BLOCKCHAIN idzie po Social Media | worldmaster.pl
#

Idzie nowa fala w Serwisach Społecznościowych! Musiało do tego dojść, bo świat idzie do przodu! Wszystkiego czego nauczyliśmy się na Facebooku i You Tube wykorzystamy w nowych serwisach społecznościowych.

Kompetencje związane z tworzeniem contentu i komunikacją międzyludzką w SM są uniwersalne. Nic nie stracimy, a możemy wiele zyskać.

Wyobraź sobie serwis społecznościowy, który nie ma właściciela a jedynie pomysłodawcę. Jak dziecko, które wychowują rodzice jednak w dorosłym życiu nie mają już nad nim władzy. Content, który tworzą użytkownicy daje im proporcjonalny udział w danym serwisie.

Socjalizmowi się to nie udało, Social Media próbowały zdemokratyzować twórców dając im narzędzia, ale na samej górze decydowali właściciele, np o tym, aby nie promować niczego związanego z BLOCKCHAINEM! Oni zdecydowali, że nie można reklamować blockchain i właśnie blockchain po te Social Media idzie:)

Social Media

Blockchain w Social Media od początku wydaje się konieczny, ponieważ serwisy społecznościowe tworzą ludzie. To im należy się największy “udział” w tych serwisach proporcjonalnie do wartości, którą dostarczają użytkownikom.

Jeżeli reklamodawca chce się w takim serwisie reklamować, to płaci Twórcom, a nie właścicielom, którzy szybko trafiają do listy najbogatszych świata i zaczynają decydować o tym co jest dla nas dobre i co możemy reklamować, a czego nie możemy, które aplikacje mogą działać, a które nie, itp.

Kiedyś te serwisy jako innowacje walczyły o postęp, dzisiaj blokując postęp, zaczynają swój koniec.

Przeżyliśmy wiele serwisów społecznościowych, kto pamięta grono takie jak: blip, flaker, vine, snapchat… koniec serwisu społecznościowego nie oznacza jednak końca social media. Końca social media nie będzie, bo to kanał komunikacji, który ewoluuje, ale będzie zawsze. Jego istotą jest łączenie ludzi, dzielenie się wartością oraz tworzenie społeczności wokół marki lub osoby, te wartości zostaną, serwisy się zmienią.

Podobny los czeka znawców nowych technologii, którzy cieszą się spadkami bitcoinami. Krytykując blockchain automatycznie stają się dinozaurami, za starzy są już na blockchain, ale jeszcze za młodzi na śmierć.

BLOCKCHAIN to przede wszystkim technologia zaufania publicznego, dzięki jego rozproszeniu i transparentności nie można manipulować danymi.

Kryptowaluty odzyskały niepodległość, bo o ich podziale decyduje technologia, a nie władza. Projekty oparte na blockchain nie potrzebują nadzoru, ponieważ lepszym regulatorem są algorytmy i prawa matematyki, niż intencje człowieka/nadzorcy, które z założenia mogą być też złe.

Blockchain umożliwia zatem demokratyzację wielu projektów, a w serwisach społecznościowych wydaje się to szczególnie istotne!

Steemit (blockchainowy odpowiednik Facebooka) i Dtube (odpowiednik YouTube) nie różnią się w założeniu od innych social mediów, oprócz dwóch rzeczy: są niedopracowane, bo dopiero raczkują, i są na BLOCKCHAINIE! a to robi ogromną różnicę!

Blockchain sprawia, że pod każdym filmem i postem mamy nie ilość wyświetleń tylko ilość pieniędzy, które zarabiamy MY, a nie właściciel serwisu i jego akcjonariusze.

Co ciekawe większość właścicieli wielkich platform czy serwisów społecznościowych nie ma wielkich udziałów, bo rozdali je inwestorom, których potrzebowali do zbudowania wielkiego biznesu, ale teraz inwestorzy nie są potrzebni, bo zbudują ten biznes ludzie, swoją praca, contentem, uwagą.

Jak trzeba przetłumaczą stronę, wypromują ją na rynkach zagranicznych i obronią przed władzą, bo większość ma władzę, a nie najbogatsi, którzy należą do mniejszości.

Satoschi posiada około 5% bitcoinów, twórca serwisu społecznościowego zostawi sobie nieco więcej, reszta idzie do podziału proporcjonalnie do włożonej w serwis pracy. Udziały te otrzymujemy w formie obowiązującej kryptowaluty, którą zarabiamy tworząc content, a którą można na giełdzie wymienić na fiaty, np. dolary, a potem złotówki i możemy kupić sobie coś w sklepie, chociaż już niedługo mam nadzieję, nie będziemy martwić się tym przewalutowaniem dzięki rosnącej adopcji.

SAPIENCY

W ten wielki ruch chcemy wbić się i my! Budujemy własną platformę blockchain na której stawiamy SAPIENCY – kryptowalutę za którą kupisz osoby! Te będą zakładać profil, tworzyć społeczność hodlersów (community) i informować o swoich zamiarach rynek (posty). Będzie można kupić człowieka i mieć udział w zyskach, które on uzyska w świecie wirtualnym i realnym. (sapiency.io).

Zapraszam Was na profil Foundera Sapiency i seryjnego przedsiębiorcę – Rahima Blaka na Steemit i Dtube.

Do komunikacji używamy też Telegrama opartego na blockchainie, gdzie wiadomości są szyfrowane i żadna władza nie pójdzie już do właściciela poprosić o moje informacje. Bo władzę mają ludzie! nie maszyny, nie technologia, nie politycy, tylko ludzie, którzy wymyślili władzę, aby im służyła, a teraz zrobi to za nich technologia, lepiej i sprawiedliwiej.

Sapiency to start-up, który szykuje prawdziwą rewolucję w tokenach personalnych.

Tokeny personalne – co to jest?

Tokeny personalne, czyli tokeny będące prywatnym projektem konkretnej osoby i sygnowane jej nazwiskiem, nie cieszą się jak do tej pory zbyt dużym poważaniem w środowisku.

Wynika to przede wszystkim z faktu, że emitent tokena najczęściej nie ma nic ciekawego do zaoferowania potencjalnym nabywcom, co wpływa na znikome zainteresowanie i zerową płynność aktywa.

RahimCoin, czyli jak zarobić na marce osobistej

Wśród polskich tokenów personalnych pozytywnie wyróżnia się RahimCoin będący projektem Rahima Blaka. Rahim Blak jako pierwszy nadał tokenowi personalnemu wymierną wartość obiecując posiadaczom RahimCoinów wypłatę dywidendy z jego osobistego dochodu. Pierwsza taka wypłata miała miejsce w połowie maja.

Po przetarciu szlaków przy pomocy RahimCoina, Rahim Blak postanowił wywrócić świat tokenów personalnych do góry nogami tworząc projekt Sapiency. Sapiency ma być w zamierzeniu całym ekosystemem dla tokenów personalnych. Głównym produktem Sapiency będzie aplikacja, w której każdy będzie mógł w prosty sposób stworzyć swój własny token. Aplikacja ma być jednak skierowana przede wszystkim do influencerów, od których zainteresowania uzależniony będzie jej sukces. Jak do tej pory możemy zdradzić, że zainteresowanie jest spore.

Sapiency – nowa jakość tokenizacji

Mechanizm ma zadziałać na zasadzie viralu. W celu promocji swoich tokenów twórca zachęca do ich zakupu poprzez swoje media społecznościowe. Siłą rzeczy reklamuje równocześnie aplikację. Zaś fani, aby wesprzeć swojego idola, zakładają w niej konta. W ten sposób poszerzany jest rynek zbytu dla innych influencerów korzystających z Sapiency, którzy także najpewniej zajmują się promocją swoich tokenów personalnych. Jaką wartość niesie aplikacja dla influencerów? Składają się na nią dwa czynniki: możliwość pozyskania środków na rozwój oraz aktywizacja fanów. Pierwszy z nich jest oczywisty – już teraz twórcy korzystają z rozmaitych platform crowdfundingowych nagradzając wspierające ich osoby symbolicznymi podarunkami. Dużo lepszym rozwiązaniem wydaje się być umożliwienie fanowi zakupu tokena personalnego. Takiemu tokenowi można nadać wymierną wartość, a kiedyś może i wymienić na giełdzie.

Jaką wartość aplikacja niesie Markom Osobistym?

Składają się na nią dwa czynniki: możliwości pozyskania środków na rozwój i aktywizację fanów. Pierwsza z nich jest oczywista – twórcy już teraz wykorzystują różne platformy crowdfundingowe. Dużo lepszym rozwiązaniem wydaje się być umożliwienie fanom zakupu osobistego tokenu, któremu można nadać wymierną wartość i który może później zostać wymieniony na giełdzie.

Z kolei jeśli chodzi o aktywizację fanów, jest to coś, z czym branża ma poważny problem z uwagi na niedobór narzędzi do tego służących. Posty na Facebooku czy zdjęcia na Instagramie nie gwarantują stałego zaangażowania obserwujących, a konkursy ciężko powtarzać w nieskończoność.

W celu sfinansowania projektu, Sapiency prowadzi ICO. Żetony SPCY można nabyć na giełdzie Kanga oraz za pośrednictwem strony internetowej emitenta sapiency. io, gdzie można również zapoznać się z White Paper projektu. Waluta SPCY będzie bramą pomiędzy żetonami osobistymi i innymi walutami. Dlatego też wartość waluty będzie skorelowana z wielkością sprzedaży tokenów osobistych – każda transakcja z użyciem tokenów osobistych automatycznie wygeneruje popyt na usługę Sapiency.

 

Analiza Bitcoina, TRX, XRP oraz VERI

Mijający tydzień pokazał jak ważne jest wyznaczenie prawidłowych poziomów na wykresie i dlaczego lepiej kierować się ceną a nie szumem informacyjnym. Po fałszywym wybiciu wsparcia cena niemalże natychmiast wzrosła o 40%. Część portali poszukuje odpowiedzi na pytanie skąd tak nagły spadek i wzrost – dla obiektywnego tradera jest to bez znaczenia, to poprostu kolejny wzrost ze wsparcia i zatrzymanie się ceny na oporze. A jakie poziomy wyznaczyliśmy w następnej kolejności? Zobacz sam w naszej najnowszej analizie.

➡️ SUBSKRYBUJ kanał! – http://bit.ly/2H2299M ⬅️

W minionym tygodniu na krypto

Polecamy

Wsparcie

Działamy non-profit i za nasze analizy nie pobieramy opłat jeżeli uważasz, że warto wesprzeć nasz wysiłek możesz jeszcze bardziej zmotywować nas podziękowaniami ❤️

Live Chat

Przy okazji zapraszamy do rozmowy z nami na live chata na portalu TradingView,  można z nami dyskutować na żywo o rynku kryptowalut, ale również o innych tematach.

Zawarta treść w analizie nie jest sponsorowana. Informujemy również, że Analizy zamieszczane są na wyłącznosć dla worldmaster.pl. Stworzyliśmy  także punkt kompleksowej obsługi, który zaspokoi Twoje potrzeby związane z kryptowalutami oraz rynkiem forex. Tak więc: Jeżeli masz pytania dotyczące tego, jak wypadł ICO? Zapewniamy recenzje. Jeżeli chcesz poprawić swoją wiedzę o kryptowalutach? Zapewniamy treści edukacyjne. A jeśli chcesz być na bieżąco ze stanem sieci Bitcoina? Zapewniamy to. W takim razie zapraszamy serdecznie do rozmowy na  kontakt@jpktraders.pl. Pozdrawiamy!

Pierwsze wybicia Krypto zadyszka. Analiza Bitcoin oraz Ethereum. Zapraszamy do obejrzenia naszej analizy wideo w której pod lupę wzieliśmy krypto, ale również srebro i

Analiza kryptowalut – Bitcoin, XRP, ARDR, BNB i AMP 🔥

Dzisiaj bierzemy na widelec najciekawsze propozycje do analizy pod ostatnim wideo. Analizujemy Bitcoina, XRP, ARDR, BNB oraz AMP. Będzie gorąco 🔥 🤓 P.S.: Wszystkie najważniejsze newsy minionego tygodnia pod filmem ⬇️

➡️ SUBSKRYBUJ kanał! – http://bit.ly/2H2299M ⬅️

W minionym tygodniu na krypto

Polecamy

Wsparcie

Działamy non-profit i za nasze analizy nie pobieramy opłat jeżeli uważasz, że warto wesprzeć nasz wysiłek możesz jeszcze bardziej zmotywować nas podziękowaniami ❤️

Live Chat

Przy okazji zapraszamy do rozmowy z nami na live chata na portalu TradingView,  można z nami dyskutować na żywo o rynku kryptowalut, ale również o innych tematach.

Zawarta treść w analizie nie jest sponsorowana. Informujemy również, że Analizy zamieszczane są na wyłącznosć dla worldmaster.pl. Stworzyliśmy  także punkt kompleksowej obsługi, który zaspokoi Twoje potrzeby związane z kryptowalutami oraz rynkiem forex. Tak więc: Jeżeli masz pytania dotyczące tego, jak wypadł ICO? Zapewniamy recenzje. Jeżeli chcesz poprawić swoją wiedzę o kryptowalutach? Zapewniamy treści edukacyjne. A jeśli chcesz być na bieżąco ze stanem sieci Bitcoina? Zapewniamy to. W takim razie zapraszamy serdecznie do rozmowy na  kontakt@jpktraders.pl. Pozdrawiamy!

Pierwsze wybicia Krypto zadyszka. Analiza Bitcoin oraz Ethereum. Zapraszamy do obejrzenia naszej analizy wideo w której pod lupę wzieliśmy krypto, ale również srebro i

Czas na alty – analizujemy IOTE, TRONA i Ethereum classic

Po YouTubowej przerwie przygotowaliśmy dla was analizę techniczną 4 kryptowalut – Bitcoina, TRONa, Ethereum Classic i IOTA. Zapraszamy do obejrzenia wideo z którego dowiecie się dlaczego wybraliśmy taki właśnie tytuł i jak duże spadki mogą jeszcze czekać Bitcoina📉 ⬇️

➡️ SUBSKRYBUJ kanał! – http://bit.ly/2H2299M ⬅️

W minionym tygodniu na krypto

Polecamy

Wsparcie

Działamy non-profit i za nasze analizy nie pobieramy opłat jeżeli uważasz, że warto wesprzeć nasz wysiłek możesz jeszcze bardziej zmotywować nas podziękowaniami ❤️

Live Chat

Przy okazji zapraszamy do rozmowy z nami na live chata na portalu TradingView,  można z nami dyskutować na żywo o rynku kryptowalut, ale również o innych tematach.

Zawarta treść w analizie nie jest sponsorowana. Informujemy również, że Analizy zamieszczane są na wyłącznosć dla worldmaster.pl. Stworzyliśmy  także punkt kompleksowej obsługi, który zaspokoi Twoje potrzeby związane z kryptowalutami oraz rynkiem forex. Tak więc: Jeżeli masz pytania dotyczące tego, jak wypadł ICO? Zapewniamy recenzje. Jeżeli chcesz poprawić swoją wiedzę o kryptowalutach? Zapewniamy treści edukacyjne. A jeśli chcesz być na bieżąco ze stanem sieci Bitcoina? Zapewniamy to. W takim razie zapraszamy serdecznie do rozmowy na  kontakt@jpktraders.pl. Pozdrawiamy!

Pierwsze wybicia Krypto zadyszka. Analiza Bitcoin oraz Ethereum. Zapraszamy do obejrzenia naszej analizy wideo w której pod lupę wzieliśmy krypto, ale również srebro i
#kolejne artykuły