedzinie potrzebujesz 10 000 godzin pracy czyli 5 lat !!

Kiedy patrzę na to, co robi Tomasz Kubik zastanawiam się, czy ten facet zmienia reguły gry ?!

Wygląda na to, że  Tomek z poziomu ekspert w 10 tys godzin przechodzi na Mistrz Świata do 10 000 godzin!

co tam ekspert … 10 000 godzin do Mistrzostwa świata 😉

Trzymam kciuki i życzę powodzenia.

Zapraszam Cię na inspirującą rozmowę z Tomaszem, który dokładnie 27.10.2019 na Florydzie startuje w Mistrzostwach Świata we FlyBoard !!

W filmie dowiesz się skąd wziął się pomysł na latanie, gdzie można w sezonie latać z Tomkiem, a także jakie plany na przyszłość ma nasz aktualny Mistrz Polski i nr 3 na świecie! (NR 1;))

Mistrzostwa Świata Flyboard

Ten niesamowity sport dopiero się rozwija, ale wygląda na to, że mocny Polski akcent będzie widoczny również na tej arenie w najbliższych latach.

trochę informacji z wikipedii :

Flyboard – urządzenie służące do uprawiania ekstremalnych sportów wodnych. Na urządzeniu można wykonywać różnorodne akrobacje w wodzie i w powietrzu (wznoszenie się nawet na 18 metrów ponad poziom wody). Umożliwia, także poruszanie się z dużą prędkością pod jej powierzchnią.

Flyboard został wynaleziony przez mistrza świata w pływaniu na skuterach wodnych i założyciela przedsiębiorstwa Zapata Racing, Franky’ego Zapatę w 2011 roku.

Technologia :

Siłą napędową każdego Flyboarda jest skuter wodny o mocy co najmniej 100–150 koni mechanicznych. Długość węża (zazwyczaj około 18-23 metrów) to jedyne co ogranicza swobodę ruchów zawodnika. Moc turbiny skutera jest wykorzystywana do wytworzenia dwóch strumieni wody pod ciśnieniem, które unoszą urządzenie nad powierzchnię wody i pozwalają na kontrolę toru lotu. Początkowo standardowo stosowany był również dodatkowy mechanizm kontroli toru lotu w postaci ręcznych stabilizatorów.

To na tyle z info – resztę zobacz w filmie !!  Zapraszamy gorąco na Mistrzostwa Świata FlyBoard 2019!

miłego oglądania

👇obserwuj poczynania Tomka na jego instagramie👇

https://www.instagram.com/tommy_flyman/?hl=pl

Cześć!

Jestem Tommy Flyman, a właściwie Tomasz Kubik. Mam 24 lata i pochodzę z małego miasta jakim jest Wolsztyn mieszczący się niedaleko Poznania.  Flyboard! Z języka agielskiego to latająca deska  czyli sport, który stał się moją życiową pasją. Opowiem w jaki sposób dostałem się do elity najlepszych riderów na Świecie, zdobywając m. in. 3 miejsce na World Championships Hydroflight 2018 oraz Mistrzostwo Polski flyborad freestyle 2019. Pisząc ten artykuł przygotowuje się do kolejnych mistrzostw Świata, które odbędą się 27-28 października w Naples na Florydzie. W tym artykule wprowadzę Was w ten nowoczesny, rozwijający się sport rodem z filmu Iron Mana. Odpowiem na pytanie jak udało mi się osiągnąć takie wyniki mimo tego, że do dnia dzisiejszego jeszcze nie stać mnie na własny sprzęt.

Flyboard – latająca deska działająca na zasadzie hydro-odrzutu, który generuje skuter wodny tłocząc wodę przez 18-23 metrowy wąż o średnicy 110mm. Pierwszą deskę skonstruował Francuz Franky Zapata i przedstawił ją Światu w 2011 roku. Przez kolejne lata deska była ulepszana ale więcej o historii napiszę w innej publikacji.

Jak to działa?

flyboard, Tommy Flyman

Wysokość lotu jest uzależniona od mocy skutera, maksymalna wysokość lotu to około 20m przy wykorzystaniu maszyny o mocy co najmniej 300 koni mechanicznych. Przepustowość wody na tym poziomie to około 12-14tys. litrów na minutę! Wystarczająco dużo by wykonać np. potrójne salto w tył i nie wpaść do wody.

Skąd się wziął ten sport w moim życiu?

W 2011 roku będąc w liceum przeczytałem o tej nowości w magazynie “21 wiek”, jako ciekawostka ze Świata gadżetów. W tamtym okresie intensywnie trenowałem pływanie, a moim ulubionym stylem był delfin przez co od razu flyboard przykuł moją uwagę. Powiedziałem sobie wtedy tak “jak już kiedyś się dorobię to sobie to kupię”…

4 lata później

Dorabiałem jako ratownik na basenie i na wakacje postanowiłem poszukać czegoś nad jeziorem i w ten oto sposób trafiłem nad Jezioro Kierskie w Poznaniu do Hotelu Kaskada. W pierwszy dzień nowej pracy okazało się, że swoją bazę ma tam jedna z pierwszych firm w Polsce zajmująca flyboardingiem! Bardzo cieszyłem się z tego powodu, że będę mógł zobaczyć ten sport na własne oczy, a jak później się okazało wkręciłem się w ekipę dzięki czemu mogłem po raz pierwszy założyć buty i zacząć latać. Pierwsza chwila, ten moment gdy nagle masz moc, która pozwala Ci latać zostaje każdemu na długo w pamięci, to uczucie jest po prostu niesamowite! Przez moje zamiłowanie do tego sportu oraz odwagę w pokonywaniu kolejnych barier, szybko opanowałem kontrolę lotu oraz zacząłem wykonywać pierwsze pojedyncze figury.

W sezonie 2015 miałem okazję polatać klika razy. Rok później w lipcu 2016 zadebiutowałem w Polskich zawodach Flycup Gdynia 2016, gdzie zająłem 5 miejsce. Miesiąc później zdobyłem 3 miejsce podczas Flycup Szczecin 2016. Na początku sezonu 2017 dostałem propozycję treningów pod okiem Roberta Jaszczołda – Najlepszego Polskiego Ridera w klasie veteran, który akurat w tamtym czasie miał poważną kontuzję nogi. Postawiłem wszystko na jedną kartę. Od tego momentu moja kariera zaczęła nabierać tempa. Po pierwszym tygodniu wspólnych treningów poleciałem na Mistrzostwa Włoch, gdzie zająłem 3 miejsce.

Poza zawodami w lipcu i sierpniu jeździłem na różne eventy robiąc pokazy oraz pracując jako instruktor flyboardu. W tamtym okresie zdobyłem sporo ważnych umiejętności oraz wiedzy na temat tego sportu, które przekazał mi trener Robert. W 2018 roku zakwalifikowałem się do 40 najlepszych riderów na mistrzostwach Flyboard World Cup. Po zaciętej walce ostatecznie zająłem 14 miejsce w kat. PRO.

Był to mój debiut na zawodach rangi Światowej.

#kolejne artykuły