Idealne pośladki - czy istnieją i jak je rozpoznać | worldmaster.pl
#

Idealne pośladki – co to w ogóle znaczy?

Od zarania dziejów kobiety dbają o swój wygląd zewnętrzny na wiele sposobów. Są to różnego rodzaju kosmetyki, fryzury, makijaże, ćwiczenia, ale również odpowiednio dobrana garderoba. Po co to robią? Jest wiele powodów, niektóre z nich to potrzeba dobrego samopoczucia, większej odwagi, podwyższenia oceny własnej atrakcyjności dla siebie, ale również i otoczenia. Jak by do tego nie podchodzić i górnolotnych powodów nie wymyślać, to każda kobieta musi się zgodzić również z tą najbardziej przyziemną i pochodzącą z fundamentalnych bodźców człowieka. Jest to oczywiście potrzeba jak najlepszego zaprezentowania się w oczach płci przeciwnej.

Dla kogo to wszystko?

Tak więc kochane kobiety, czy tego chcecie, czy nie, to zawsze Wasz wygląd zewnętrzny będzie oceniany przez otaczających Was mężczyzn. Zawsze będziecie analizowane. Czy będzie to ocena wypowiedziana bezpośrednio do Was. Czy też pośrednio podczas tzw. tajnych rozmów Panów przy obojętnie jakiej “Whisky z Colą” – bo z Colą to przecież i tak obojętnie jakiej. To nie ma już większego znaczenia. Oczywiście znacznie trudniej jest zebrać pozytywne oceny, będąc weryfikowanym przez najbardziej wnikliwe i rygorystyczne jury, jakie każda z Was może sobie wyobrazić. Tak, tak, oczywiście chodzi tutaj o Wasze najbliższe przyjaciółki.

Odejdę na chwilę od opisywania ogółu i zwrócę się wprost do Ciebie droga czytelniczko, abyśmy mogli powiedzieć to sobie prosto w twarz! To przyjaciółki na dobre i na złe. To one dla Twojego dobra wytkną Ci każdą fałdkę ciała lub z lupą dojrzą jeden włos, gdzieś tam głęboko ukryty pod kolanem w środku listopada. To ważne, bo w zimie przecież ciągle pokazuje się odsłonięte nogi. Często, czyli w domu i przebieralni galerii handlowej.

Idealne pośladki – jak je rozpoznać

Oczywiście to wszystko kwestia gustu. Jedni wolą większe, inni mniejsze. Dla niektórych ideałem będzie pupa à la Nicki Minaj, Kim czy też J.Lo. Znajdzie się jednak także amator tzw. kompaktówki w klimacie modelek z wybiegów Fashion Weeks. Udało mi się dotrzeć do kilku polskich i zagranicznych publikacji podających cechy pupy idealnej. Tak więc postaram się krótko opisać Wam je tutaj. „5 przykazań idealnej pupy”- nie wiem, po co tu cudzysłów, ale dodaje on w tym wypadku trochę profesjonalizmu potocznemu słowu „pupa”. Poniższe zestawienie znalazłem na serwisie papilot.pl.

1. Ponad pupą powinno być widoczne zagłębienie w kształcie trójkąta. Powstaje on pomiędzy pośladkami.

Thinkstock

2. Kolejną sprawą jest obecność tzw. zmarszczki lędźwiowej, widocznej na foto poniżej.

Thinkstock

3. Podobno atrakcyjne jest wgłębienie z boku pośladków. Potwierdza to, iż są jędrne i wysportowane.

Thinkstock

4. Fałdka, czy też „półeczka”, czyli fakt, że pośladki odstają i nie przechodzą bezpośrednio w uda.

Thinkstock

5. No i oczywiście, jak przystało na każdą profesjonalną analizę, musi się znaleźć jakaś liczba/wzór. Wyliczony z użyciem najbardziej zaawansowanych metod badawczych i testowany na minimum 10 kobietach. Jest to wskaźnik idealnego podzielenia obwodu talii przez obwód bioder. Według najściślejszych umysłów świata wynik najbardziej pożądany to 0,7. Dlaczego? Zrymuję i odpowiem: Nie wiem.

idealny tyłek, pupa

Thinkstock

Idealny tyłek, skąd go wziąć?

Jak to skąd.. Od mamy! Genetyka z pewnością będzie grać tu olbrzymią rolę, ale na pewno to nie tej odpowiedzi szukasz, czytając ten tekst, więc nie poświęcę biologii już więcej czasu. Otóż jeśli nie urodziłaś się jako Jennifer Lopez i nie dostałaś Big Booty w spadku od przodków. Musisz załatwić go sobie sama. Wiadomo, co teraz sobie myślisz: „dobra będzie o diecie, ćwiczeniach i zarzynaniu się na siłowni”. Tak to fakt, ten sposób z pewnością działa. Jest on jednak dość pracochłonny i na pewno długotrwały. Nie zawsze jesteśmy w odpowiednim momencie życiowym, aby mieć czas na codzienne modelowanie swojego siedzenia, poszukajmy więc innych trików, aby to uzyskać.

W sieci udało mi się znaleźć wiele różnego rodzaju wynalazków. Od maszyn ćwiczących za nas, poprzez specjalnego rodzaju makijaże (tak są takie triki) i metody oparte na medycynie estetycznej. Wiele modelek ma dziś silikon nie tylko w „przednich zderzakach”, ale i tył jest odpowiednio „podrasowany”. Natrafiłem także jakiś czas temu na specjalnie szyte spodnie, które pomagają w odpowiednim uwidocznieniu i ukształtowaniu pośladków. Ich zadaniem jest sprawić, aby były one jak najbardziej atrakcyjne. To wydało mi się dość ciekawe. Dlatego w dalszej części tekstu postaram się zaprezentować ich możliwości oraz pokazać efekty, a sama uznasz czy to ma sens, czy też nie.

Spodnie, które zrobią za Ciebie wszystko

Moją analizę oprę o badanie produktu marki Freddygdyż z moich poszukiwań wynika, że jest to najbardziej znana i uznana światowa marka produkująca spodnie poprawiające optycznie wygląd pośladków. Sama firma wywodzi się z roku 1976, została ona założona przez Carlo Freddiego. Myślę, że tyle z historii powstania nam wystarczy. Polityka firmy jest jasna: „w naszych spodniach poczujesz się bardziej kobieco”. Twoja pupa rozbije każdy bank, jak tylko wstaniesz z krzesła. No to co? Czas to sprawdzić! Jak zapewne się już domyślasz, najlepszą formą prezentacji będą zdjęcia. Wrzucę poniżej fotografie w wybranych produktach od Freddy, jednak zanim zaleję Cię widokiem wymodelowanych tyłków, opowiem jeszcze krótko, na co należy zwrócić uwagę.

No więc spodnie z kolekcji o nazwie WR.UP mają na celu podniesienie i uwidocznienie Twoich pośladków. Ich konstrukcja oparta jest o specjalnie wszytą modelowaną gumkę, która ujędrnia całą sylwetkę. Nie pozwala ona pośladkom na ułożenie się w niepożądany sposób. Na zdjęciach widać też jak ułożone są szwy, przez co cała pupa sprawia wrażenie, jakby miała zaraz eksplodować – w dobrym tego słowa znaczeniu oczywiście (Panowie zrozumieją, o co mi chodzi). Marka Freddy oferuje szeroką gamę modeli wykonanych z różnych materiałów i w wielu odsłonach np. 7/8, wysoki stan, niski stan i każdy inny stan, jaki chyba istnieje w dzisiejszej modzie. Ciekawostką jest fakt, iż firma ta ma również dział dla mężczyzn, ale spokojnie, nikt nam tyłków tu podnosić nie zamierza.

Po efektach nas poznacie

No dobrze. Jako, iż ilość napisanych przeze mnie, a przeczytanych przez Ciebie (mam nadzieję) wyrazów dobija powoli do tysiąca, a statystyka mówi, że wówczas zaczynasz się nudzić, nadeszła pora na wyniki badań i prezentację efektów. Aby uwiarygodnić moje “specjalistyczne” badanie, posłużę się zdjęciami tej samej modelki i podam link do jej konta na Instagramie. Dzięki temu będziesz mogła zobaczyć efekt i porównać go z innymi stylizacjami. Klikając każde ze zdjęć będziesz także mogła podglądnąć je razem z opisem na oficjalnym koncie autorki. Zobaczysz i ocenisz sama czy spodnie od Freddy faktycznie działają, czy to jednak tylko chwyt marketingowy. Link do konta modelki.

idealne pośladki

idealne pośladki

idealne pośladki

idealne pośladki

W mojej ocenie powyższe zdjęcia od maq.pie obrazują w dość widoczny sposób możliwości spodni od Freddy, tym bardziej, jeśli porównamy je ze zdjęciami w spodniach klasycznych, z normalnym krojem. Przyznam szczerze, ja różnicę dostrzegam i choć jestem facetem, mam swój gust, to na pewno nie potrafię być w takiej kwestii obiektywny i wiarygodny zarazem. Zapytam Cię więc wprost:

Jaki mężczyzna to potrafi?

Idealne zakończenie dla idealnych pośladków

Jako zwieńczenie tej „pośladkowej” publikacji postaram się podsumować kilka faktów.

  • Po pierwsze, idealne pośladki nie istnieją. Przykro mi, ale to fakt. Rządzimy się jedynie prawami trendów i statystyki oraz mainstreamu narzucanego nam przez influencerów i modę.
  • Po drugie idealne pośladki to takie, które są idealne dla Twojego jedynego. Tego, który widzi w Tobie nie tylko tyłek, ale z pewnością na tyłek spojrzał na początku (nie oszukujmy się).
  • Po trzecie, ale nie najważniejsze: to czy uzyskasz zamierzony efekt dzięki ćwiczeniom, zabiegom, czy też specjalnej odzieży to sprawa drugorzędna. Najważniejsze, abyś w tym wszystkim czuła się sobą, czyli jak Polacy, kiedy na weselu włączają disco polo – swobodnie, rześko, a w skrócie – idealnie.

Pozdrawiam

ŁC

 

Damska torebka

Dziewczyna z zieloną torebką, damska torebka, Iwona Grocka, aby w niej wszystko było, zielona torebka, torba, zieleń

Damska torebka nie jest po to, aby w niej coś znaleźć, ale po to, aby w niej wszystko było – trafnie zauważyła Iwona Grodzka – Górnik w książce W niebie na agrafce. I choć czas wyszukiwania w torebce rzeczy zbędnych i niezbędnych jest długi, to możemy być pewne, że to czego szukamy znajdziemy. Bądź co bądź po jakimś czasie, ale na pewno znajdziemy.  Zawartość torebki zmienia się wraz z upływem naszych lat. Ona odzwierciedla stan emocjonalny, w jakim jesteśmy, zawartość naszego portfela, stan naszego zdrowia, aktualny okres, jakiego doświadczamy. Dlatego miedzy portfelem a telefonem krzątają się zabawki dla dzieci, naklejki, cukierki, otwieracze do wina, błyszczki, szminki, tusze, perfumy, tabletki, wizytówki, notatniki, klucze, kremy, okulary, witaminy.

Dam­ska to­reb­ka : 
Mak­ro świat w mul­ti potrzebach…

Lena-Van-Orthon

I tak jak Adam i Ewa byli naszymi przodkami tak torebka także miała swój pierwowzór. Otóż prawdopodobnie pierwowzorem torebki były noszone przez naszych praprzodków worki tworzone z różnego rodzaju materiałów, służące do gromadzenia pokarmu w trakcie  koczowniczego trybu życia. A że nasi przodkowie  parali się głównie zbieractwem i łowiectwem, to takie  torebeczki były im niezmiernie użyteczne. Poruszając kwestie łowiectwa i zbieractwa, to muszę przyznać, że te elementy nadal pozostały nam po przodkach, zwłaszcza jeśli chodzi o złowienie świetnej torebki i zgromadzenie w niej wielu  drobiazgów 🙂

Choć w średniowieczu noszenie torebek było domeną mężczyzn, to zwyczaj ten z czasem przejęły kobiety.  Z prostej listonoszki torebki przekształciły się w malutkie torebeczki umieszczane w specjalnych kieszeniach ukrytych w fałdach sukni. Cel pomysłu nieco absurdalny, bo podobno miały one za zadanie  zabijanie nieprzyjemnego zapachu. Cóż, jakie czasy, takie torebki. 🙂 Większe torby służyły do przenoszenia narzędzi, bądź produktów rolnych na cykliczne jarmarki. Dopiero szaleństwo XVIII – wiecznych strojów spowodowało rozkwit torebek. Wydawać by się mogło, że dzisiaj nie jest trudnością trafić na ładną i dobrą jakościowo torebkę. Jest ich tyle, co niemalże gwiazd na niebie. Jednak wybór odpowiedniej torebki wcale nie jest taki prosty.

A co jeśli Wam zaproponuję damską torebkę, która jest solidnie wykonana, z dobrych materiałów, uszyta ręcznie, że możecie ją spersonalizować, a nawet dać na niej napis? Co jeśli zaproponuję Wam polski sklep, którego oferta jest niezwykle atrakcyjna pod każdym względem? Że możecie wybrać w tym sklepie najrozmaitsze kolory, wzory, faktury torebek? Na każdą okazję. Że możecie samodzielnie wybrać okucia, podszewki i paski lub zdać się na wzory producenta? Co jeśli okażę się, że sklep stanie się jednym z Waszych ulubionych, tak jak stało się to w moim przypadku? Jeśli tak się stanie, to nie pozostanie mi nic innego, jak pogratulować Wam dobrego wyboru. A wybór ten to:

FABIOLA – KLIK

Link do torebki Torebka zamszowa – my F. FLAP Butelkowa zieleń

Aneta

Jaki kostium kąpielowy wybrać? Modowe hity na wakacje.

Dobrze dobrany kostium kąpielowy potrafi sprawić, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Za jego pomocą można wiele pokazać, ale także niemało ukryć. Nawet najmniejszy walor może zostać podkreślony, a niedoskonałości skutecznie zatuszowane. Odpowiedni wybór dopasowany do własnych potrzeb to zadanie, przed którym każdego roku stoi miliony kobiet. Jaki model wybrać? Który strój okaże się najlepszy? Co jest modne, a co już dawno przeszło do historii?

Tego lata – dzięki licznym możliwościom – wybór stroju jeszcze nigdy nie był tak świetną zabawą!

Złoty kostium kąpielowy

promees.pl

*

Kostiumy kąpielowe należy traktować jak każdą inną część garderoby. Idąc na ważne, firmowe spotkanie chcemy wyglądać jak najlepiej. Spotykając się z mężczyzną swoich marzeń, pragniemy prezentować się nienagannie. Dokonując wyboru stroju kąpielowego, również należy zadbać, aby zaprezentował nas w jak najlepszym świetle.

Znikające fałdki na brzuchu, subtelnie zaznaczona talia czy wysmuklone nogi. To wszystko może sprawić odpowiednio dobrany kostium kąpielowy. Dlatego tak ważne jest, aby Panie wiedziały, czego pragną, a Panowie, chcący sprawić wspaniały prezent drugiej połówce, znali jej preferencje.

W tegorocznych trendach nie będzie brakować wyrazistości. Każda z Pań znajdzie coś, co idealnie odzwierciedli jej usposobienie oraz charakter. Kostium kąpielowy powinien mówić sam za siebie i współgrać z tym, co pragnie się przekazać otoczeniu. Najmniejszy szczegół przemawia własnym głosem i warto się w niego wsłuchać.

 

Złote bikini promees

promees.pl

KOLORYSTYKA

Kostium kąpielowy wcale nie musi być nudny! Tegoroczne lato będzie stało pod znakiem neonowych barw. Żółty i różowy będą raczyły oczy swą wyrazistością. Świeżość, jaka z nich płynie, będzie dodawała energii i animuszu każdej Pani. Kobiety, decydujące się na takie kolory muszą liczyć się z licznymi spojrzeniami… Zwłaszcza płci męskiej.

Nowe przychodzi, ale pewne rzeczy pozostają niezmienne. Stroje kąpielowe w klasycznej, głębokiej czerni i w tym roku będą na topie. Uniwersalne, pasujące do każdej kobiety, a dodatkowo – jak żaden inny kolor – nadające zmysłowości oraz powagi zwłaszcza młodszym Paniom. Czarny kostium kąpielowy to model, który każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. Zawsze może nadarzyć się okazja, aby nadać swojemu życiu nutki tajemniczości i pożądania…

Tajemnicza czerń nie może istnieć bez swobodnej bieli. Biały kostium kąpielowy to klasyka, która nie wychodzi z mody. Dodaje kobiecie niewinności i pozostawia przestrzeń do prezentowania walorów urody. Biel idealnie się komponuje z ciemnymi lub brązowymi włosami oraz ciepłą karnacją.

Ponadto biały kolor nie chłonie tyle promieni słonecznych, co czerń. To mały, ale znaczący szczegół w kontekście zbliżających się upalnych dni.

Nie sposób również nie wspomnieć o modnym w ostatnim czasie kolorze nude, który poraża swą elegancją, subtelnością oraz zaskakującą dostojnością. Na rynku można spotkać odcienie brązu, beżu, a nawet prawdziwego złota, które jeszcze bardziej akcentują kobiecość.

różowy strój kąpielowy, jednoczęściowy

promees.pl

KRÓJ I FORMA STROJU

Można rzec, że odpowiednio dobrane kolory rozpalają emocje, ale to krój kostiumu kąpielowego wzbudza pożądanie. W tegorocznych kolekcjach polskich oraz światowych marek postawiono na minimalizm, który można sprowadzić do prostego hasła:

Mniej materiału, więcej ciała.

Tym razem zdecydowano się na proste wzory, które nie odwracają uwagi od urody, a wyłącznie ją podkreślają. Głębokie wycięcia ukazują rąbka tajemnicy kobiecego ciała i uwidaczniają figurę, eksponując kobiecość.

Niewątpliwie to rozwiązanie jest polecane głównie odważniejszym kobietom, które nie mają oporów przed manifestowaniem swej płci. Niemniej jednak także i te Panie, które pragną zmienić coś w swoim życiu, przełamać stagnację i pokazać światu koci pazur, powinny zastanowić się nad nieco śmielszym wyborem. W końcu zmianę siebie można zacząć od zmiany kostiumu kąpielowego.

Przedstawicielki płci pięknej, które pragną równowagi i harmonii, nie będą czuły się pokrzywdzone. Wybór mniej ekspansywnych krojów wcale nie będzie mniejszy, a ich subtelność pozwoli zachować wewnętrzny spokój.

 

biały kostium jednoczęściowy

promees.pl

KOSTIUM KĄPIELOWY A CIAŁO.

Doskonale wiemy, jak wiele uwagi poświęcamy naszemu ciału. Czasami jednak zdarza się, że nie wszystko idzie po naszej myśli i nie osiągamy zadowalającego rezultatu. Głowa do góry! To nie koniec świata! Zwłaszcza, że modne rozwiązania tego lata potrafią zaradzić temu problemowi w skuteczny sposób.

Majtki z wysokim stanem to kolejny hit, który święci swe tryumfy. Podkreślają i wyszczuplają talie, a na dodatek przykrywają to, co każda kobieta uważa za słuszne przykryć. Nie odbierają przy tym zmysłowości. Wręcz przeciwnie! Majtki z wysokim stanem będą doskonałą opcją dla każdej Pani, która pragnie spróbować czegoś nowego, a przy tym czuć się komfortowo ze swoim ciałem.

 

Czarne bikini PROMEES

promees.pl

DODATKI

Jeśli ktokolwiek sądzi, że kostium kąpielowy jest nudny, to jest w bardzo dużym błędzie!

Lato będzie obfitowało w liczne dodatki przyciągające oko, podkreślające jedyne w swoim rodzaju kroje strojów kąpielowych, a także nadające odpowiedniego uroku właścicielce.

Ogromnym powodzeniem cieszą się kostiumy z zamkami. Ten mały, niewinny  dodatek dodaje wiele elegancji, zamieniając kostium kąpielowy i plażę, w suknię balową i uroczyste przyjęcie. Falbany i kokardy podkreślają niewinność oraz dodają czystej dziewczęcości, a oryginalne i wyjątkowe wiązania sprawiają, że cała kompozycja nabiera odpowiedniego charakteru.

Nie bójmy się stawiać na odważne pomysły. W dzisiejszych czasach oryginalność to zaleta, a nie wada. W byciu częścią tłumu nie ma niczego ekscytującego.

 nude

www.promees.pl

JEDNOCZĘŚCIOWY, CZY DWUCZĘŚCIOWY KOSTIUM KĄPIELOWY?

Od lat toczy się zażarty bój. Jednoczęściowy, czy dwuczęściowy strój kąpielowy? Który lepszy?

Tegoroczne trendy pozbawiają nas tego dylematu. Czynią to w najlepszy możliwy sposób. Zarówno dwuczęściowy, jak i jednoczęściowy kostium kąpielowy zostały przygotowane w taki sposób, że wszelki wybór traci na znaczeniu. Inaczej mówiąc – oba są rewelacyjne.

Do odległej przeszłości odeszły czasy, w których jednoczęściowy kostium kąpielowy kojarzył się wyłącznie z pływaniem na zajęciach sportowych. Pozbawione wyrazistości stroje, porażały swą nijakością i brakiem oryginalności.

Cieszmy się, że żyjemy w obecnych czasach…

Jednoczęściowy kostium kąpielowy dzięki rozbudzającym emocje wcięciom, wyrazistym kolorom oraz przyciągającym uwagę dodatkom wyraża więcej niż tysiąc słów. I choć dwuczęściowe stroje kąpielowe odsłaniają więcej pięknego, kobiecego ciała, to nie zapominajmy, że często o wiele bardziej kusi to, co niewidoczne.

Stworzenie więc zakazanego owocu dla obserwatorów może być interesującą opcją… Niech pracuje wyobraźnia!

czarny kostium

promees.pl

POWRÓT MODY         

Moda wraca, zwykło się mawiać. Patrząc na najmodniejsze kostiumy kąpielowe tego lata, trudno oprzeć się wrażeniu, że jest w tym wiele prawdy.

Do aktorek „Słonecznego Patrolu”, biegnących po plaży w świetle prażącego słońca, wzdychało miliony mężczyzn na całym świecie. A teraz pojawia się szansa, aby każda z Pań stała się bohaterką tego spektaklu!

Liczne prezentowane kolekcje pokazują, jak wiele czerpią z lat osiemdziesiątych oraz dziewięćdziesiątych. Zwierzęce wzory, które dodają dzikości. Neonowe kolory, przykuwające wzrok. Głębokie wycięcia oraz powrót wspaniałości jednoczęściowych kostiumów kąpielowych. Wszystko to powoduje, że możemy przenieść się w czasie i poczuć się niczym Pamela Anderson na Pacific Palisades – przepięknej plaży w Los Angeles, rozbudzającej wiele pozytywnych emocji.

Strój kąpielowy jednoczęściowy

KOMFORT/WYGODA

Ze strojem kąpielowym jest tak, jak z każdą inną częścią garderoby. Nie można zapominać, że będziemy z niego korzystać przez dłuższy okres. Czas kostiumu to czas relaksu. To czas, który można sobie podarować z troski o siebie. Zadbajcie, aby był on wyjątkowy i przede wszystkim wygodny.

Zwróćcie uwagę, aby Wasze stroje pozbawione były zbędnych usztywnień oraz fiszbin. Również regulowane ramiączka ułatwią dostosowanie kostiumu do Waszych potrzeb. Natomiast odpowiedni materiał zapewnia trwałość produktu oraz niespotykany komfort użytkowania.

Nic nie uciska, nic nie uwiera, nie ma problemów z dostosowaniem kostiumu, a materiał nie niszczy się po kilku użyciach. Dodajmy jeszcze błękitną wodę, piaszczystą plażę i bezchmurne niebo. Czy można sobie wyobrazić piękniejszy wypoczynek?

ZAKOŃCZENIE

Niezwykła kolorystyka, ciekawe dodatki, odważny krój, oryginalna forma… Wybór stroju to ciekawa przygoda, którą Panie powinny sobie zaserwować. A jeśli same tego nie robią, to niech Panowie wezmą  sprawy w swoje ręce i obdarzą ukochaną niezapomnianym widokiem wymarzonego kostiumu kąpielowego. W końcu nic tak nie cieszy, jak idealnie dobrany prezent.

Dobór stroju to bardzo ważna decyzja, ale nie można zapomnieć o dobrej zabawie. Pamiętajmy, że kostium kąpielowy jest dla nas, a nie na odwrót. Ma za zadanie uwidocznić to, co tak naprawdę już się w nas znajduje.

Wyrażajcie siebie i swoje pragnienia. Niech strój kąpielowy pokazuje to, co macie do przekazania światu, bo każda kobieta ma do opowiedzenia swoją historię.

 

Sprawdź najnowszą kolekcję PROMEES

www.promees.pl

 

kostium-bikini-promees

biały kostium jednoczęściowy

 

Czarny Kostium Kąpielowy

 

Zobacz również:

Body Harness – odkryj nowy poziom zmysłowości

Jak dobrać bieliznę erotyczną do swojej sylwetki?

Bielizna erotyczna sprawia, że kobieta może poczuć się naprawdę seksownie i pięknie. Odpowiednio dobrana doskonale podkreśli atuty sylwetki. Jak umiejętnie wybrać elementy bielizny, żeby efekt był zachwycający?

Po pierwsze: ponętnie i wyjątkowo

Najważniejsza zasada przy dobieraniu seksownej bielizny brzmi: kobieta ma się w niej czuć ponętnie i wyjątkowo. Wybrany gorset, majteczki czy podwiązki w teorii nie powinny być korzystne dla sylwetki, ale nosząca czuje się szałowo? O to chodzi i nie potrzeba nic więcej! Poniższe wskazówki pomogą podjąć dobry wybór dla tych niezdecydowanych.

biustonosz typu soft

Podstawowe zasady

Podstawowe zasady przy dobieraniu elementów bielizny erotycznej korespondują z tymi, które dotyczą codziennych stylizacji: linie pionowe wydłużają i wyszczuplają, poziome – poszerzają. Podobnie sprawdza się zasada, że zakładanie strojów za małych nigdy nie wygląda dobrze. Dodatki i ozdoby przyciągają wzrok, dlatego powinny znajdować się w okolicy, którą chcemy pokazać.

Drobna sylwetka

Panie drobne, z wyraźnie zaznaczonym wcięciem w talii mogą swobodnie wybierać wszystkie stroje: figi, koszulki, body harness – które mocno zaznaczają talię. Odkrywające pępek koszulki są bardzo ponętne. Wszystkie elementy dodające objętości, jak falbanki przy miseczkach czy na biodrach, odstające i „fruwające”, optycznie tworzą bardziej kobiecą sylwetkę. Miseczki push-up umieją wizualnie dodać nawet o rozmiar więcej w biuście. Szczupłe kobiety mogą pozwolić sobie na niemal wszystkie szaleństwa i wybrać dowolne produkty. Doskonałe będą body harness, które odmieniają całe ciało i dodają dużą dozę pikanterii.

Zbędne kilogramy

Gorsety i zwiewne koszulki będą doskonałe dla tych kobiet, które nie chcą eksponować okolic brzucha. Nie od dziś wiadomo, że gorset ma fantastyczne możliwości modelowania sylwetki: dzięki niemu można znacznie wyszczuplić talię, podnieść i wyeksponować biust. Do tego może być wykonany z różnych materiałów, dzięki czemu pasuje paniom o różnorodnym gustom. Figi, które mają pomóc ukryć brzuszek, mogą być wysoko zabudowane. Na pewno jednak nie mogą mocno uciskać w górnej części. Dobrym rozwiązaniem są majtki, które w ogóle nie tworzą poziomych linii na sylwetce, jak model Tiana firmy Promees – mają kształt rombu, a ukośnie poprowadzone ozdobne paseczki na biodrach optycznie wydłużają i wyszczuplają całą okolicę brzucha i bioder.

figi czarne

Duży biust

Duży biust wymaga odpowiedniej oprawy, wtedy staje się największą ozdobą kobiecej sylwetki. Musi być odpowiednio zebrany i podtrzymany, co jest uzyskane przez odpowiedni krój i materiał stanika oraz fiszbiny. Nie musi on jednak wyglądać topornie i niepociągająco: modele seksownej bielizny mogą być funkcjonalne i oszałamiające zarazem. Świetną funkcją jest możliwość odpinania ramiączek, aby zmienić ich układ oraz przypiąć dodatkowe, ozdobne ramiączka. Wtedy także gładki biustonosz zyskuje dużo seksapilu i może za każdym razem prezentować się inaczej. Ważny jest także kształt miseczek: push-up i plunge zbierają biust, podnoszą go i eksponują podniecający rowek. Balkonetki i bardotki są najlepsze dla obfitego biustu przy mało zarysowanej talii.

Samopoczucie najważniejsze!

Bez względu na to, jaki typ i model bielizny erotycznej wybierze kobieta, najważniejsze to jej własne poczucie, że wygląda pięknie i ponętnie. Samo wybieranie tak wyjątkowych produktów niech sprawi przyjemność i będzie zapowiedzią doskonałego samopoczucia podczas noszenia erotycznej bielizny.

 

promees lingerie bielizna i akcesoria do bielizny

Jak podgrzać atmosferę w sypialni?

Sposobów na podkręcenie przyjemności i rozpalenie partnera w sypialni jest tyle, że trudno się w niej nudzić. Nie dajcie się ponieść rutynie i znajdźcie kilka swoich. Poznajcie nasze propozycje.

Pamiętajcie – wszystko, co wam obojgu sprawia przyjemność, jest dla was idealne!

Nie wszystko, co jest polecane lub sprawdza się u innych, będzie dobre dla was. Liczycie się tylko wy! Rozmawiajcie ze sobą i szczerze dzielcie się pomysłami. Sama otwartość wzbogaci wasz związek i dodatkowo ulepszy życie seksualne. Wystarczy zrobić ten pierwszy krok!

Seksowna bielizna w sypialni

@kamiljania.boudoir

Dzikie fantazje

Niech fantazja Was poniesie! Dajcie upust swojej kreatywności w łóżku. Próbowanie nowych pozycji seksualnych to doskonałe rozwiązanie i możliwość urozmaicenia wielu wieczorów. Co więcej, pozycje można zmieniać w zależności od nastroju lub dyspozycji w danym dniu. Inspiracje można czerpać z książek, choćby tak popularnych jak kamasutra, lub z internetu. Zanim dojdzie do zbliżenia, możecie w ramach gry wstępnej szukać nowych, zaskakujących erotycznych obszarów na waszych ciałach. Nie trzeba niczego więcej: tylko Wy, wasze dłonie, języki i zero zahamowań… Efekty mogą być oszałamiające i dać dużo przyjemności. Szukajcie własnego języka erotycznego – świntuszenie czy mówienie tylko Wam znanym szyfrem podnieca i skupia myśli na jednym…

 

Nowe role

Wiele par czerpie ogromną przyjemność z odgrywania ról. Chory i pielęgniarka, uczeń i nauczycielka, a może szef i sekretarka? Element zabawy i gry rozluźnia i stanowi doskonały sposób na podkręcenie atmosfery w łóżku (czy w ogóle musimy wam mówić, że seks nie musi odbywać się wyłącznie w nim? Ani nawet tylko w domu? To także duże urozmaicenie). Odgrywanie może łączyć się z przebierankami, ale niekoniecznie: otwarte na te zabawy osoby z ogromną przyjemnością wchodzą w role, nie potrzebując do tego żadnych akcesoriów czy ubiorów, choć te nigdy nie zaszkodzą.

Sukienka z duzym dekoltem

www.promees.pl

Seksowna bielizna

Skoro jesteśmy przy ubieraniu, w sypialni nie zapominajmy  o seksownej bieliźnie erotycznej. Podkreśla wyjątkowość sytuacji, dodaje pewności siebie kobietom i zachwyca mężczyzn. Wybór produktów jest ogromny, każda para znajdzie coś, co będzie nakręcało ich najlepiej. Kobiece koronki, ostre skóry, delikatne i zwiewne tiule…  Kolor ma niebagatelne znaczenie: czerń jest uniwersalna, zdecydowana i zaraz tajemnicza; najczęściej to w niej panie czują się najlepiej. Czerwień, gorący kolor, wspaniale oddziałuje na kochanków. Biel kojarzy się z niewinnością, jest bezpretensjonalna i sprawia, że para czuje się swobodnie. Bardzo ciekawymi propozycjami są produkty nawiązujące do stylu BDSM – paski, chokery czy uprzęże – harness i body harness, które w bardziej komfortowej wersji oferuje Promees, mogą być częścią stylizacji i dużo wcześniej zapowiadać wspaniałą zabawę po powrocie do domu.

Body harness

@photomodel.kamracka

Erotyczne gadżety

Jeśli tylko chcecie, możecie wprowadzić do alkowy przeróżne gadżety erotyczne. To nie tylko wibratory, których ogromny wybór jest dostępny w sex-shopach. Ogrom możliwości i przyjemności, jakie mogą sprawić kulki gejszy, dilda, nakładki na penisa, czy kajdanki jest praktycznie nieograniczony. Do tego można skorzystać z żeli i lubrykantów, które nie tylko ułatwiają i uprzyjemniają stosunek, ale i mogą pełnić inne funkcje: rozgrzewające, chłodzące, nadają się do masażu całego ciała. Można sprawić sobie także erotyczną grę, która wprawi w odpowiedni nastrój, sprawi dużo radości i nie pozwoli, aby rutyna wdarła się do waszej sypialni.

Powyższe propozycje nie wyczerpują tematu. Ogranicza nas tylko i wyłącznie własna fantazja i chęci. Próbujcie, eksperymentujcie, sprawiajcie sobie radość i podkręcajcie namiętność – nie ma niczego bardziej przyjemnego dla dwojga!

 

promees lingerie bielizna i akcesoria do bielizny

#kolejne artykuły