Pomoc dla Tomka w powrocie z Australii | worldmaster.pl
#

Potrzebna pomoc dla dobrej duszyczki 🙂

Witajcie! Jeden z moich znajomych, vloger, a zarazem jeden z nas Worldmasterów potrzebuje pomocy! Możecie go kojarzyć z kanału “Podróż za milion zdjęć”. Tomek od 3 lat podróżuje po świecie wraz ze swoją ukochaną deskorolką i aparatem. W trakcie swoich przygód odwiedził około 14 krajów i w tym pechowym czternastym, utknął. Sytuacja związana z Covid-19 zmusiła go do ucieczki z Wietnamu do Australii (jedyne loty, które wtedy były dostępne z Wietnamu), gdzie dzień po jego przybyciu, rozpoczął się lockdown. Do tego wszystkiego dostał wizę na pobyt w Australii, ale bez możliwości wykonywania pracy zarobkowej. Tomasz robi co może, aby uzbierać pieniądze samemu, ale jak można się domyślić jest ciężko i nie do końca legalnie. Stąd inicjatywa, aby trochę mu pomóc 😉 Prawo australijskie niestety nie przewiduje, żadnej pomocy dla turystów. Wiza Tomka wygasa za 2 tygodnie, więc postanowiłem zorganizować zrzutkę na jego bilet powrotny.

pomoc

Link do zbiórki znajdziecie poniżej. Każda pomoc się liczy, a czasu zostało na prawdę niewiele. Więcej szczegółów odnośnie sytuacji Tomka w opisie zrzutki. Jeśli wszystko wypali będzie obszerna relacja z Australijskiego lockdownu i tego co się wyprawia w kraju, który jeszcze niedawno słynął z luzu i panującej tam wolności.

LINK DO ZRZUTKI

pomoc

pomoc

Z góry dziękuję wszystkim dobrym duszyczkom za pomoc!

Peace, Love, Unity!

Kiedy “Raj” stał się koszmarem

Wracam do domu… Koszmar  🙁

Jeżeli widzisz wartość w tym co robię i chcesz wspierać rozwój mojego kanału i projektu UcieczkaDoRaju.

Proszę przekaż darowiznę za pomocą poniższego linka. Dziękuję.

niebezpieczna praca, 10 $ dziennie za pracę

PROTESTY NA FILIPINACH

Cześć… W tym odcinku opowiem o polityce i sytuacji, jaka jest teraz na Filipinach.  I co z tym wspólnego mają Chiny ?!?

Jeżeli widzisz wartość w tym co robię i chcesz wspierać rozwój mojego kanału i projektu UcieczkaDoRaju.

Proszę przekaż darowiznę za pomocą poniższego linka. Dziękuję.

niebezpieczna praca, 10 $ dziennie za pracę

Filipiny, Tajlandia, Kambodża, Indonezja oraz kilka innych krajów azjatyckich charakteryzuje jedna ciekawa cecha. Kobiety i dziewczyny z tego regionu wykazują duże zainteresowanie obcokrajowcami.

Czy mamy na myśli miłość, związek, a nawet przyjaźń z benefitami? To właśnie tutaj, my jako biali mężczyźni będziemy mocno wyróżniać się na tle lokalnych panów i to właśnie nam dużo uwagi będą poświęcać lokalne niewiasty.

Dlaczego Azjatki Wolą Białych Mężczyzn…

Dlaczego tak się dzieje? Na to pytanie odpowiadam w tym odcinku. Miłego oglądania i proszę o podbijanie algorytmów i szczery feedback. Dziękuję!! Peace & Love!!

Jeżeli widzisz wartość w tym co robię i chcesz wspierać rozwój mojego kanału i projektu UcieczkaDoRaju.

Proszę przekaż darowiznę za pomocą poniższego linka. Dziękuję.

niebezpieczna praca, 10 $ dziennie za pracę

Za każdym razem gdy odwiedzam Italię, zaplanowane zwiedzanie  jest bardziej okrojone i coraz częściej zdaję się “spontan”. Listopad 2019.

Wizyta w listopadzie 2019 nie jest terminem, który można uznać za popularny. Mimo to jeśli nadarzy się okazja warto w spokojnym rytmie odwiedzić stolicę Sycylii.   Video to zajawka miasta i plaży a szczegóły wyjazdu w linku poniżej.

Więcej

#kolejne artykuły