Value Conference - przyszłość technologii blockchain | worldmaster.pl
#

Value Conference 2019

Konferencja dotycząca nowoczesnych technologii blockchain development, kryptopłatności, networkingu, security tokens, odbyła się 12 lipca 2019 roku w Katowicach.

Value Conference była bardzo merytoryczna i pełna cennych wskazówek dla uczestników. Odbyły się cztery prelekcje oraz panele networkingu, w których uczestniczyli min.: deweloperzy, przedsiębiorcy, analitycy oraz prawnicy.

Wszyscy prelegenci odpowiadali min. na pytanie:

” Jaka jest przyszłość technologii blockchain? “

źródło: Value Conference, Katowice 2019

Blockchain zmienia świat

Jako pierwszy prelekcję wygłosił Adam Przemyk, prezes Klubu Przedsiębiorczości.

Przemyk opowiadał o tym, w jaki sposób, w ciągu dwóch lat, udało mu się stworzyć rozpoznawalny brand, skupiający dziś ponad 5000 przedsiębiorców z całego kraju.

Prelekcja dotyczyła również  konieczności popularyzacji i edukacji technologii blockchain wśród przedsiębiorców.

Adam Przemyk, źródło: Value Conference, Katowice 2019

Mateusz Mach z firmy Nextrope.com – finalista rankingu Forbes 30 under 30 i jeden z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorców regionu CEE przybliżył wdrażanie technologii blockchain w sektorze finansowym:

” Dziś to sektor bankowy jest jednym z głównych aren rywalizacji firm w wyścigu technologicznym a przede wszystkim w wyścigu o nowego rodzaju klienta.

 

Młode firmy takie Revolut, N26, Monzo bardzo dynamicznie weszły w rynek, natomiast wielcy gracze tacy jak JP Morgan absolutnie nie odpuszczają i wrażają swój innowacyjny system Interbank Information Network (IIN).

 

Mamy również Polski akcenty w postaci Alior Banku, który wykorzystał Blockchain do weryfikacji dokumentów.”

– tłumaczył Mateusz Mach.

Mateusz Mach, źródło: Value Conference, Katowice 2019

Blockchain jest trendy

Sylwester Suszek – założyciel jednej z największych giełd kryptowalut w Europie – BitBay oraz projektów takich jak: BitCantor, BitBay Pay czy BitBay Cash zaprezentował najnowsze trendy w branży kryptowalut.

Wyjaśnił również dlaczego blockchain stał się tak interesujący dla najpotężniejszych instytucji na świecie.

Prelekcja Sylwestra naświetliła wszystkim nowe horyzonty dla zastosowania technologii blockchain.

Sylwester Suszek, źródło: Value Conference, Katowice 2019

Sławomir Żarczyński – założyciel innowacyjnej firmy Value, wycenianej obecnie na 4 mln EUR w swojej prelekcji omówił sukces przeprowadzenia STO (security token offering), w którym pozyskano kapitał przekraczający 1,6 mln EUR.

Opowiadał także o tym, jakie perspektywy stoją przed security tokens.

Value – innowacyjna forma organizacji

Prelekcję kończyła prezentacja nowego produktu Value jaki będzie rewolucyjna w pełni autonomiczna, zdecentralizowania giełda dla tokenów udziałowych (Security Tokens) o nazwie Value DEX.

Start platformy planowany jest na III kwartał tego roku.

Sławomir Żarczyński, źródło: Value Conference, Katowice 2019

Głównym sponsorem konferencji był Value – innowacyjna forma organizacji, rozwiązująca kluczowe problemy obecnych spółek kapitałowych dzięki użyciu technologii blockchain, security tokens i inteligentnych kontraktów.

Wśród partnerów wydarzenia znaleźli się BitBay, BitBay Pay, BITCANTOR, KP, Nextrope oraz ETHWorks.

Portal worldmaster.pl miał zaszczyt i szczęście być partnerem medialnym tego wydarzenia.

Value Conference

Już 13 lipca 2019 roku najlepsi polscy specjaliści, ludzie sukcesu, dla których blockchain jest kluczem do bezpiecznej przyszłości szeroko pojętego sektora finansowego, odwiedzą Katowice. Na Value Conference przekażą najświeższe informacje i podzielą się swoją bogatą wiedzą. Mamy zaszczyt i szczęście być patronem medialnym tego absolutnie wyjątkowego wydarzenia.

Value Conference, Blockchain

O czym będą mówili?

O nowej, cyfrowej ekonomii w obszarach edukacji, networkingu, blockchain developmentu, aktualnym rynku giełdowym, kryptopłatnościach, security tokens i wielu innych interesujących tematach.

Jaka jest przyszłość blockchain?

To nie technologia, to nowe, tętniące serce sektora finansowego .

Czym jest blockchain?

Blockchain dzięki swojej konstrukcji jest dziś technologicznie jedną z najdoskonalszych metod zapisu informacji. Skonstruowany z łańcuchów danych, gdzie nowe wpisy ułożone są w postaci następujących po sobie bloków. Każdy kolejny blok wpisów musi zawierać odniesienie do poprzedniego. W konsekwencji tworzą nierozerwalny łańcuch. Ta technologia jest w stanie działać bez użycia centralnych komputerów. Ważne jest, że mimo iż transakcje są publiczne, a księga otwarta dla wszystkich, to zabezpieczenie zaawansowanymi narzędziami kryptograficznymi świetnie chroni system przed niepowołanym dostępem. Każdy użytkownik otrzymuje dostęp w swoich ramach. Konstrukcja zaś uniemożliwia odwrócenie transakcji, czy wycofanie się z niej. Przejrzystość, uniwersalność i niezwykłe bezpieczeństwo interesują też administracje wielu państw. Takie rozwiązanie wprowadzono między innymi w Estonii. Wdrożenia lub planowania podobnych działań mają miejsce w Australii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich,  a także w Niemczech czy na Nowej Zelandii.

Jakie możliwości daje blockchain?

Jako jedna z najbezpieczniejszych form przechowywania danych, blockchain może służyć do potwierdzania autentyczności. Dlaczego? Ze względu na swoją unikalność, zaszyfrowanie, niezmienność, bezpieczeństwo i ostateczność. Nie są w stanie zagrozić mu ataki komputerów kwantowych. Co za tym idzie nadpisanie rejestru nie jest możliwe bez zostawiania śladu. Historia zapisów w bazie danych opartych na technologii blockchain, bez najmniejszych problemów może być przejrzana i skontrolowana. To niezmiernie ważne z punktu widzenia wszelkich kontroli, czy audytów. Technologia ta cieszy się uznaniem najwybitniejszych ludzi, którzy zarządzają światowymi finansami. Giancarlo Bruno, dyrektor ds. Sektora Finansowego Światowego Forum Gospodarczego, jeden z twórców raportu „The future of financial infrastructure”, twierdzi, że blockchain „zamiast pozostawać na marginesie branży finansowej, stanie się jego bijącym sercem”.

Value Conference

Kto wystąpi na Value Conference?

Prelegenci, którzy zjawią się na Value Conference w Katowicach to ludzie o wieloletnim doświadczeniu, praktycy propagujący i wdrażający technologię blockchain. W swoich wystąpieniach w sposób jasny i klarowny przybliżą uczestnikom tą technologię. Blockchain może umożliwić im przejście na kolejny, bezpieczny i zmieniający postrzeganie w biznesie, poziom technologiczny.

• Adam Przemyk–prezes jednego z najprężniej działających Klubów Biznesowych w Polsce opowie w jaki sposób, w ciągu 2 lat, udało mu się stworzyć rozpoznawalny brand, skupiający dziś ponad 5000 przedsiębiorców z całego kraju, a także o konieczności popularyzacji i edukacji technologii blockchain wśród przedsiębiorców

• Mateusz Mach–finalista rankingu Forbes 30 under 30 i jeden z najbardziej innowacyjnych
przedsiębiorców regionu CEE przybliży dziejące się zmiany w bankowości i opisze wdrażanie technologii blockchain w sektorze finansowym

• Sylwester Suszek–Założyciel jednej z największych giełd kryptowalut w Europie-BitBay oraz projektów takich jak: BitCantor, BitBay Pay czy BitBay Cash zaprezentuje najnowsze trendy w branży kryptowalut i wyjaśni, dlaczego blockchain stał się tak interesujący dla najpotężniejszych instytucji na świecie

• Sławomir Żarczyński-Założyciel innowacyjnej firmy Value, wycenianej obecnie na 4 mln EUR w swojej prelekcji omówi sukces przeprowadzenia STO (security token offering), w którym pozyskano kapitał przekraczający 1,6 mln EUR, a także o tym, jakie perspektywy stoją przed security tokens.

Dlaczego warto pojawić się na Value Conference w Katowicach?

Każdy, kto interesuje się nowymi technologiami, w tym technologią blockchain może spotkać się na tym wydarzeniu z liderami branży, nawiązać nowe kontakty biznesowe, jak również poznać aktualne trendy i kierunki w rozwoju prowadzenia biznesu w nowych, cyfrowych okolicznościach. Powszechna cyfryzacja wymaga od nas ciągłego doskonalenia się. Zmusza do aktualizacji swojej wiedzy i podążania za najlepszymi i najbardziej bezpiecznymi rozwiązaniami. Konferencja, która jest jednym z najważniejszych spotkań liderów biznesu w regionie CEE jest do tego idealną okazją.

Organizatorem wydarzenia jest Value

Value to innowacyjna forma organizacji. Rozwiązuje kluczowe problemy obecnych spółek kapitałowych dzięki użyciu technologii blockchain, security tokens i inteligentnych kontraktów. Jest to nowoczesna firma prowadząca działalność w wielu sektorach gospodarki.W oparciu o wspólne wartości, a także nasze pasje tworzymy społeczność, która buduje długoterminową wartość w obszarach Tech, Equity i Estate.

Link do wydarzenia tutaj!

Jeden z pierwszych w Polsce sklepów, który akceptuje płatności w kryptowalutach za zakupiony towar.

BitPay.net

Facebook

Nasz serwis tworzony jest przez pasjonatów IT oraz kryptowalut. Mamy wieloletnie doświadczenie w takich dziedzinach jak krypto Mining, Blockchain, sprzedaż, WWW. Posiadamy silne zaplecze logistyczno-zaopatrzeniowe dzięki współpracy z jedną z największych w Polsce spółek handlowo produkcyjnych w branży IT, RTV i AGD. Propagujemy i wspieramy płatności w kryptowalutach, a takżę staramy się przyczynić się do ich rozwoju i pełnej akceptacji w sferze ekonomicznej i handlowej.

Współpracujemy z bramką płatniczą BitBay Pay dzięki czemu oferujemy płatności w wielu kryptowalutach takich jak BTC, ETH, LTC. Dodatkowo w PLN oraz EUR. Wszystkie ceny na sklepie prezentujemy w dwóch walutach, w PLN oraz w wybranej przez klienta kryptowalucie.

płatności w kryptowalutach

W naszej ofercie posiadamy ponad 24000 aktywnych produktów. Począwszy od IT, RTV, AGD po przez takie kategorie jak Dom i Ogród, Matka i Dziecko oraz rozwiązania sieciowe. Dodatkowo ze względu na nasze zainteresowania minigiem wyodrębniliśmy oddzielną kategorię w której można znaleźć koparki i podzespoły do ich budowy.

Obecnie dzięki współpracy z giełdą BitBay oraz ich bramką płatniczą BitBay Pay uruchomiliśmy promocję dla wszystkich ich klientów. W związku z tym proponujemy darmowy transport. Jeżeli masz u nich konto zapraszamy do skorzystania z tej opcji.

 

 

Analiza kryptowalut – byki oddają pałeczkę

W tym tygodniu stworzyliśmy dwa główne scenariusze na BTC, a ponadto na przykładzie ostatniego rajdu tłumaczymy jak inwestują grube ryby!🐋💸

Zapraszamy do obejrzenia analizy abyście również byli gotowi do kolejnych zakupów.📈

➡️ SUBSKRYBUJ kanał! – http://bit.ly/2H2299M ⬅️

W minionym tygodniu na krypto

Polecamy

Wsparcie

Działamy non-profit i za nasze analizy nie pobieramy opłat jeżeli uważasz, że warto wesprzeć nasz wysiłek możesz jeszcze bardziej zmotywować nas podziękowaniami ❤️

Live Chat

Przy okazji zapraszamy do rozmowy z nami na live chata na portalu TradingView,  można z nami dyskutować na żywo o rynku kryptowalut, ale również o innych tematach.

Zawarta treść w analizie nie jest sponsorowana. Informujemy również, że Analizy zamieszczane są na wyłącznosć dla worldmaster.pl. Stworzyliśmy  także punkt kompleksowej obsługi, który zaspokoi Twoje potrzeby związane z kryptowalutami oraz rynkiem forex. Tak więc: Jeżeli masz pytania dotyczące tego, jak wypadł ICO? Zapewniamy recenzje. Jeżeli chcesz poprawić swoją wiedzę o kryptowalutach? Zapewniamy treści edukacyjne. A jeśli chcesz być na bieżąco ze stanem sieci Bitcoina? Zapewniamy to. W takim razie zapraszamy serdecznie do rozmowy na  kontakt@jpktraders.pl. Pozdrawiamy!

Pierwsze wybicia Krypto zadyszka. Analiza Bitcoin oraz Ethereum. Zapraszamy do obejrzenia naszej analizy wideo w której pod lupę wzieliśmy krypto, ale również srebro i

Analiza kryptowalut – czy to już kolejna hossa?

Na analizowanych kryptowalutach droga do głównych oporów jeszcze daleka. Czy korekta się powiększy bez wybijania lokalnych szczytów? Sprawdź nasze scenariusze w dzisiejszym podsumowaniu tygodnia.

➡️ SUBSKRYBUJ kanał! – http://bit.ly/2H2299M ⬅️

W minionym tygodniu na krypto

Polecamy

Wsparcie

Działamy non-profit i za nasze analizy nie pobieramy opłat jeżeli uważasz, że warto wesprzeć nasz wysiłek możesz jeszcze bardziej zmotywować nas podziękowaniami ❤️

Live Chat

Przy okazji zapraszamy do rozmowy z nami na live chata na portalu TradingView,  można z nami dyskutować na żywo o rynku kryptowalut, ale również o innych tematach.

Zawarta treść w analizie nie jest sponsorowana. Informujemy również, że Analizy zamieszczane są na wyłącznosć dla worldmaster.pl. Stworzyliśmy  także punkt kompleksowej obsługi, który zaspokoi Twoje potrzeby związane z kryptowalutami oraz rynkiem forex. Tak więc: Jeżeli masz pytania dotyczące tego, jak wypadł ICO? Zapewniamy recenzje. Jeżeli chcesz poprawić swoją wiedzę o kryptowalutach? Zapewniamy treści edukacyjne. A jeśli chcesz być na bieżąco ze stanem sieci Bitcoina? Zapewniamy to. W takim razie zapraszamy serdecznie do rozmowy na  kontakt@jpktraders.pl. Pozdrawiamy!

Pierwsze wybicia Krypto zadyszka. Analiza Bitcoin oraz Ethereum. Zapraszamy do obejrzenia naszej analizy wideo w której pod lupę wzieliśmy krypto, ale również srebro i
#kolejne artykuły