Spotkanie z kandydatami na prezydenta miasta Elbląg! | worldmaster.pl
#

Wybory samorządowe 2018 zbliżają się wielkimi krokami. I tura odbędzie się już za dziewięć dni- 21 października (niedziela), natomiast II tura wyborów dwa tygodnie później- 4 listopada (niedziela).

To niezwykle ważny moment, ponieważ biorący udział w wyborach samorządowych zdecydują o tym, kto obejmie stanowiska członków rad gmin, miast, powiatów oraz sejmików wojewódzkich, dodatkowo zdecydują również, kto obejmie urząd wójta, burmistrza oraz prezydenta w poszczególnych miastach. Zgodnie z nowelizacją kodeksu wyborczego, od 2018 wybory samorządowe odbywać się będą raz na 5 lat. W związku z powyższym tyle wynosić będzie również kadencja.

Bieżący tydzień to już ostatni moment na poznanie planów wyborczych poszczególnych kandydatów i podjęcie decyzji co do oddania ostatecznego głosu. W wielu miastach organizowane są w związku z tym spotkania, debaty, na których mieszkańcy mogą spotkać, porozmawiać i zadać pytania kandydatom starającym się o objęcie poszczególnych stanowisk.
19 października o godz. 18:00 takie spotkanie będzie miało miejsce również w Elblągu (woj. warmińsko-mazurskie) w siedzibie Centrum Biznesowo-Szkoleniowego Chainers Group (Elbląg, ul. Św. Ducha 16-18). Tam też zaproszeni zostali wszyscy kandydaci na stanowisko prezydenta miasta Elbląg. Głównym zagadnieniem spotkania będzie: Jak zamierzam pomóc przedsiębiorcom i innowatorom w nadchodzącej kadencji?” Najważniejszymi wątkami, jakie zostaną poruszone będą: innowacja, przedsiębiorczość, a także sport. Każdy z kandydatów otrzyma zestaw pytań, które wcześniej organizatorzy przygotują wspólnie z czytelnikami. Poruszą również zagadnienie planu ministerialnego, który z założenia ma wspierać inicjatywy biznesowe w Elblągu. W spotkaniu może wziąć udział każdy, wstęp jest wolny.
Aktualnym Prezydentem miasta Elbląg jest pan Witold Wróblewski. Jest on również jednym z czterech kandydatów starających się o urząd prezydenta. W wyborach startują również Michał Missan, Jerzy Wilk oraz Stefan Rembelski.
Kto zostanie nowym prezydentem? Tego dowiemy się już niebawem!

Rozsądne zarządzanie budżetem firmy jest jednym z kluczowych elementów jej funkcjonowania.

Właściwe planowanie wydatków zdecydowanie pomaga zoptymalizować koszta przedsiębiorstwa, a jednocześnie zyskać środki, które przeznaczyć można na jego rozwój. Jedną z możliwości przyczyniających się do optymalizacji kosztów jest korzystanie z usługi wirtualnego biura.

Czym właściwie jest usługa wirtualnego biura?

To nic innego jak usługa outsourcing’u* obsługi biurowej bez konieczności obecności przedsiębiorstwa w danym miejscu. Zakres usług świadczonych przez takie biuro jest szeroki i uzależniony od opłaty abonamentowej. Na jej wysokość wpływa czas trwania umowy, ale także konkretne usługi wchodzące w skład poszczególnych pakietów.

*outsourcing- wydzielenie ze struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa niektórych realizowanych przez nie samodzielnie funkcji i przekazanie ich do wykonania innym podmiotom.

Jakie korzyści niesie za sobą?

Wachlarz korzyści, jakie niesie ze sobą usługa wirtualnego b. jest bardzo szeroki. Do zalet usługi należą przede wszystkim:

– atrakcyjne ceny (niskie koszty utrzymania)- ceny usługi wirtualnego biura kształtują się na poziomie kilkudziesięciu do kilkuset złotych miesięcznie. To zdecydowanie mniejszy koszt niż samodzielne wynajęcie biura stacjonarnego. Dla przykładu- wynajęcie wirtualnego biura w Centrum Elbląga kosztuje od 100 do 300 zł miesięcznie (w zależności od wybranego pakietu), natomiast wynajęcie biura stacjonarnego to koszt minimum 1500 zł w skali miesiąca. To właśnie z tego powodu klienci co raz częściej decydują się na tę usługę- pozwala ona znacznie zmniejszyć koszty prowadzenia przedsiębiorstwa.

Do innych korzyści należą:

– prestiżowy adres (rejestracja biura)- niezwykle istotny element. Firmy oferujące usługę wirtualnego biura często posiadają siedziby swoich biur w centrach miast. Takie miejsce znacznie wzmacnia wizerunek firmy;

– wsparcie wykwalifikowanego personelu- obsługą wirtualnego biura zajmuje się wykwalifikowany personel, będący cały czas w gotowości do pomocy i rozwiązania problemów klienta. To również wpływa na oszczędności w firmie.
– szeroki zakres usług dodatkowych- większe firmy, chcąc sprostać wymaganiom klienta, oferują wiele dodatkowych usług- wynajem sal szkoleniowych, przestrzeni coworking. Dla przykładu,Centrum Biznesowo-Szkoleniowe Chainers Group w Elblągu w swojej ofercie dla klientów posiada również opcję podnajmu sal szkoleniowych- już od 500 zł miesięcznie! Zazwyczaj ceny miesięcznego najmu zaczynają się od 1000 zł.
– możliwości networkingowe i wiele innych korzyści.
Wirtualne biuro to przede wszystkim oszczędności, których wielkość w skali roku może okazać się zaskakująca. Oszczędzone środki wykorzystać można m.in. na inwestycję w przedsiębiorstwo- rozwój jej oraz pracowników. Warto więc zastanowić się nad taką opcją.

System, którego w żaden sposób nie da się złamać. Rewolucja na miarę internetu, która może zmienić oblicze wielu różnych branż wzbudza ogromne zainteresowanie w świecie finansów. Sprawdza się przede wszystkim przy realizacji dużej liczby bezpiecznych transakcji. Nazywana jest jedną z najbardziej innowacyjnych technologii – oto właśnie blockchain.

Centrum Biznesowo-Szkoleniowe Chainers Group zaprasza!

Sama idea technologii jaką jest blockchain nie jest trudna do zrozumienia, natomiast szczegóły tej technologii już tak. W związku z tym powstał cykl szkoleń poświęconych tematyce innowacyjnych technologii. Centrum Biznesowo-Szkoleniowe Chainers Group, na co dzień prowadzi swoją działalność w kilku różnych sektorach. Między innymi chodzi o: technologie blockchain, alternatywne inwestycje oraz marketing i promocja. Do swojej oferty dołączyło szkolenia sprzedażowe oraz przede wszystkim te, które obejmują szeroko pojęty zakres innowacyjnych technologii. Szkolimy m.in. z implementacji nowych technologii, wykorzystania aktywów opartych o technologię blockchain do optymalizacji kosztów w przedsiębiorstwie, wartościowych projektów opartych o blockchain, użyteczności kryptowalut jako form płatności w biznesie czy zastosowania urządzeń do automatycznego przetwarzania danych (koparek).

Usługi szkoleniowe Chainers Group można znaleźć w BUR (ogólnopolska Baza Usług Rozwojowych).  Prowadzimy je przede wszystkim dla osób, które chcą poznać technologię blockchain, zasady jej działania oraz jej potencjalne zastosowanie, np. w przedsiębiorstwie.

Wczoraj (tj. 27.09.2018) w Elblągu w siedzibie Centrum Biznesowo-Szkoleniowego Chainers Group odbyło się pierwsze szkolenie z cyklu, poświęcone właśnie tematyce blockchain oraz zastosowaniu urządzeń do automatycznego przetwarzania danych- ściśle związanych z tą technologią.

Centrum Biznesowo-Szkoleniowe Chainers Group

zdj. 1 urządzenia do automatycznego przetwarzania danych (koparki) oraz ich elementy składowe

zdj. 2 urządzenia do automatycznego przetwarzania danych (koparki)

Centrum Biznesowo-Szkoleniowe Chainers Group zaprasza

zdj. 3 prowadzący szkolenie, Michał Stryjewski

zdj. 4 elementy składowe urządzenia do automatycznego przetwarzania danych

Centrum Biznesowo-Szkoleniowe Chainers Group zaprasza

zdj. 5 elementy składowe urządzenia do automatycznego przetwarzania danych

 

Jeżeli również jesteś zainteresowany szkoleniami o tematyce innowacyjnych technologii- skontaktuj się z biurem Chainers Group. Tam udzielą Tobie niezbędnych informacji na temat cen, terminarza, harmonogramu szkoleń i innych, równie ważnych informacji. (572-202-182, the@chainers.net).

 

Centrum Biznesowo-Szkoleniowe Chainers Group Elbląg oraz EKS Start nawiązali współpracę. Jak poinformował na swojej oficjalnej stronie EKS Start: ,,na mocy porozumienia (…) będziemy współpracować w zakresie promocji Startu oraz organizować wspólnie m. in. spotkania biznesowe.’’

Partnerem EKS Start zostało Centrum Biznesowo-Szkoleniowe Chainers Group. Centrum swoją działalność dzieli na cztery główne sektory. Są to: szkolenia (organizacja własnych oraz wynajem przestrzeni szkoleniowych), alternatywne inwestycje, technologia blockchain oraz marketing i promocja. I to przede wszystkim dzięki dwóm z nich (przestrzeni szkoleniowej oraz promocji i marketingowi) udało się nawiązać tę współpracę.

Od dnia dzisiejszego Chainers Group wspierać będzie EKS Start w jego promocji, a także organizować wspólnie z Klubem m. in. spotkania biznesowe. Dzięki tej współpracy Start Elbląg będzie miał doskonałe miejsce do spotkań z kibicami. Co więcej będzie to przestrzeń specjalnie przygotowana do organizacji warsztatów, szkoleń co-workingowych oraz spotkań biznesowych. Start dzięki tej współpracy zyska również dodatkowe, skuteczne źródła promocji.

O Klubie START:

Jest to polski klub piłki ręcznej kobiet założony w 1953. Zespół seniorek to wielokrotny uczestnik najwyższej klasy rozgrywek ligowych, a także medalista Mistrzostw Polski. Piłkarki Startu brały również udział w rozgrywkach Pucharu Polski oraz europejskich pucharach. 

Centrum Biznesowo-Szkoleniowe Chainers Group Elbląg oraz EKS Start nawiązali współpracę. Jak poinformował na swojej oficjalnej stronie EKS Start

expresselblag.pl/

Gratulujemy obu stronom! Życzymy owocnej współpracy i wspólnych sukcesów!

Więcej informacji o Chainers Group znajdziecie tutaj: http://chainers.net/

Więcej informacji o Elbląskim Klubie Sportowych Start znajdziecie tutaj: http://eksstart.pl/

Rozgrywki Elbląskiej Ligi Cyfrowej Chainers. Fifa 2018! dobiegły końca. Wielkim zwycięzcą Turnieju okazał się Dominik Kozak, który nie miał sobie równych. Poziom jaki zaprezentował zdecydowanie zasługiwał na najwyższe miejsce na podium.
Sponsorami tego wydarzenia zostali:
➡️ Pizza Aduś, która dostarczała graczom najlepszą pizzę w mieście na cotygodniowe spotkania!
➡️ Restauracja Duchówka, PaintballElblag.pl, TETON Alpinistyka Przemysłowa, SKY Tattoo Elbląg, Sklep Gekon Elbląg, Sklep Gekon Elbląg, #HornRacingTeam #SuperEnduroMotocross #GotkowskiMotocrossRacingTeam, którzy zostali głównymi sponsorami świetnych nagród!
➡️ Express Elblag, CryptoGogle, Unlimited Miners, Serwis Komputerowy Gdańsk – serwiskomputerowygdansk.pl, którzy wspierali medialnie wydarzenie przez cały okres trwania Ligi!
fifa18 fifa chainers cup chainers turniej
A już teraz wystartowały zapisy na kolejny Turniej Ligi. Zainteresowani mogą to zrobić za pośrednictwem Facebook’a @Chainers Group, mailowo (the@chainers.net) lub osobiście w siedzibie Chainers Group (Elbląg, ul. Św. Ducha 16-18).
Zapraszamy!
#kolejne artykuły